مسن آمریکایی ها چهره دیگر همه گیر خطر: بیشتر نمی تواند کار از راه دور با وجود COVID-19

Mari Madlem می گوید: او مقدار زیادی از نگرانی ها در مورد بازگشت به کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما 69 ساله از پورتلند, اورگان, ندارد, گزینه از راه دور از او با این نسخهها کار به عنوان یک لوازم آرایشی بانوی فروشنده در یک مجلل فروشگاه.

“من واقعا باید تعداد زیادی از تماس با مردم,” او می گوید:, و اضافه کرد که او نگران که آیا همکاران و مشتریان را به اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک. “اگر من نمی رفتن من از کار.”

با وجود ترس Madlem در حال برنامه ریزی در بازگشت چون او ماهانه تامین اجتماعی بهره مند از 1240 دلار به اندازه کافی برای زندگی در. اگر چه کارفرما داده نشده است, و او یک تاریخ بازگشت او انتظار دارد به پشت در فروشگاه بعد از این تابستان.

و Madlem نیست به تنهایی در معضل: بسیاری از ملت 10.5 میلیون کارگر بیش از 65 روبرو هستند سوال به عنوان کسب و کار بازگشایی و کشورهای آسانسور خود را در “stay-at-home” سفارشات.

بیکاری:1.5 M کارگران فایل بیکاری در میان COVID-19 حتی به عنوان متحده اجازه دهید کسب و کار بازگشایی

عمه Jemima به پایان: برای اولین بار عمه Jemima در حال حاضر عمو بن: برنج نام تجاری برنامه برای تکامل ‘و تغییر بصری هویت نام تجاری’

کارگران مسن تر به احتمال زیاد کمتر از آنهایی که جوان به کارهایی که انجام می شود از راه دور با توجه به یک تجزیه و تحلیل از موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل فکر می کنم تانک. تقریبا 8 در 10 کارگران بیش از 65 نمی تواند ارتباط از راه دور در مقایسه با حدود 6 در 10 بین 35 تا 44 و تحلیل یافت.

در همان زمان همسر آمریکایی ها ممکن است در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس با توجه به نرخ بالاتر از مزمن مسائل مربوط به سلامت.

“دو عنصر وجود دارد داشتن یک کار امن اگر شما یک کارگر می گوید:” ترزا Ghilarducci کار اقتصاددان و متخصص در امنیت بازنشستگی در مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی. “اگر شما می توانید از خانه کار می کنند. و دو اگر شما انجام کار در محل کار اگر شما می توانید از هم جدا ماندن از دیگران است. کارگران مسن تر کمتر احتمال دارد به کسانی که امن شغل است.”

که با توجه به تعدادی از عوامل Ghilarducci می گوید. کارگران مسن تر به احتمال زیاد کمتر از آنهایی که جوان به کار در تکنولوژی و سرمایه گذاری دو صنعت که در آن آن را آسان تر برای ارتباط از راه دور. مردان بیش از 62 سال به احتمال زیاد به عنوان تحویل کارگران و رانندگان کامیون و سرایداران در حالی که زنان بیش از 62 به احتمال زیاد به نگه داشتن شغل به عنوان معلمان دستیاران اداری و شخصی مراقبت از مشاوران موسسه شهری در یک سال 2017 مطالعه است.

تحت فشار قرار دادند ؟

در همان زمان طرفداران نگران است که کارفرمایان را با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای اخراج کارکنان مسن تر. در حال حاضر نرخ بیکاری برای کارگران بیش از 65 به بیش از سه برابر پریدن به 13.2 درصد در ماه مه از 3.7 درصد در ماه مارس با توجه به فدرال رزرو سنت لوئیس.

در حالی که تقریبا در تاریخ همتراز با نرخ بیکاری برای همه کارگران که ممکن است تمام داستان نیست. پس از همه گیر آمار وجود دارد 7 درصد افزایش در تعداد زیادی از آمریکایی ها این ادعا که بازنشسته با توجه به تحقیقات اخیر در دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه. که نشان می دهد که برخی از کارگران مسن تر هستند و مصرف بازنشستگی با توجه به COVID-19 محققان گفتند.

سخت فکر می کنم قبل از بازنشستگی

که ممکن است منعکس کننده کارگران مسن تر به پله از نیروی کار به دلیل آنها نگران پیامدهای بهداشتی این بیماری همه گیر می گوید: سوزان Weinstock معاون رئیس جمهور از انعطاف پذیری مالی در AARP. اما آن را نیز می تواند منعکس کننده “یک نگرانی شده است که آنها تحت فشار قرار دادند از نیروی کار به دلیل COVID-19” او می افزاید.

کارگران مسن تر باید به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد خروج نیروی کار قبل از آنها آماده می گوید Ghilarducci. “با در نظر گرفتن بازنشستگی قبل از اینکه شما برنامه ریزی شده است بسیار مضر” Ghilarducci می افزاید.

ناخواسته بازنشستگی می تواند منجر به یک ضربه مالی برای تعدادی از دلایل از قبیل نقاشی کردن, پس انداز بازنشستگی سریع تر از انتظار می رود او می افزاید.

سوال در مورد ایمنی

کارگران مسن تر باید درخواست خود را به کارفرمایان در مورد پروتکل های ایمنی برای بازگشت به کار اجتماعی مانند فاصله و این که آیا کارگران و مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک می گوید: AARP را Weinstock. “این کلید که کارفرمایان واقعا این طور جدی به عنوان دور به عنوان حفاظت از کارکنان خود را و واقعا نگاه به عنوان متفکر به عنوان آنها می توانند در مورد آوردن آنها” او می افزاید.

که مشاوره است که استرلینگ Lewis, 64 ساله میسی کارمند در شهر نیویورک است که به قلب است. او می گوید: او به دنبال به جلو به بازگشت به کار خود را به فروش توشه زمانی که خود را کردند به پایان می رسد در ماه ژوئن 22. اما لوئیس یک عضو از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه و اتحادیه های محلی 1-S تا به برخی از سوالات خود را برای مدیر.

برای مثال او می خواهد به مطمئن شوید که فروشگاه ارائه خواهد شد با کیفیت خوب, ماسک برای کارگران آن است.

“سلامت عاقلانه این مهم است که نه تنها برای کارکنان بلکه مشتریان,” او می گوید. “این ویروس چیز — آن است که ترسناک است.”

Aimee Picchi یک کسب و کار روزنامه نگار که به نظر می رسد در نشریات از جمله ایالات متحده آمریکا امروز CBS اخبار و گزارش های مصرف کنندگان. او تقریبا یک دهه پوشش فن آوری و رسانه های خبری بلومبرگ. شما می توانید پیدا کردن خود را در توییتر @aimeepicchi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net