نگاه عجیب و غریب خارج از متس-Red Sox دیگر غمگین یادآوری

بوستون — ما نیازی به یادآوری روزانه از جهان متفاوت است ما در حال حاضر ساکن اما ما آنها را به هر حال هر روز که

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

بوستون — ما نیازی به یادآوری روزانه از جهان متفاوت است ما در حال حاضر ساکن اما ما آنها را به هر حال هر روز که در آن ما هستند. خارج Fenway پارک دروازه B وجود دارد نشسته پر زرق و برق مجسمه با کلمه "هم تیمی" بر روی پایه.

از چپ به راست ایستاده برنز اشکال جسمانی خودت منع کن تد ویلیامز بابی دوئر جانی مزاحم و دومینیک DiMaggio. ده سال پیش از این اضافه شد Fenway محیط پس از فوق العاده کتابی به همین نام نوشته شده توسط David Halberstam جشن هفت سال 1942 پس از آن 1946-51 — که در آن است که کوارتت تشکیل بنیاد خوب-اما-نه-خوب-به اندازه کافی Red Sox تیم است.

در روز بازی در زمان عادی این است که یک نقطه مقصد محبوب. حتی با هیچ بازی مردمی همیشه سرگردان در اینجا برای یک گروه عکس یا عکاسی. دوشنبه, البته, آنها همه توسط خود را دارند. و تقریبا به عنوان به طور طبیعی وجود دارد چیزی کمی متفاوت در مورد ظاهر خود را.

هر چهار نفر بودند با پوشیدن ماسک.

به نظر می رسید مناسب پستال از این شهر زیبا 93-درجه بعد است که توسط مدنی فرمان به طور معمول خواهد بود مقرر "یک روز مناسب برای بیس بال" اما پس از آن در آخرين روز از ماه جولای سال 2020 واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند. نه زمانی که یک تیم میامی مارلینز — بوده است غارت توسط COVID-19.

نه زمانی که دو تیم بیشتر — یانکی ها و فیلیز که در ورزشگاه Marlins' quartered خود را به عنوان شیوع رشد از چهار تا 11 بیش از آخر هفته که در بازدید از محل باشگاه وانجمن و ستاره شرق آن دسته از بازیکنان جمع — تا به حال به لغو یک بازی است.

"این" لوئیس Rojas گفت: "بخشی از واقعیت ما."

این به شما می گوید در مورد که در آن فصل بیس بال نشسته سمت راست در حال حاضر که با توجه به انتخاب Rojas را به مراتب ترجیح داده شده اند تعمق متس' شاقول به وحشت شهر قبل از بازی زیر دست آخر هفته سری در برابر بریوز. حتی احساس خوب, ماجراجویی این متس خواهد لذت بردن از در این شب — 7-4 برنده بیش از ساکس طراحی شده توسط خانه اجرا می شود توسط مایکل Conforto, پیت آلونسو و دم اسمیت — احساس تقریبا متوسطه.

برای آن است که غیر ممکن است برای انجام کسب و کار در حال حاضر بدون بلندی شبح ویروس loitering در اتاق نشسته سکوت نگهبانی در همه جا. آن است که غیر ممکن است برای فرار. یک سفر جاده ای به بوستون است که معمولا ساده ترین از همه گشت و گذار برای متس یا یانکی ها یا 45 دقیقه پرواز چارتر و یا یک فرصت سوار قطار; کردن در زمان یک کاروان از شش اتوبوس در اینجا هفت یا هشت مرد در هر وسیله نقلیه. آنها دو طبقه تمام خود را به در هتل خود را.

"ما کمی حباب" Rojas آن را به نام.

اما وجود دارد هیچ حباب البته چون حتی زمانی که توپ بیس بال به تعمق آنکه حباب مکان آنها شکل خواهد بود مطلوب در مارس — آریزونا و فلوریدا تگزاس — در حال وسیع ظروف پتری در حال حاضر. وجود دارد به طور واضح تعریف پروتکل اما هیچ راه واقعی — به غیر از امیدوار آرزو و موفق باشید — به مطمئن شوید که آنها نگه داشتن همه سالم است.

این چیزی است که شما باید به یاد داشته باشید در مورد امواج الکتریکی از شوک که ricocheted از طریق بیس بال گفت: این بود که همیشه نه تنها یک امکان بلکه یک احتمال است. بدترین حالات ممکن است تنها شده اند و زمزمه در مورد آنها وجود دارد. قطعا ورزش ترجیح داده اند دیگر صبر کنید بیش از سه روز تمام قبل از مواجهه با آن اولین لحظه ای از حقیقت است اما اگر یک چیز وجود دارد که ما می دانیم در مورد این ویروس این است: آن است که یک شپشو شریک کسب و کار.

"ما می دانستیم که چیزی شبیه به این ممکن است اتفاق می افتد" Rojas گفت. "بهترین ما می توانیم انجام دهید این است نگه داشتن زیر پروتکل و مطابق با آنچه که در اینجا انجام می شود."

که بیس بال تنها امید و هر تیم موعظه همان چیزی که — مسئولیت پذیری و نظم و تکیه بر تمام اعضا به انجام کارهای درست. اما نیت خوب کافی نیست. Marlins ظاهرا در زمان یک تیم رای بدهند که آیا به بازی روز شنبه پس از آنها در حال حاضر می دانستم که چهار نفر از آنها آلوده شده است; ویروس نیست رگ به رگ مچ پا شما می توانید شن دندان های خود را و خرد کردن راه خود را از طریق. آن را نمی توان بر روی آنها را به آن تماس بگیرید. بازیکنان همیشه گمراه در کنار بازی.

این متس? به آنها گفته شده امیدوارم از طریق ژوئیه چقدر جدی آنها را از پروتکل های. در عین حال یکی از hyper-لحظه ای شاد از فصل خود تا کنون — Yoenis Cespedes' بازی برنده انفجار در روز افتتاحیه — منجر به یک ستاره شرق جشن که کنده مستقیم از 2019, 2018, و یا هر گونه دیگر همه گیر-رایگان تابستان قصد بازگشت به سال 1869.

در حال حاضر, از آن آسان است — قابل فهم حتی برای لبخند و می گویند "خوب پسران پسران. عادات قدیمی سخت برای شکستن."

از 30 ، 000 فوت آن متفاوت است. چرا که همه چیز متفاوت است. به این دلیل که تیمی با پوشیدن ماسک و ایپسویچ خیابان بود به طرز مرموزی نهفته دوشنبه که حتی در اوایل بازی بعد از آن است که معمولا جنبشی با انرژی و زندگی است. هیچ کس چقدر می خواهد که دلیل مانند هر چیز دیگری در جهان ما این روزها کمتر لذت بخش تر از آنچه که ما در حال استفاده می شود به آنچه ما می خواهیم.

فقط یک روز دیگر. فقط یک یادآوری روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب