Bryson DeChambeau جدید هیکل پرداخت در چارلز شواب

فورت ورث تگزاس — وجود یک نیروی غالب است که به نظر می رسد آماده به بیش از PGA Tour و نام او Bryson DeChambeau.

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

فورت ورث تگزاس — وجود یک نیروی غالب است که به نظر می رسد آماده به بیش از PGA Tour و نام او Bryson DeChambeau.

او رفته از دمدمی گلف فانتزی, مترقی, اگر, عجیب و غریب, ایده های در مورد ساخت و ساز خود را از باشگاه گلف (همه آهن همان ظهر) به ساکن هالک از PGA تور به دست آورد برخی از 20 پوند عضله در سال گذشته است.

آن را دشوار است متوجه تغییر در DeChambeau ظاهر و این غیر ممکن نیست توجه کنید که چگونه او را به طور ناگهانی تبدیل به ورزش طولانی ترین بمب افکن توپ را روی گوه.

DeChambeau تخمگذار زباله به برخی از درایوهای داستین جانسون و Rory McIlroy دو تا از بهترین رانندگان توپ در بازی است.

پس از آن هیچ حادثه ای است که DeChambeau با دوم متوالی 5-تحت-par 65 او به ضرب گلوله در جمعه یکی به ضرب گلوله از سرب در چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه.

برای لحظه ای سرب متعلق به هارولد وارنر سوم که بازی فوق العاده گلف در مسیر به 11-زیر پر به DeChambeau 10-تحت.

اما کسانی که غرش قدم به قدم وارنر بدون شک می شنود از پشت سر او هستند کسانی که از این فله تا گلف nerd.

PGA
Bryson DeChambeau (راست) واکنش نشان می دهد پس از یک مرغک.AP

"آن را سرگرم کننده که قادر به بمب گذاری در آن وجود دارد و آمار آن در fairway بیشتر از زمان" DeChambeau گفت. "من احساس می کنم فقط برداشت دور زمین گلف. نبود هر چیزی دیوانه وجود دارد خارج وجود دارد, اما زمانی که من نیاز به پارس یا مهم 10-بالا و پایین صفحه من آن زمانی که من نیاز به فقط نگه داشته قطار نورد."

نزدیک پشت وارنر و DeChambeau که با Jordan Spieth در 10-زیر هستند McIlroy Collin Morikawa و Xander Schauffele در 9-تحت همتراز. جاستین توماس جاستین رز براندن فضل گری جنگل و دانیل برگر همه 8-تحت.

این را باید به صورت جدی برخی از آتش بازی آخر هفته — هفته قبل از ژوئیه 4.

"رهبران است که-که از گلف در حال حاضر [و] من فقط خوشحال می شود در ترکیب است." McIlroy گفت.

"من فکر می کنم رهبران صحبت می کند برای خود" توماس گفت. "من نگاه کردن وجود دارد در یک نقطه و من متوجه شدم که بسیاری از نام های بزرگ وجود دارد برخی از بازیکنان در جهان است. بنابراین من فکر می کنم که شهادت به یک دوره خوب و خوب راه اندازی. امیدوارم ما برخی از آنها را آتش بازی آخر این هفته در خانه به تماشای."

McIlroy مانند توماس و Morikawa است بازی استعماری برای اولین بار.

"از تماشای از راه دور این است که یک زمین گلف است که همیشه اجازه دهید بهترین بازیکنان افزایش به بالا," McIlroy گفت: "شما باید در کنترل کامل از بازی خود را ضربه fairways آمار سبزی تبدیل برخی از putts."

جالب McIlroy کمک گرفتن کنترل کردن بازی خود را در خانه او را اجاره این هفته است.

"در واقع اجاره خانه ما ماندن در این هفته یک شبیه ساز در زیر زمین و من در واقع آمار چند توپ در آن وجود دارد [پنج شنبه] شب و کمک کرد که," McIlroy گفت. "این داغ در اینجا; شما نمی خواهید به بیش از حد انرژی از خود است. اما واقعیت این است که که در آن ما در حال اقامت یک شبیه ساز و شما می توانید برخی از عکس های [به] برخی از اعداد ... من فقط نیاز به مرتب کردن بر اساس شماره آنها را در کمی. من که و به نظر می رسید برای کمک به این صبح است."

DeChambeau اذعان کرد آنچه McIlroy گفت: زمانی که او اشاره کرد: "بسیاری از بازیکنان بزرگ وجود دارد" بر روی رهبران.

"من به دنبال به جلو به چالش های شگفت انگیز آخر این هفته," او گفت:. "من همیشه دوست داشتم این زمین گلف, اما برای برخی از دلیل من بازی نیست من در اینجا بهترین است. من به دنبال تغییر است که این هفته است."

اگر او می کند او آن را انجام دهد با قدرتی نه تنها استعمار اما بقیه زمینه با جدید خود را-قدرت یافت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب