پل Brandus: افزایش رکورد بیکاری در سایه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیشنهاد

تن شغل ایجاد می شود بر روی یک رئیس جمهور دیده بان اما این به معنی این نه خوب و نه انتخابات.

فقط درخواست جیمی کارتر. او در طول چهار سال به اقتصاد آمریکا اضافه شده 10.3 میلیون شغل — به طور متوسط 215,000 در هر ماه. تنظیم برای رشد جمعیت (ایالات متحده رشد کرده است در حدود 45% از سال 1980) که معادل 310,000 مشاغل اضافه شده در هر ماه امروز.

و در عین حال کارتر در سال 1980 دوباره انتخابات شد و خرد شده توسط رونالد ریگان در یک زمین لغزش. او تنها موفق به کسب شش متحده و 41 درصد از آرا.

در حال حاضر در نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول این 37 سال از دولت او (فوریه 2017 از طریق فوریه سال 2020) به طور متوسط 185,000 شغل ایجاد شد هر ماه فقط 60 درصد از آنچه که کارتر (تنظیم برای رشد جمعیت) بود.

“شغل, شغل, شغل!” مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد صدای جیر جیر بنحوی که چه خبر بود, شگفت انگیز, تاریخی, شگفت انگیز — و چیزی است که تنها او می تواند انجام.

چگونه اقتصاد ایالات متحده می تواند نوسان رای دهندگان در ماه نوامبر

پس از آن البته نزدیک به 48 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست, با توجه به گزارش ادعا می کند برای مزایای بیکاری از جمله 3.1 میلیون که زمینه برای اولین بار نرخ بیکاری در روز پنج شنبه.

نزدیک به 48 میلیون شغل از دست رفته در دو خرد سال. مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود: این واقعا شگفت انگیز است, تاریخی و شگفت انگیز نه تنها در این راه است که او می خواهم را ترجیح می دهند.

چه این کار عظیم دست دادن این مفهوم را میرسانند در مورد رئیس جمهور انتخابات شانس?

اول این وجود دارد: ما در حال حاضر می دانم که چگونه بسیاری از ایالت به احتمال زیاد برای رای دادن به این پاییز. یک اجماع مبتنی بر چشم انداز در لری Sabato را Crystal Ball (از دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست), آشپز, سیاسی, گزارش و داخل انتخابات در حال حاضر نشان می دهد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با 232 “امن” “به احتمال زیاد” و یا “تکیه” آرا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است 204.

بایدن نیاز 270 برای برنده شدن در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز 269. چرا 269? چرا که اگر وجود دارد یک 269-269 کراوات در کالج انتخاباتی (شما هرگز نمی دانید) انتخابات انداخته است به مجلس نمایندگان با هر دولت هیئت گرفتن یک رای.

این نقشه نشان می دهد که از دیدگاه کارشناسان انتخابات ریاست جمهوری با شش نوسان متحده به احتمال زیاد برای تعیین برنده.


270towin.com

این باعث می شود در ماه نوامبر سال خانه نتیجه بحرانی زیرا این ورودی خانه که رای دادن. شما ممکن است تعجب می دانم که این ممکن است در نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات با توجه به این که جمهوری خواهان کنترل بیشتر در مجلس نمایندگان امروز (26) حتی اگر آنها کمتر صندلی به طور کلی. دموکرات ها کنترل تنها 22 هیئت در حالی که دو ایالت میشیگان و پنسیلوانیا را به طور مساوی تقسیم نمودند. اگر 269-269 کراوات دموکرات ها کنترل نمی ممکن است به اندازه کافی هیئت دولت برای قرار دادن بایدن در کاخ سفید است.

به هر حال وجود دارد معدود کشورهایی است که با پنج ماه به, به نظر می رسد واقعی بازی شیر یا خط-یو پی اس:

• فلوریدا (29 آرا)

• پنسیلوانیا (20)

• میشیگان (16)

• کارولینای شمالی (15)

• آریزونا (11)

• ویسکانسین (10)

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن هر دو می دانند که جاده به کاخ سفید اجرا می شود از طریق این شش کشور که در میان آنها به ارزش 101 آرا (توجه کنید که این نقشه نشان می دهد 102 EVs در حال بازی شیر یا خط-یو پی اس به دلیل دو ایالت مین و نبراسکا جایزه انتخاباتی خود رای متفاوت—این پیچیده—و به نظر می رسد به یک گاو شیر یا خط).

بعد اگر فکر می کنید “این اقتصاد احمق”—معروف 1992 خط از بیل کلینتون در مبارزات انتخاباتی گورو James Carville—پس از افزایش نرخ بیکاری در این شش کشور به سختی نشانه خوبی برای رئیس جمهور.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد چهار سال پیش نرخ بیکاری (اکتبر 2016) پايين بود در تمام شش کشور اعم از 3.9 درصد در ویسکانسین به 5.2 درصد در آریزونا.

و در عین حال تهمت برنده چهار نفر از این کشورها توسط تیغ نازک حاشیه: فلوریدا با 1.2 درصد ویسکانسین توسط 0.77 امتیاز پنسیلوانیا توسط 0.72 و میشیگان توسط 0.23. خود را در حاشیه در کارولینای شمالی و آریزونا شد راحت تر بیش از 3.5 امتیاز در هر.

اما نگاهی به نرخ بیکاری در این شش حیاتی متحده (و هر جای دیگر) در حال حاضر:

• فلوریدا: 12.9%

• پنسیلوانیا: 15.1%

• میشیگان: 22.7 درصد

• کارولینای شمالی: 12.2%

• آریزونا: 12.6%

• ویسکانسین: 14.1%

نرخ بیکاری افزایش یافت و در اکثر متحده است.


MarketWatch

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی برنده بسیاری از این کشورها زمانی که بار خوب بود, چه پیام خود را برای رفتن به زمانی که آنها در حال وحشتناک?

من می دانم آنچه بایدن پیام خواهد شد (و یا باید) و برای این کار ما بازگشت به سال 1980 و ریگان لغزش. در طول تنها بحث که برگزار شد بین ریگان و کارتر سابق فرماندار کالیفرنیا در بیانیه پایانی خود نگاه مستقیم به دوربین و خواسته آمریکایی ها ساده ویرانگر سوال: “آیا شما بهتر از امروز شما چهار سال پیش است؟”

و 10 میلیون شغل جدید تحمل نیست گفت: آمریکایی ها هیچ. آنها احساس خجالت و تحقیر در سال 1980; آنها فکر ایالات متحده نبود آنچه در آن استفاده می شود که دنیا خنده ما که همه چیز در حال چرخش خارج از کنترل, که ما نیاز به یک تغییر دهید.

که قالب برای تلفن های موبایل آشنا امروز. و در نتیجه این سوال دوباره: “شما بهتر از امروز شما چهار سال پیش است؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de