اوهایو آغاز بازگشایی شش هفته پیش اما دیده نشده coronavirus مورد افزایش است. چرا که نه ؟

کلمبوس, اوهایو – به عنوان چند متحده شروع به خروش در COVID-19 موارد پس از بازگشایی اوهایو است.

اوهایو به تدریج برداشته آن اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از شش هفته گذشته. نتیجه: یک فلات در تازه موارد گزارش شده و کاهش بستری شدن در بیمارستان هر دو گزارش و برآورد از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

از تاریخ 1 مه:

  • متوسط تعداد تازگی موارد گزارش شده در هفته کاهش یافته است از 476 به 391.
  • تعدادی از این موارد برای هفته پایان دوشنبه به پایین ترین سطح پس از هفته دوم آوریل است.
  • تعداد در حال حاضر بیماران بستری در بیمارستان رفت و از حدود 1,067 به 513.
  • درصد آزمون بازگشت به نتایج مثبت در هر روز کاهش یافته است از 10.7 درصد به 3.2 درصد.
  • درصد کوچکتر از افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس (نه آنتی بادی) بستری شده اند.

“ما شاهد هیچ گونه افزایش قابل توجه و یا reestablishment از یک موج و یا یک قله در اوهایو و بزرگ است که گفت:” علامت گذاری کامرون, یک بیماری عفونی محقق و استاد دانشکده پزشکی در مورد غربی رزرو دانشگاه. “آنچه که می تواند به این معنی است که مردم هنوز هم به طور کلی به دنبال دستورالعمل.”

اما کامرون انعکاس اپیدیولوژی و مقامات بهداشت عمومی می گوید که خبر خوب به این معنا نیست Ohioans باید متوقف در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

آن را غیر ممکن است برای اطمینان می گویند در حال حاضر چه کمک به اوهایو فلات یا شیب در coronavirus معیارهای. شده اند وجود عوامل متعدد در دولت های محلی و پاسخ و هیچ داده های سخت می گویند که چگونه بسیاری از Ohioans با پوشیدن ماسک یا ماندن در منزل.

که در آن موارد افزایش: فلوریدا تگزاس و آریزونا در میان 22 متحده گزارش افزایش coronavirus موارد

Q/A: Coronavirus انجام شده است نه با ما تا زمانی که ما یک واکسن برای COVID-19

در اینجا سه دلیل ممکن است چرا اوهایو نشده بود و افزایش موارد است.

1. تست ابتلا به بیشتر, موارد قبلی

تست و موارد اما بستری شدن در بیمارستان نیست trended که کارشناسان می گویند نشانه خوبی است. تعداد ویروسی آزمون اداره بیش از دو برابر از آوریل تا مه از 104,247 به 255,030. در دو هفته اول ماه ژوئن 154,792 آزمایشات تجویز شده است.

کامرون گفت: افزایش تست احتمال ابتلا به مردم در اوایل بیماری به طوری که آنها را می توان در خانه درمان می شود. آن را نیز احتمالا ابتلا بدون علامت و یا قبل از علامت مردم قبل از آنها ندانسته و با تصویب این ویروس به دیگران.

نه تنها که نگه داشتن مردم از بیمارستان های آن را نیز می شکند زنجیره انتقال است که می تواند همچنان کشف نشده.

تست همراه با تماس با ردیابی برای شناسایی دیگران که ممکن است آلوده مانع از نقاط از ادغام و تبدیل به یک موج گفت: دکتر مایکل Oglesbee مدیر دانشگاه ایالتی اوهایو های عفونی بیماری های موسسه.

اوهایو است که هنوز هم به دور از روزانه تست سطح اپیدیولوژی توصیه می کنیم با خیال راحت به بازگشایی اما این بهبود است. اوهایو به تازگی شروع به تلاش برای تست همه خانه سالمندان کارکنان است که می تواند این ویروس در داخل یا خارج از امکانات. و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine هفته گذشته اعلام کرد که آزمایش در دسترس خواهد بود به هر کسی که می خواهد یک تست از جمله در “پاپ آپ” تست سایت در سراسر کشور.

2. نه همه چیز باز است

اوهایو نمی پرت کردن درهای باز برای همه چیز در همان روز. در عوض بخش های کسب و کار و فعالیت شده اند OK می خواهم برای باز کردن در یک نورد اساس بسیاری از پزشکی و دندانپزشکی از سرگیری مارس 1, کافه ها و رستوران ها اجازه می دهد در محیط داخلی سرویس مارس 21 و ورزشگاه و پایین-تماس با ما ورزش, شروع, مارس 26.

باغ وحش, موزه ها و پارک های آب باید بازگشایی در هفته گذشته. فضای که در آن تعداد زیادی از مردم جمع آوری مانند سالن های کنسرت و ورزش حرفه ای باقی می ماند بسته شده است.

حتی هنگامی که کسب و کار و فعالیت های مجاز به رزومه کاری نیست که همه انجام داد و یا آنها را در کسری از خود را قبل از coronavirus سطح. و هر کس تا به حال به پیروی از قوانین ایمنی جدید: نگه داشتن 6 پا در بین مردم نیاز به پوشش صورت برای کارکنان و تمیز بالا-سطوح تماس غالبا.

“اوهایو مقامات انجام یک کار خوب در گرفتن نقطه در سراسر است که ما در حال رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس حالت عادی اما این بدان معنا نیست که شما می توانید به بازگشت به حالت عادی” کامرون گفت.

Oglesbee گفت: چند متحده با افزایش موارد – مانند آریزونا و تگزاس و می سی سی پی – واقعا نمی توانید یک موج اول.

“ما مرحله به مرحله بازگشایی استراتژیک است و آن را به صرفه و موثر است بر اساس آنچه که ما شاهد آن هستیم چرا که ما شاهد این ثانویه اوج” Oglesbee گفت.

موارد می تواند هفته به نظر می رسد از یک رویداد – موارد در حال ظهور در حال حاضر در آلاباما شده اند ثابت به روز یادبود. اگر چه دو هفته است که بارها ذکر شده دوره کمون برای COVID-19 کامرون گفت: آن را می توانید در سه هفته برای دیدن عفونت های ناشی از قرار گرفتن در معرض در یک رویداد به نظر می رسد در گزارش اعداد و حتی دیگر به دیدن عفونتهای ثانویه.

3. امیدوار کننده تحرک داده

Ohioans نیست و کاملا از سر گرفته قبل از coronavirus و تحرک داده ها را نشان می دهد.

مردم حدود 40 درصد کمتر از زمان در طول ماه مه در مقایسه با ماه ژانویه و فوریه با توجه به محل تلفن همراه تجزيه و تحليل داده ها توسط گوگل است.

ترافیک در اوهایو جاده پایین بود 46 درصد در هفته اول اوهایو اقامت در خانه سفارش نسبت به مدت مشابه در سال 2019 به گفته وزارت حمل و نقل اوهایو. هفته گذشته ترافیک هنوز 22 درصد زیر 2019 سطوح.

رستوران باز برای ناهار خوردن در سرویس مارس 21 و شده است وجود ندارد دیوانه عجله پشت, با توجه به داده ها از OpenTable, یک رستوران, رزرو برنامه. در اولین هفته از ناهار خوردن در سرویس رزرو شد پایین 71.6 درصد به طور متوسط در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. در هفته گذشته که بهبود یافته به 58 درصد به طور متوسط در مقایسه با سال گذشته است.

“این اطلاعات نشان می دهد در کل مردم در مصرف این بسیار جدی” Oglesbee گفت.

Oglesbee گفت Ohioans با پیروی اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات حدود 75 تا 80 درصد از زمان در اواخر ماه مارس – بسیار بالاتر از افسران خود را در بخش انتظار می رود.

اخیر در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی مطالعه تحرک داده ها در چهار کشور بزرگ یافت می شود مردم در حال کاهش-انسان به انسان تماس با 76% و غیر ضروری گردش با 52% قبل از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت. اقامت در خانه سفارشات آنها یافت, اختصاص اضافی 5% کاهش در فرد-به-فرد تماس بگیرید.

“من فکر می کنم ما احتمالا دست کم گرفت تغییر رفتار است که صورت گرفته و در حال رفتن به باقی بماند” Oglesbee گفت.

Rayshard بروکس تصویری: دانشمندان حقوقی شکستن لحظات کلیدی در تیراندازی گاهشمار

“حلقه آتش”: نادر خورشید گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در آفریقا و آسیا است. دیدن این تصاویر دراماتیک.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de