ما بازدید 150,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 متحده به عنوان مبارزه برای توقف تجدید حیات

جسیکا فلرس و پاییز Schoolman ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:49 PM EDT Jul 29, 2020ایالات متحده رسید گذشت

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

ایالات متحده رسید گذشته 150,000 COVID-19 تلفات چهارشنبه متحده نبرد احیای این ویروس با نگرش متفاوت در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش.

تلخ نقطه عطف گزارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز می آید بر روی پاشنه از ایالات متحده هدف قرار دادن 4 میلیون تایید عفونت جولای 23. مرگ و میر در ایستاده بود 150,034 از 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز چهارشنبه.

و بسیار وجود دارد امداد در چشم. سه پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا – در میان چند که مجموعه هفت روز سوابق ویروس مرگ و میر در این هفته است. دیگران تنظیم پرونده برای موارد جدید. تنسی و آرکانزاس تنظیم پرونده برای هر دو.

اولین و شناخته شده آمریکا و مرگ فوریه بود. 6. تقریبا شش ماه بعد تعداد مرگ و میر بد است – و می تواند به 200000 نفر در کمتر از دو ماه در حال حاضر. که بر اساس زمان متوسط 1,019 مرگ و میر در هر روز این هفته گذشته است.

کارشناسان می گویند که افزایش در مرگ و میر است که تا حد زیادی به دلیل متحده کاهش محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به زودی.

"ما مراقب بودند و آن را مانند یک اثر دومینو" دکتر آنه Rimoin, اپیدمیولوژی و مدیر دانشگاه UCLA COVID-19 پاسخ سریع ابتکار گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

قوانین ایالتی و محلی متفاوت است به طور گسترده ای در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس: برخی فرمانداران در حال دفاع تهاجمی تر اجتماعی فاصله و ماسک; دیگران مبارزه کرده اند محدودیت های اجباری خودداری کردند و یک خاموش کردن اقتصاد خود بار دوم در خروش است.

"همه با عجله برگشت به حالت عادی هنگامی که آنچه ما واقعا نیاز به انجام شد دو برابر پایین" Rimoin گفت. "ما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای سرکوب گسترش ویروس."

آزمایش واکسن: 'تاریخی' لحظه به عنوان مقیاس بزرگ آزمایش های بالقوه COVID-19 واکسن شروع

به طور فزاینده ویروس است که با داشتن یک اثر موج دار شدن در مناطق دیگر ، سازمان ملل متحد گفت: در این هفته که coronavirus مرتبط گرسنگی منجر به مرگ 10,000 کودکان یک ماه به دلیل ترس از آلودگی و جنبش محدودیت.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus نیروی کار محلی هشدار داده و دولت و رهبران در مورد افزایش موارد در 11 شهرستانها با توجه به صوتی به دست آمده توسط مرکز عمومی یکپارچگی است. او ذکر شده Baltimore, کلیولند, کلمبوس, اوهایو; Indianapolis, لاس وگاس, میامی, مینیاپولیس, Nashville, Tennessee; New Orleans پیتسبورگ و سنت لوئیس.

"آنچه در آغاز بسیار به عنوان یک جنوبی و غربی اپیدمی شروع به حرکت می کند تا سواحل شرق به تنسی آرکانزاس به میسوری در سراسر کلرادو و بدیهی است که ما در حال صحبت کردن در مورد افزایش می یابد در حال حاضر در بالتیمور" Birx گفت. "این واقعا مهم است که همه پس از این و مطمئن شوید که آنها در حال تهاجمی در مورد کاهش تلاش است."

این تعداد رکورد جدید بارگیری در این هفته coronavirus موارد که آریزونا و فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا با تجربه یک ماه پیش در حال حاضر بازی را به عنوان رکورد تعداد مرگ و میر در این کشورها است. تگزاس' تلفات همچنان رو به افزایش است و دولت تا به حال یک رکورد 1,607 مرگ و میر در این هفته پایان روز دوشنبه ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده.

که ترجمه را به تگزاس مرگ هر 6 دقیقه و 16 ثانیه است. تگزاس هفتگی مرگ و میر بیش از هفت بار آن بدترین هفته از طریق آوریل است.

یک تجزیه و تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات منتشر شده در اواخر روز دوشنبه نشان می دهد هشت متحده رکورد جدید کروناویروس شمارش و هشت رکورد مرگ و میر. بسیاری از کشورهایی که شاهد موارد افزایش چند هفته پیش را متوقف کرده اند با شکستن رکوردهای جدید موارد از جمله آلاباما و جورجیا نوادا و کارولینای جنوبی است. اما همه این کشورها شکست رکورد مرگ و میر در شب دوشنبه.

ایالات متحده "زانو" در موج اول این بیماری همه گیر کوروناویروس, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص اخیرا گفت. "و من می خواهم بگویم این امر در نظر گرفته نمی شود یک موج است. آن را افزایش و یا تجدید حیات از عفونت سوار بر یک پایه."

جنوب و جنوب غربی متحده شد سر چشمه برای تجدید حیات به زودی پس از بازگشایی در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. در حدود یک ماه فلوریدا دیدم مورد آن رای چهارگانه.

در غرب آریزونا مرگ و میر در حال حاضر بیش از پنج بار بدتر از آن بدترین هفته در بهار فلوریدا است که بیش از دو برابر شود. کالیفرنیا است که حدود 24% بالاتر از آن بدترین زمستان مرگ و میر.

با توجه به فدرال گزارش "منطقه قرمز" ایالات صعود به 21 معنی آنها به بیش از 100 مورد در هر 100,000 نفر در یک هفته. به گفته نیویورک تایمز "منطقه قرمز" متحده Alabama, آریزونا, کانزاس, کالیفرنیا, Florida Georgia, آیداهو, آیووا, کانزاس, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, نوادا, کارولینای شمالی, داکوتای شمالی, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, یوتا و ویسکانسین.

با افزایش مرگ و میر آمریکایی ها در حال آماده سازی برای اقدامات احتیاطی برای ادامه به فصل پاییز است. با توجه به هریس نظرسنجی نظرسنجی از 1,970 بزرگسالان ایالات متحده از ماه جولای 18-19 61 درصد از آمریکایی ها پیش بینی یک مادر اقامت در خانه سقوط با شغل ادامه به کنترل از راه دور و پدر و مادر انتخاب دوره های مجازی از خانه.

در ضمن بیشتر و بیشتر خرده فروشان الزامی است که در صورت ماسک یا پوشش توان در فروشگاه خود از جمله شرکت های بزرگ مانند Walmart, Target, CVS, Home Depot و Walgreens. این تصمیم تنها اضافه کردن به دکمه موضوع به عنوان برخی بر این باورند که پوشیدن ماسک نقض حقوق اساسی در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود ماسک به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تنها به تازگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در اولین تلاش خود در تشویق استفاده از ماسک های صورت از همه گیری آغاز شده است. او همچنین آورده روزانه coronavirus نیروی کار جلسات این هفته پس از تعلیق آنها در ماه آوریل است. تجدید حیات در مورد او ادعا شده است سوخت تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, افزایش, سفر مهاجران عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک و تعطیلات تابستان است.

هر چند کارشناسان به طور کلی سرزنش سنبله در موارد سهل انگاری محدودیت تجدید حیات اتحاد چپ برخی از کشورهای دوباره ایمنی خود را داد. بیماری های عفونی پزشک Alysse Wurcel گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که برخی از ایالت ها ممکن است در نظر بگیرید رفتن به یک زودتر فاز. او گفت: مردم را نمی بیند اثرات فوری پروتکل های ایمنی مانند ماسک, اما که با پوشیدن یکی از بهترین عمل در جلوگیری از گسترش ویروس.

"من فکر می کنم اقدامات در حال حاضر تنها نشان می دهد مزایای در یک یا دو ماه به دلیل عفونت است که اسپرد امروز به علت بیماری در 14 روز است که باعث خواهد شد مرگ یک ماه یا بیشتر بعد" Wurcel گفت. "این واقعا سخت است برای متقاعد کردن مردم است که هر آنچه که آنها انجام می دهند امروز شما نمی بینم مزایای آن را برای یک ماه."

یک COVID-19 واکسن در چه قیمت ؟ باید همه آمریکایی ها قادر به گرفتن یک شات به صورت رایگان?

به عنوان یک پتانسیل COVID-19 واکسن دانشمندان در سراسر جهان در حال عجله برای توسعه یک. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام $1.95 میلیارد مقابله با Pfizer و BioNTech برای 100 میلیون دوز از واکسن خود را نامزد در آن شرکت امید به دریافت تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در اکتبر. این شرکت گفت که آمریکایی ها دریافت واکسن به صورت رایگان.

در ضمن موسسه ملی بهداشت و ایالات متحده شرکت زیست فناوری به نام مدرن آغاز کرد و این در مقیاس بزرگ آمریکایی آزمون به صورت بالقوه واکسن با 30000 داوطلب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن