Tiz قانون می دهد خنده دار کید صاحب شات در بلمونت استیکس رستگاری

در مقابل شانس Sackatoga اصطبل برای چهار فن-کمتر بلمونت استیکس را با علاقه Tiz قانون است. 3-year-old خلیج کلت ن

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

در مقابل شانس Sackatoga اصطبل برای چهار فن-کمتر بلمونت استیکس را با علاقه Tiz قانون است.

3-year-old خلیج کلت نیز خواهد بود مورد علاقه های محلی — 17 سال پس از Sackatoga پایدار را تاج سه گانه رویایی درگذشت گل از لانگ آیلند.

این شجاع gelding خنده دار کید شد و در سال 2003 جمعیت های مورد علاقه — برنده Kentucky Derby و Preakness. وجود دارد 101,562 طرفداران در باران که به تماشای چرخ سقوط کوتاه نگه داشتن تاج سه گانه خشکسالی زنده در 25 سال.

ساراتوگا اسپرینگز ساکن جک Knowlton تشکیل متواضع Sackatoga سندیکا در سال 1995 با پنج تن از دوستان دبیرستان از شمال ایالت جفرسون کانتی هر پیکور در 5000 $در هر کدام.

او ترجیح میدهد به یاد داشته باشید که روح در پست Belmont حزب در فرودگاه JFK هتل به جای محروم تاریخچه.

حدود 350 دوستان و خانواده از سندیکای سوار در ون از شمال ایالت نیویورک به دنبال شاهد تاج سه گانه تاریخ است. به جای امپراتوری ساز مورد ضرب و شتم در کنتاکی دربی مخفی خنده دار کید در این دور به نوبه خود پس از نشستن از Preakness به بقیه.

"آخرین باری که ما زد در بلمونت آن به پایان رسید و در ناامیدی اما من هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه بسیاری از مردم ما وجود دارد" Knowlton گفت: پست. "شنبه ما باید در کنار هیچ کس. ما تا به حال یک گروه و partied همه شب بعد از مسابقه. مردم در مطبوعات آمد. گفتند: آه من چه می کردم اتفاق افتاد اگر آنها برنده?' "

Sackatoga می شود یکی دیگر از شانس با Tiz قانون نیویورک-تربیت که برنده دو برجسته تاج سه گانه preps مقدس گاو و فلوریدا دربی در COVID-19-تغییر اسب مسابقه برنامه.

Belmont
بلمونت استیکس مدعی Tiz قانون وارد مسیر اصلی با اسب دوانی مانی فرانکو.گتی ایماژ

"این ضرب المثل قدیمی — رعد و برق قابل توجه دو بار" Knowlton گفت. "پس از خنده دار کید من نمی هر گونه انتظار از داشتن یک اسب من می تواند قرار داده در همان جمله را به عنوان خنده دار کید. ما خرید یک اسب از یک سال. ما چهار در ما پایدار است. من هرگز فکر نمی کردم ما می خواهم که یک اسب خوب دوباره."

Knowlton, 73, در تاج سه گانه شکار اما ممکن است در فرد در بلمونت پارک. رژیم صهیونیستی. کومو نیست با توجه به مجوز برای صاحبان به حضور در چیست اولین بار پا از تاج سه گانه به جای نهایی. نیویورک مسابقه انجمن درخواست استثنا.

"من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود برای رفتن هنوز" Knowlton گفت. "امیدوارم که تغییر خواهد کرد قبل از شنبه به ما اجازه می دهد وجود داشته باشد. وجود دارد مقدار زیادی از جعبه صندلی به فاصله اجتماعی."

Sackatoga نام خود را از Knowlton. او در زمان خود زادگاه Sackets Harbor و ترکیب نام با ساراتوگا که در آن او زندگی می کند.

وجود دارد در حال حاضر 32 سرمایه گذاران — بسیاری از ایالت نیویورک اما برخی به عنوان دور به عنوان کالیفرنیا و تگزاس. Knowlton و لو Titterton تنها دو سمت چپ از اصلی باند از دوستان دبیرستان در خارج از منطقه واترتاون. آن رنگ مارون و نقره ای.

"جک شد مشهور فوری گفت:" اد Mitzen که پیوست Sackatoga در سال 2006 و اتهام است, بازاریابی, برای سرمایه گذاران جدید. "ما به حال بسیاری از اسب از ساراتوگا منطقه ای که تا به حال شده است که معروف است."

Tiz قانون متولد Twin Creeks مزرعه در Columbia County, نزدیکی آلبانی. Knowlton دوست دارد به مقایسه Tiz قانون خنده دار کید که در هر دو اسب اول محصول سیلمی.

Tiz قانون است و قانون اساسی به آرامی شتافت پس از آسیب (خنده دار کید را پدري تحریف شد طنز).

Knowlton خریداری Tiz قانون در Fasig-Tipton نیویورک-تربیت فروش در ساراتوگا در سال 2018 برای $110,000 پس از توصیه نیویورک مربی بارکلی Tagg.

"من فکر نمی کنم من تا به حال پیشنهاد دیگری در سمت چپ من" Knowlton گفت. "ما خوش شانس. اولین محصول پدري هیچ کس نمی داند در عین حال اگر [قانون اساسی] خواهد بود هر گونه خوب است یا نه."

Tiz قانون شده است و واقعی خوب برنده چهار نفر از پنج شروع می شود, درآمد $950,000. او خرد شده و اولین بازی خود را در تابستان گذشته در ساراتوگا برنده 4 1/₄ طول و سپس اسیر درجه 1 شامپاین سهام در بلمونت.

پس از گرفتن فلوریدا دربی در مارس 28 قبل از هیچ طرفداران کلت نمی تواند سر به بلمونت به عنوان آن هنوز هم پذیرش هر گونه جدید اسب به انبارهای. Tiz قانون 5-7 انتخاب برتر ماند در فلوریدا پس از رسیدن به تنها نه روز پیش.

علاوه بر این به تعویق افتادن تاج سه گانه سری Tiz قانون آینده یک اخراج. او را در آخر کار در بلمونت در صبح روز یکشنبه بهنگام در :50.42 برای چهار furlongs.

"او به خوبی کار می کرد و به خوبی انجام می شود دیگر پس از اخراج" Mitzen گفت. "اما هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد. برنامه تمام شده است وارونه. آن را هیجان انگیز اگر ما می تواند به همه خبر خوب و چیزی به تشویق مورد در زمانی که وجود دارد مقدار زیادی برای تشویق کردن در مورد."

Knowlton فکر می کند او کلت دارای استقامت به پیروزی بلمونت در فاصله 1 و نیم مایل اما او هرگز پیدا کردن. با بازسازی این بلمونت شده است, اصلاح کرده, تا 1 از 1/₈ مایل است.

اگر او نمی تواند حضور در مسابقه Knowlton جمع آوری خواهد شد با بسیاری از دیگر صاحبان و دوستان در ساراتوگا اسپرینگز رستوران Pennell را متعلق به یک Sackatoga سرمایه گذار بروس Cerone

"اگر ما به عقب ماندن و چسبیدن به در ساراتوگا وجود دارد هیچ جایی بهتر برای تماشای یک مسابقه" Mitzen گفت.

Knowlton و Mitzen امید را Tiz قانون به کنتاکی دربی در سپتامبر. 5. خنده دار کید زندگی خوب زندگی به عنوان یک 20 ساله آیکون در نزدیکی کنتاکی مزرعه. نیویورک-پرورش بازنشسته در سن 7, آخرین مسابقه تشریفاتی در دریاچه انگشت.

Knowlton بازديد خنده دار کید هر سال قبل از دربی. شاید این بار Knowlton می توانید بگویید خنده دار کید او در نهایت موفق به کسب بلمونت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن