گزارش ها می گویند روسیه ارائه فضل در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

ویلیام Cummings ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:05 AM EDT Jun 29, 2020واشنگتن – ایالات متحده مقامات اطلا

توسط NEWSAMINS در 9 تیر 1399

واشنگتن – ایالات متحده مقامات اطلاعاتی بر این باورند روسیه عملیات مخفیانه ارائه شده پرداخت پول نقد به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف از جمله آمریکایی ها در افغانستان با توجه به اخبار متعدد گزارش های رسانه ها.

نیویورک تایمز که اولین گزارش این داستان جمعه گفت: یک واحد نظامی روسیه آژانس اطلاعات – G. R. U. شناخته شده برای سازماندهی ترور و بی ثباتی تلاش در برابر دموکراسی های غربی – پشت آموزي در نیروهای ایالات متحده.

روسیه و طالبان را تکذیب کرد به گزارش رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است دانستن در مورد گزارش شده اند.

در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

فضل

بازجویی از نظامیان و جنایتکاران در افغانستان بودند و اساس اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی که روسیه ارائه شد پول برای موفقیت در حمله نیروهای ائتلاف در سال گذشته با توجه به بار.

آسوشیتد پرس گزارش داد که سوء ظن در مورد روسیه عمیق تر زمانی که اعضای نخبگان Naval Special Warfare Development Group, شناخته شده به عنوان مهر تیم شش یورش طالبان به پاسگاه و بهبود حدود $500,000 در اوایل سال 2020 است.

Unnamed مقامات اطلاعاتی گفت: AP آنها در حال بررسی حمله به نیروهای ایالات متحده در افغانستان در سال 2019 برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه شواهد اتصال آنها به روسیه گرفته شده است.

برخی از مقامات ایالات متحده باید باور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود و اقدام علیه منافع آمریکا در افغانستان که در آن پس از آن اتحاد جماهیر شوروی انجام خونین و پر هزینه جنگ در 1980s.

در مارس 2018, ژنرال جان نیکلسون – بود که در آن فرمانده نیروهای امریکایی و ائتلاف در افغانستان است اما از آنجا بازنشسته شد – بی بی سی گفت روسیه تامین طالبان با اسلحه. روسیه و طالبان را رد نماید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و دانش

بار ها و AP گزارش داد که تهمت بود در جریان اطلاعات است.

مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe در بیانیه ای گفت شنبه که او "تایید کرد که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد و تا کنون در جریان هر گونه اطلاعات ادعا شده توسط نیویورک تایمز در گزارش خود."

در توییتر تهمت اصرار او نمی دانست در مورد گزارش فضل و حمله این بار برای این گزارش.

"هیچ کس در جریان و یا گفته من @VP پنس یا رئیس ستاد @MarkMeadows در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها به عنوان گزارش از طریق یک منبع ناشناس' با خبر جعلی @nytimes," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صبح روز یکشنبه.

"هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت" او اصرار داشت در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

یکشنبه شب با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "فقط" گفته شده است توسط مقامات اطلاعاتی است که آنها را پیدا ارزیابی "معتبر" بود و بنابراین تصمیم گرفت به او مختصر و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس در این موضوع. او گمان بدون شواهد که این بار تا به حال منتشر شده این گزارش "به جمهوری خواهان نگاه کنید بد نیست!!!"

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: او را برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر به "روشن کردن بسیاری از گزارش نادرست." McEnany همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده است در جریان این "اتهام هوش است."

با وجود کاخ سفید تکذیب این بار دفاع از خود را گزارش.

"ما ایستاده داستان ما که جزئیات آن را نه رد شده است توسط خود رئیس جمهور از آژانس های امنیت ملی" گفت: بار سخنگوی آیلین مورفی.

مغلوب ساختن پیشی جستن: رئیس جمهور تکذیب دانستن در مورد هوش گزارش که روسیه قرار داده و فضل در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

قانونگذاران پاسخ تقاضا

جمهوری خواهان و دموکرات ها در واکنش به اخبار و گزارش با خواسته های که کاخ سفید مختصر قانونگذاران در هوش ارزیابی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ.

Rep. لیز چنی R-Wy., گفت: کاخ سفید تا به حال به توضیح دهد که چرا تهمت و پنس نمی شد در جریان ارزیابی و اینکه آیا آن گنجانده شد رئیس جمهور روزانه هوش توجیهی.

"کسانی که می دانند و هنگامی که?" چنی پرسید. "آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو?"

"ما برای مدت طولانی شناخته شده است که پوتین یک قاتل و یک قاتل و اگر این اتهامات در گزارش نیویورک تایمز درست است من با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پاسخ قوی ایم" نیروهای مسلح سنا رئیس کمیته جیمز Inhofe R-Okla. "در حال حاضر هر چند ما نیاز به پاسخ. من خواسته اند که دولت برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آن را می داند و من انتظار دارم به دانستن بیشتر در روزهای آینده."

روز دوشنبه مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا با ارسال نامه ای به Ratcliffe و مدیر Gina Haspel درخواست یک بین توجیهی برای همه اعضای خانه در گزارش روسیه فضل بر نیروهای ایالات متحده.

"پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا بود و کنگره نیست, جریان," پلوسی نوشت. "کنگره و کشور نیاز به پاسخ در حال حاضر."

McEnany گفت: قانونگذاران خواهد بود در جریان گزارش روز شنبه اما نمی گویند که اعضای کنگره را حضور در جلسه.

کمک: مایکل کالینز و دیوید جکسون, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

پلوسی: "من نمی دانم آنچه که روس ها باید از رئیس جمهور'



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de