بسته بندی شده ایالات متحده پرواز برگ مسافران 'ترس' 'شوکه' نگرانی از coronavirus

کریس Woodyard و سحر Gilbertson ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:27 PM EDT مارس 10 سال 2020یک عکس شلوغ پروا

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

یک عکس شلوغ پرواز ارسال شده در توییتر توسط یک متخصص قلب و عروق بازگشت از منطقه شهر نیویورک ممکن است اشاره در مشکلات اجتماعی فاصله به عنوان مسافرت هوایی میدارد تا دوباره.

دکتر اتان وایس توییتی عکس شنبه نشان دادن آنچه به نظر می رسد کامل United Airlines پرواز از نیوآرک نیوجرسی به سان فرانسیسکو. هر چند مسافران هستند با پوشیدن ماسک او گفت: شلوغ کابین غربيها به ایران اطمینان است که آن را ترک وسط صندلی های خالی به منظور ترویج اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

"من حدس می زنم @ایالات آرامش بخش اجتماعی خود فاصله سیاست این روزها? هر صندلی کامل در این 737 ایم" ویس همراه با عکس. او هم یک پزشک و یک دانشمند در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که در نیویورک مشغول به کار برای کمک به با کروناویروس بحران است.

در یک جداگانه جیر ویس شامل یک بیانیه از ایالات ارشد مشتری افسر ارسال به تمام مسافران و گفت: "ما به طور خودکار مسدود کردن وسط صندلی به شما فضای کافی در هیئت مدیره است."

او در یک صدای جیر جیر او در میان کارکنان پزشکی که پرواز به نیویورک به صورت رایگان توسط ایران برای کمک به مراقبت از سیل بیماران با توجه به همه گیر. او اضافه کرد که "مردم در این هواپیما می ترسم/شوکه کرد."

ویس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او تا به حال هیچ نظر بیشتر و فراتر از خود توییتهایی.

رسیده برای پاسخ متحده سخنگوی گفت: شرکت هواپیمایی گرفته و مراحل را به آدرس coronavirus.

"ما تا به بازرسی و نگهداری تمیز کردن و روش های ایمنی و اجرا شبانه روزی جدید و deplaning روند به ترویج اجتماعی فاصله," سخنگوی کیمبرلی گیبس گفت: در یک ایمیل. "پرواز ما به سان فرانسیسکو به حال اضافی 25 متخصصان پزشکی در هیئت مدیره بودند که پرواز به صورت رایگان به داوطلب وقت خود را در نیویورک. ما ارائه تعریف پرواز برای بیش از 1 ، 000 پزشکان و پرستاران در چند هفته گذشته به تنهایی – و همه مسافران و کارکنان خواسته شد به سایش پوشش صورت سازگار با جدید ما سیاست است."

ایران است که در میان چند شرکت هواپیمایی که تاسیس سیاست از تلاش برای نگه داشتن وسط صندلی باز هر چند برای برخی از آن به نظر می رسد بیشتر از یک هدف از تضمین کند. هواپیمایی مسافری ترافیک غوطه ور است به سطح دیده نمی شود پس از 1950s و به تازگی پروازهای داخلی به طور متوسط 17 مسافران نیکلاس Calio مدیر عامل شرکت صنعت تجارت گروه شرکت های هواپیمایی برای امریکا گفت: یک کمیته سنا هفته گذشته است.

اما به عنوان کشور شروع به بازگشایی خطوط هوایی ترافیک شروع به انتخاب کنید تا وجود دارد و فشار بیشتر برای پر کردن وسط صندلی.

اداره امنیت حمل و نقل گفت: این نمایش 215,444 مردم عبور از پست های بازرسی جمعه به عنوان معمولا شلوغ روز آخر هفته شروع و به بالاترین روزانه تعداد از مارس 25 و بیش از دو برابر کم از 87,534 در تاریخ 14 آوریل. مدیران شرکت هواپیمایی بارها و بارها گفت: در این ماه که آنها بر این باورند تقاضای سفر کف در اواسط ماه آوریل است.

جمعه رقم هنوز نزدیک به 92 درصد از همان جمعه یک سال پیش زمانی که 2.6 میلیون نفر از مسافران و خدمه و کارکنان فرودگاه بودند به نمایش در TSA پست های بازرسی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن