پیش بینی جدید: 180,000 آمریکا مرگ COVID-19 اکتبر. اما ماسک سفارش می توانید ذخیره کنید 33,000

کارشناسان در حال حاضر پیش بینی است که وجود خواهد داشت 179,106 COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده توسط Oct. 1. اما جهانی ماسک-پوشیدن نظم در ما ذخیره می تواند به عنوان بسیاری از 33,000 زندگی می کند.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی منتشر شده از یک مدل چهار شنبه با طیف وسیعی از 159,497 به 213,715 مرگ و میر در سراسر کشور.

مدیر موسسه دکتر کریس موری گفته است که این ماسک پوشیدن یک “اثر عمیق” در این بیماری همه گیر.

پوشیدن ماسک “است که بسیار کم هزینه و, برای فرد فراهم می کند یک 1/3 — به عنوان بالا به عنوان یکی نیم کاهش خطر انتقال,” او گفت: در آزادی مطبوعات. “اما در سطح جامعه می تواند صرفه جویی فوق العاده ای تعدادی از زندگی است.”

طرح ریزی می آید که بیش از 36,000 جدید عفونت شد به گزارش روز شنبه توسط وزارت امور خارجه بهداشت, عبور رکورد قبلی از 34,203 تک-بعد عفونت ها مجموعه, آوریل 25.

پس از اعتراض عمومی: AMC بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای معکوس اختیاری ماسک صورت سیاست

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه “استفاده از پارچه ساده پوشش صورت به سرعت گسترش ویروس” در ماه آوریل در هفته های اخیر متحده شروع به استراحت سیاست های خود را.

ماسک-پوشیدن تبدیل شده سیاسی با ضد ماسک تظاهرات برگزار شده در آریزونا حتی به رژیم صهیونیستی است. mlb به جوامع محلی قدرت نیاز به ماسک هفته گذشته و هر دو Scottsdale شهردار جیم لین و ققنوس شورای شهر صادر ماسک حکم این هفته است.

در واشنگتن سهشنبه Gov. جی Inslee اعلام کرد ایالت دستور نیاز به صورت پوشش در عمومی به سرعت گسترش COVID-19 در حالی که روز چهارشنبه کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به پوشش صورت در عمومی.

آریزونا بيمارستان در روز سه شنبه گزارش داد که بالاترین تعداد تخت و دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود برای تایید و یا مشکوک COVID-19 بيمار گزارش آریزونا جمهوری ایالات متحده آمریکا امروز شبکه انتشار. آریزونا اقامت در خانه سفارش منقضی شده اواسط ماه مه.

اما از اواسط ماه ژوئن با پوشیدن ماسک صورت در عمومی مانع شده تا از 450.000 موارد جدید, با توجه به مطالعه انجام شده توسط امور بهداشت و درمان مجله.

ماسک صورت کار می کنند.آنها نیاز به اجباری

در یک Facebook live با ساکرامنتو باشگاه مطبوعات روز شنبه, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت که “همه باید یک ماسک هنگامی که در عمومی.”

“این باید یک مسئله سیاسی,” او اضافه شده است. “این صرفا یک مسئله بهداشت عمومی. فراموش نکنید که این سیاست به آمار نگاه کنید.”

آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا, اوکلاهما و کارولینای جنوبی گزارش رکورد بالای روزانه coronavirus موارد این هفته به عنوان مورد شمارش در ادامه به افزایش در بیش از نیمی از ایالات آمریکا.

موری گفت: با این حال مرگ و میر هستند و در عین حال افزایش در همان نرخ به عنوان عفونت است.

“متحده گزارش سنین موارد تایید شده نشان می دهد وجود دارد بیشتر موارد تشخیص در افراد جوان است که قابل ملاحظه ای کاهش خطر مرگ ناشی از افراد مسن” موری گفت. “آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه این گشوده خواهد شد در طول چند هفته آینده و اگر انتقال همچنان به بالا رفتن ما ممکن است افزایش عفونت در معرض خطر جمعیت.”

CDC گفت که “یک پارچه صورت پوشش ممکن است به محافظت از پوشنده لباس است پوشنده لباس را از گسترش این ویروس به دیگران است.” با پوشیدن یک پارچه پوشش در گسترش ویروس می تواند آهسته کاهش انتقال به دیگران است.

CDC نیز منتشر شد دستورالعمل در ایجاد ماسک های خانگی.

“ساده با پارچه پوشش صورت را می توان در خانه ساخته شده و ممکن است کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19” این سایت را می خواند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de