به عنوان کشورهای مهم اروپایی را تشویق یک قطره در coronavirus نرخ مرگ و میر در این هفته بالا رسمی سازمان ملل متحد هشدار داد از بلندی بحران در کشورهای فقیر است که می تواند “بومرنگ” بازگشت به کشورهای غنی – مگر اینکه آنها کمک آن داشته باشد.

“هیچ کس امن تا زمانی که همه امن” گفت: علامت Lowcock سازمان ملل متحد دبیر امور انسان دوستانه.

او گفت: بسیاری از کشورهای کم درآمد می تواند عفونت کروناویروس اوج در سه تا شش ماه آینده و آنها را نیاز به تزریق کمک های اضطراری در هفته های آینده به خاطر این بیماری همه گیر از decimating خود را در حال حاضر شکننده نظام سلامت و تلاش اقتصاد.

“کشورهایی که ما باید از این پتانسیل به عنوان نوع از مخازن برای این ویروس اگر وجود ندارد و تلاش قابل توجهی برای مهار آن را در آن مکان” Lowcock گفت.

روز پنجشنبه به انگلیسی, حسابدار و امداد سازمان ملل متحد رئیس برنامه به درخواست کشورهای غنی برای $6.7 میلیارد دلار در کمک های همه گیر برای 50 عنوان بسیاری از کشورهای در حال توسعه از آمریکای لاتین تا آفریقا.

بودجه درخواست می تواند دشوار فروش به ایالات متحده و اروپا روی چیزی حساب کردن با این بیماری همه گیر را فلج اثر خود به خود اقتصاد. تا کنون COVID-19 شیوع الهام گرفته از یک هر-کشور-برای-خود پاسخ با دولت چرخش به سمت داخل به جای صف آرایی در سطح جهانی پاسخ.

اما Lowcock و دیگر کارشناسان بهداشت می گویند که آن را به تنهایی روش کار نخواهد کرد در برابر Covid-19.

“شما باید یک فرصت اجتناب از آنچه که در حال حاضر یک سال مشکل تبدیل شدن به یک ده سال مشکل با تمام عواقب آن ما می توانیم پیش بینی: بی ثباتی مهاجرت فضای ایجاد شده برای تروریست ها و غيره” Lowcock گفت.

Lowcock درخواست می آید به عنوان بریتانیا و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی ثبت شده خود را در کمترین مرگ روزانه عوارض در چند ماه و با احتیاط شروع بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را.

اسپانیا در حال حاضر اجازه می دهد برخی از بزرگسالان خارج از ورزش است. در مه 11, فرانسه آغاز خواهد شد مبهوت بازگشایی مدارس اجازه می دهد تا کسب و کار انتخاب شده برای از سرگیری عملیات و مردم اجازه سفر در داخل 60 مایل از خانه خود را.

در ایتالیا – که این کشور در اروپا به درخواست یک ملی مستند و که در آن نزدیک به 30000 نفر فوت کرده اند ویروس – بیش از چهار میلیون نفر مجاز به بازگشت به کار در مارس 4.

“مردم خوشحال هستند برای خارج شود اما ما نیز نگران است. ما همه ترس از دست دادن دستاوردهای ما ساخته شده تا کنون (در پهن عفونت منحنی و رانندگی و مرگ و میر پایین)” گفت: Domitilla Perri یک رم لباس صاحب مغازه. “فروشگاه من باز نمی شود تا مارس 18, اما آن را حدس میزنن چه می خواهید و سپس اتفاق می افتد. شما ببینید مردم در حال حاضر, اما آنها واقعا در خرید بسیار است.”

ایتالیایی ها نیز اجازه دیدار با بستگان برای اولین بار از ماه مارس به عنوان طولانی به عنوان آنها را در گروه های کوچک و بازدید نمی کند و آنها را از منطقه ای که در آن زندگی می کنند. رستوران ها و قهوه میله قبلا محدود به خدمات تحویل شد مجاز به ارائه غذای آماده گزینه های. پارک ها و مناطق عمومی بازگشایی شد. و عزاداران می تواند حضور در مجالس ترحیم اما تنها تا 15. اجتماعی فاصله قوانین باقی مانده در نیروی.

نخست وزیر جوزپه کونته دولت برنامه ای برای بیشتر شل ایتالیا, این مستند در دو هفته افزایش رفتن به جلو. اما او هشدار داد که اگر coronavirus عفونت نرخ و یا مرگ و میر شروع به بدتر که جدول زمانی را می توان تحت فشار قرار دادند.

بریتانیا را به پرده طرح خود را برای کاهش یک coronavirus مستند در روز یکشنبه.

شکننده سیستم های سلامت

در دیگر نقاط جهان شیوع این است که فقط شروع به خاموش. از افغانستان به یمن عفونت و مرگ و مير نسبتا پایین باقی می ماند اما مقامات نیروبخش برای coronavirus یورش.

Lowcock گفت: هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان در مورد چگونه همه گیر گشوده خواهد شد در بسیاری از کشورهای فقیر که در آن آب و هوا و جمعیتی را تغییر دهد گسترش آن. آن را نیز روشن نیست, او گفت:, چگونه ویروس را در تعامل با مالاريا و HIV/AIDS سوء تغذیه و سلامت دیگر چالش است.

آنچه روشن است: نظام سلامت در بسیاری از کشورهای فقیر هستند و بد مجهز برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“در یک روز عادی ما محدودیت ها و محدودیت ها از نظر برخورد با چالش های سلامت” گفت: اسد مجید خان سفیر پاکستان به آمریکا

“حتی یک منبع غنی از کشور مانند ایالات متحده و یا کسانی که در اروپا پیدا کرده اند که سیستم های خود را غرق سرعت و مقیاس این فاجعه” او گفت:. “ما سیستم بهداشت و درمان در هر صورت شکننده است.”

کارشناسان می گویند یکی از آسیب پذیر ترین کشور یمن است که ویران شده توسط جنگ و گرسنگی و وبا. اولین خوشه از coronavirus عفونت تایید شد, در یمن در آوریل 10 و انسان دوستانه مقامات ترس این ویروس را از طریق اشک هایی با سرعت و شدت.

“عوامل همه در اینجا: پایین بودن سطح ایمنی عمومی بالا و سطح آسیب پذیری شدید و شکننده ضعف سیستم بهداشت و درمان” Lise گراند های بشردوستانه سازمان ملل متحد هماهنگ کننده برای یمن در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

تام فریدن رئیس سابق مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: مقامات بهداشت عمومی “نیاز به مراقب باشید از تناقضات: باز در مقابل بسته شده و ما در مقابل آنها” هنگامی که در تلاش برای مقابله با یک بیماری است که آلوده به بیش از 3.7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 260,000.

“ما همه در این با هم” فریدن گفت: در مارس 5 رسانه های تماس سازمان توسط مجمع جهانی اقتصاد یک ژنو مبتنی بر سازمان شناخته شده برای تعامل با دنیای کسب و کار برای کمک به مقابله با جهان مشکلات.

دیگران در تماس با ابراز نگرانی خاص در مورد چگونه به آن را حذف گشوده خواهد شد در سراسر آفریقا و پتانسیل آن را به دایره بازگشت به قاره های دیگر از وجود دارد.

“ما نمی خواهد بود قادر به از بین بردن COVID-19 موارد در همه جا اگر ما هنوز هم بسیاری از موارد در یک قاره با 1.2 میلیارد نفر” گفت: جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در همان تماس بگیرید.

در مه 6, آفریقا تا به حال نزدیک به 50 ، 000 coronavirus عفونت با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در خدمت 31 از آفریقا 54 سازمان ملل. در حالی که این رقم بسیار پایین تر از دیگر مناطق جهان سازمان بهداشت جهانی که در آن به روز رسانی هفتگی پایان مارس 3 که این قاره را مورد مجموع افزایش 41% از قبلی هفته.

یک استارک تصویر از آفریقا coronavirus آمادگی: در مالی وجود دارد که حدود یک ونتیلاتور در هر 1 میلیون نفر – حدود 20 در همه, با توجه به آفریقا به مراکز کنترل بیماری و عفونت است.

آفریقا تناقض: در آن ممکن است بدترین و بهترین مکان برای سوار کردن coronavirus

هنوز هم در آفریقای جنوبی اتحاد پیوست های مختلف اروپایی و کشورهای دیگر همراه با برخی از ایالات در ایالات متحده در کاهش مستندات.

این روند در آفریقای جنوبی است اما اثبات مشکل و پیچیده است. وجود دارد در حال رشد تعداد موارد یافت شده در چگالی بالا شهرک و حلب آباد که در آن میلیون ها نفر رو به رشد ناامیدی.

“من شنیده ام در مورد بسته مواد غذایی در آینده نزدیک به جایی که من زندگی می کنند و به آنجا رفت. من برخی از مواد غذایی پس از ساعت ها ایستاده در یک خط بسیار طولانی اما دیگران نیست (هر چیزی)” گفت: فضل Xolo از Khayelitsha یک آلاینده shantytown از 400,000 عمدتا سیاه و سفید آفریقای جنوبی در کمترین اقتصادی پله.

“من فکر می کنم از خانواده ام و دوستان و آنها گرسنه هستند. برخی عصبانی هستند. رئیس جمهور (کریل) Ramaphosa باید به نجات مردم خود را. ما گرسنه هستند” گفت: یک گریان Xolo.

قبلا یک خیابان فروشنده Xolo بخشی از اقتصاد غیررسمی است که باعث می شود تا 20 درصد از آفریقای جنوبی-تولید ناخالص داخلی و استخدام میلیون کارگر فقیر. او در حال حاضر ممنوع از زندگی و تلاش شده است به ثبت نام برای کمک دولت و بدون موفقیت است. اوج آفریقای جنوبی شیوع کروناویروس می رود که بین اواخر ماه ژوئیه و سپتامبر.

‘اگر شما کار نمی کند, شما نمی خورند’

در طرف دیگر از جهان, Alejandra Leon استفاده می شود به بحران است.

او اجرا می شود یک کلینیک پزشکی در ونزوئلا در نزدیکی مرز کوکوتا کلمبیا قلب از خروج 5 میلیون ونزوئلا از سقوط کشور است.

آنها دیده می شود, سیاسی و درگیریهای افزایش بیماری های عفونی و افزایش تعداد زنان و کودکان پس از رسیدن به درب خود را در به طور فزاینده ای از جان گذشته شرایط. پس COVID-19 قرنطينه قرار دادن منطقه در مستند در اواخر ماه مارس ترس hovers over her درمانگاه هم برای کارکنان پزشکی و مهاجران آنها را درمان.

بسیاری از مهاجران پناهگاه و کمک به ارائه دهندگان باید درهای خود را بسته خروج از درمانگاه تلاش برای درمان بیماران مبتلا به منابع کمیاب است. زمانی که بحران آغاز شد Leon گفت: برخی از تیم استعفا داد چرا که آنها قادر به دریافت پایه دنده محافظ یا الکل.

در ضمن غیر رسمی کار حفظ بسیاری از ونزوئلا کاهش یافته است خاموش خروج مهاجران حتی بیشتر آسیب پذیر است.

“ما تلاش کردیم که آن را بهتر از” لئون گفت. “اما در حال حاضر ما در حال رگرسیون چرا که اکثر افرادی که وارد نمی باید راه را برای خوراک خود را دارند.”

همه گیر باعث شده است تا امواج از ونزوئلا به بازگشت به کشور خود را که قفل شده در اقتصادی, سیاسی و بحران پزشکی برای سال. اما در ونزوئلا coronavirus تنها تحت فشار قرار دادند و این کشور بیشتر به آستانه.

“وضعیت تحت قرنطینه بسیار مهم است چرا که اگر شما کار نمی کند, شما نمی خورند” گفت: Yonaimer که پرسید که آخرین نام نکردن به خاطر ترس از عذاب. “ما یک پسر ما را به حفظ او را به نحوی. اما چگونه ما در حال حاضر ما باید دست ما گره خورده است.”

Yonaimer و همسرش فرار کرد در سال گذشته به پرو سفر بیش از 2500 مایل به خوراک خود را دو سال به عقب در مناطق روستایی ونزوئلا است. اما آنها مجبور به بازگشت آنها پس از تلاش برای زنده ماندن به کار در خیابان های, Lima.

در حال حاضر به عنوان سابق یمن و دو ماه تحت قرنطینه آنها و میلیون ها نفر دیگر در سراسر منطقه صورت یک سوال: خطر بیماری یا گرسنگی.

“من سعی می کنم به خرید arepas و تنها خوردن یک سبزی در روز برای زنده ماندن بنابراین ما می تواند به ما پسر سه وعده غذا در روز” او گفت:. “بزرگترین ترس من این است که گرفتن بیمار و قادر به انجام هر کاری است. … ما نمی رفته در خیابان. اما ترس است که اگر ما مانند این اقامت ما در حال رفتن به قادر به زنده ماندن چرا که در حال حاضر وجود دارد هیچ کمک.”

مخرب تر است. برای همه

Niki پوپر یک ریاضیدان در اتریش Vienna University of Technology گفت که در حالی که کشورهای در حال شروع به باز کردن و در نتیجه نگرانی بیش از چگونه به نگه داشتن خود را coronavirus منحنی رشد “تخت” دلیل خوبی وجود دارد به فکر می کنم عفونت شبیه به کمتر از یک “منحنی” و بیشتر از یک “حلقه” است که در آن موارد خواهد آمد بی وقفه.

“ما خواهد شد و در صورت رشد جدید. این بستگی به جنبه های مختلف” او گفت: مانند این که چگونه به خوبی جمعیت پایبند به جریان اجتماعی فاصله گرفته است.

Lowcock متقاعد شده است که یک فرصت در رفع این موارد باقی مانده و دیگر بی ثباتی اقتصادی و اجتماعی نشت اور, ثروتمند کشورها باید اطمینان قابل ملاحظه اضطراری افزایش کمک های خارجی به فقیرترین کشورهای جهان است.

در زمین Lowcock آغاز شده گفتن سیاستمداران در کشورهای غنی است که اگر آنها نمی صندوق کمک به کشورهای فقیر’ coronavirus پاسخ آن را به ایجاد بی ثباتی مهاجرت و بسیاری از مشکلات دیگر – از درگیری به قحطی – که می تواند مارپیچی به گسترده تر سیاسی جهانی بحران.

ویروس “بومرنگ بازگشت” به آمریکا و اروپا و دیگر کشورهای غربی اگر آنها را کمک نمی کند حاوی آن در کشورهای کم درآمد, او گفت:.

“آنچه ما نیاز داریم این است که اقدامات فوق العاده,” او گفت:.

کمک: Eric J. لیمان در ایتالیا, کریس اراسموس در آفریقای جنوبی و مگان Janetsky در کلمبیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de