نه فقط جورج Floyd: ادارات پلیس باید 400 سال سابقه ضد سیاه نژادپرستی

Wenei Philimon منتشر شده 3:12 PM EDT Jun 7, 2020وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن هیچ جایی واقعا امن است. در

توسط NEWSAMINS در 18 خرداد 1399

وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن هیچ جایی واقعا امن است. در سراسر ایالات متحده آمریکا آمریکایی های سیاه و سفید زندگی در ترس از اجرای قانون مقامات مسلح با سلاح های که نظارت خود را هر رفتار آنها را مورد حمله قرار در خیابان و در خانه های خود و کشته شدن آنها برای کوچکترین اتهام تحریک.

این گروه های سازمان یافته از مردان سفید پوست شناخته شده به عنوان برده گشت دراز در ریشه های این کشور اجرای قانون افراط مورخان می گویند کمک به راه اندازی قرن خشونت آمیز و نژادپرستانه رفتار نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید و همچنین به عنوان یک سنت از تظاهرات و شورش علیه خشونت پلیس.

که تاریخ بار دیگر تبدیل به موضوع بحث ملی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در روزهای اخیر جمع آوری شده در شهرهای بزرگ و کوچک برای محکوم کردن خشونت پلیس و تعصب نژادی پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله در مینیاپولیس, مینه سوتا, کشته شدن توسط یک افسر پلیس پس از اتهام استفاده از تقلبی $20 bill در فروشگاه.

در یک ویدئو از برخورد فلوید gasped به نفس به عنوان افسر پلیس درک چوین kneeled در گردن او در حالی که سه نفر دیگر از افسران نگاه کرد. چوین اخراج شد همراه با افسران و هر چهار نفر بودند که در نهایت دستگیر و به نقش خود در مرگ او. فلوید آخرین کلمات "من نمی توانم نفس بکشم" یادآوری مرگ اریک گارنر 43 که همچنین gasped: "من نمی توانم نفس بکشم" قبل از او کشته شد در طول بازداشت برای فروش سیگار untaxed در شهر نیویورک در سال 2014.

هر دو مرگ و میر و همچنین مرگ و میر از دیگر سیاه و سفید مردان و زنان و کودکان در سراسر ایالات متحده در تعامل با افسران پلیس, الهام گرفته اند تظاهرات و خواستار پلیس اصلاحات همراه با ظهور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش است.

اما مقامات مجری قانون در سراسر ایالات متحده باید یک سابقه بسیار طولانی از کشتار مردم سیاه و سفید, می گوید, جنیفر Cobbina یک عدالت کیفری استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان.

"اغلب مردم نگاه معاصر موضوع مسئله ای است که در جریان است در حال حاضر اما درک نیست که تمام است که اتفاق می افتد این است که چشمانداز در 400 سال از میراث بی عدالتی," او می گوید و اضافه می کند "این نارضایتی های گذشته, گذشته, مضرات توسط اجرای قانون باید خطاب قبل از حتی تلاش برای حرکت رو به جلو است."

قدمت آن به 1600s ایالات متحده و سپس یک مستعمره بریتانیا استفاده از مراقبان سیستم که در آن شهروندان از شهرها و شهرستانها خواهد گشت جوامع خود را برای جلوگیری از منازل به قصد سرقت و آتش سوزی و حفظ نظم. به عنوان برده با افزایش جمعیت در ایالات متحده آمریکا, برده گشت تشکیل شد در کارولینای جنوبی و گسترش به دیگر ایالت های جنوبی با توجه به سالی Hadden یک استاد تاریخ در دانشگاه میشیگان غربی که تحقیقات برده گشت.

برده گشت زنی بودند که وظیفه شکار کردن دختران فراری و سرکوب قیام در میان ترس از بردگی مردم رو به افزایش خود را در برابر سفید صاحبان بودند که اغلب بیشتر است. گشت زنی یک نیروی داوطلب متشکل از مردان سفید که بررسی حمله سیاه مردم و هر کسی که در تلاش برای کمک به آنها فرار کنند.

"همه چیز را که شما می توانید از فکر می کنم که یک افسر پلیس می توانید آنها را از آن می گوید:" Hadden. "بزرگترین چیزی است که آنها نژاد متمرکز به عنوان مخالف به پلیس امروز که باید مسابقه خنثی در اجرای قانون است."

برده گشت زنی بودند طراحی شده برای محافظت از ایمنی عمومی در وسیعترین مفهوم بلکه برای محافظت از سفید و ثروت و می گوید: ست Soughton یک استاد حقوق در دانشگاه کارولینای جنوبی دانشکده حقوق و یک افسر سابق پلیس در تالاهاسی فلوریدا که تحقیقات متمرکز شده بیش از حد پلیس به زور.

پس از لغو برده داری در سال 1865 با عبور از 13th متمم نسبت به پایان جنگ داخلی برده گشت زنی بودند با انجام دور و مدرن ادارات پلیس شایع تر است.

آمریکایی های آفریقایی تبار, اما هنوز هم به شدت تحت کنترل توسط مقامات اجرای قانون به خصوص در مناطقی که گذشت, سیاه, کد و یا قوانینی که محدود مالکیت اشتغال و رفتارهای دیگر.

کو کلاکس کلان و دیگر گروه های نفرت وحشت سیاه جوامع انجام lynchings و از بین بردن سیاه و مدارس. برخی از اجرای قانون و سایر مقامات دولتی شد KKK, اعضای, به خصوص در جنوب.

"کو کلاکس کلان می تواند اغلب در تعداد همدلی یا کمک فعال در آن زمان می گوید:" Soughton. "بهترین است که می توان گفت برای بسیاری از پلیس در آن زمان است که آنها نمی انجام هر کاری برای متوقف کردن آن است. اما اغلب وجود دارد به مراتب بدتر می گویند چرا که آنها نه تنها نمی انجام هر کاری برای متوقف کردن آن, آنها به طور فعال کمک به آن است."

زمانی که سیاه و سفید آمریکایی به اعتراض علیه تبعیض نژادی و نژادپرستانه قوانین مقامات مجری قانون بودند که اغلب به نام ، در طول دوران حقوق مدنی, تصاویر پلیس به طرز وحشیانه ای سرکوب فعالان صلح آمیز از جمله با استفاده از سگ و شیلنگ آتش نشانی در بخش کمک راهنما در حقوق مدنی قانون از سال 1964 که غیر قانونی تبعیض بر اساس نژاد و رنگ و مذهب و جنسیت.

اما به عنوان سیاه و سفید آمریکایی را به دست آورد بیشتر حقوق قانونگذاران در هر دو طرف سیاسی راهرو نگاه راه هایی برای جرم سیاه جامعه است.

در سال 1971 دولت نیکسون راه اندازی جنگ با مواد مخدر و در نتیجه افزایش دستگیری و شدیدتر احکام زندان تا حد زیادی به هدف مردم سیاه و سفید. سابق نیکسون سیاست داخلی رئیس جان Enhrlichman بعد تایید کرد که این تلاش طراحی شده برای صدمه زدن به سیاه و سفید خانواده.

"ما می تواند بازداشت رهبران خود را حمله به خانه های خود استراحت خود را در جلسات و بد نام کردن آنها شب پس از شب در شب اخبار گفت:" مجله هارپر را.

دولت کلینتون را 1994, جرم, لایحه همچنین منجر به بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید بودن گرد توسط مقامات مجری قانون قرار داده و در زندان است.

از سال 1980 و 2015, ملت, زندان, جمعیت صعود از حدود 500,000 به بیش از 2.2 میلیون آمریکایی های سیاه و سفید ساخت تا 34 درصد از تمام زندانیان با توجه به NAACP. تنها 13 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان سیاه و سفید با توجه به سرشماری ایالات متحده.

و مردم هنوز تجربه خشونت پلیس و مرگ به دلیل آن است. با توجه به تحقیقات گروه نقشه برداری خشونت پلیس آفریقایی آمریکایی ها 2.5 برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط یک افسر پلیس از یک فرد سفید.

در سال 2012, جورج زیمرمن یک محله سازمان دیده بان هماهنگ بود تبرئه برای عکسبرداری مرگ Trayvon مارتین 17 ساله دانشجو در سنفورد فلوریدا. حکم همراه با 2014 پلیس تیراندازی به مایکل براون 18 ساله نوجوان سیاه پوست در فرگوسن میسوری به هنگام تولد به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش و اعتراض به خشونت پلیس.

پس از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 وزارت دادگستری محدود برنامه به بررسی محلی ادارات پلیس برای نژادپرستی و نیروی بیش از حد. اما اخیر مرگ و میر ناشی از فلوید و همچنین از Breonna تیلور 26 ساله آمریکایی آفریقایی اورژانس تکنسین در لوئیزویل, کنتاکی, کشته در ماه مارس توسط پلیس در جستجوی یک مظنون در مورد مواد مخدر را موجب تجدید اعتراض به اجرای قانون اقدامات و سیاست.

جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران به طور یکسان را تقبیح کرده اند فلوید کشتن و آمریکایی ها از همه پیشینه های قومی باید ریخت و به خیابان های شهر خواستار عدالت برای فلوید, گارنر, تیلور, و بسیاری دیگر.

"آنچه در حال تبدیل شدن بسیار آشکار است که مردم نه تنها در این کشور است که در مورد سطح خشونت پلیس در ایالات متحده می گوید:" لیونل Kimble, یک استاد تاریخ در دانشگاه آیووا که تحقیقات در حقوق مدنی. "این کشور در حال رفتن به مجبور به گرفتن یک نگاه در آینه و بحث در مورد چگونه ما پلیس و مردم در چه نقش پلیس بازی در حمایت از نابرابری در جامعه ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن