Brett Favre بازپرداخت $1.1 M او برای عدم سخنرانی

جکسون از دست ندهید. — سابق NFL quarterback Brett Favre است بازپرداخت $1.1 میلیون در رفاه پول که او را برای چند

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

جکسون از دست ندهید. — سابق NFL quarterback Brett Favre است بازپرداخت $1.1 میلیون در رفاه پول که او را برای چند سخنرانی که در آن او را نشان نمی دهد تا, می سی سی پی امور خارجه حسابرس گفت.

حسابرس Shad سفید گفت: دفتر خود دریافت $500,000 از Favre روز چهارشنبه به علاوه یک تعهد است که Favre بازپرداخت خواهد شد دیگر $600,000 در اقساط بیش از چند ماه آینده.

Favre در تلاش برای بازپرداخت پول آمد و دو روز پس از سفید منتشر ممیزی از هزینه های می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی است که نشان داد Favre شده بود پرداخت می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز یک گروه غیر انتفاعی است که رهبر سابق شده است تحت تعقیب در یک رفاه اختلاس طرح.

می سی سی پی است که یکی از فقیرترین ایالات در ایالات متحده و جامعه آموزش و پرورش مرکز تا به حال قرارداد با خدمات انسانی به صرف پول از طریق کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه همچنین به عنوان شناخته شده TANF.

"من می خواهم به تحسین آقای Favre خود را با حسن نیت تلاش برای ایجاد این حق و مالیات دهندگان و TANF خانواده کاملا" سفید در بیانیه ای گفت شنبه. "تا به امروز ما شاهد هیچ پرونده نشان می دهد آقای Favre می دانستند که TANF بود برنامه ای که در خدمت به عنوان منبع پول او پرداخت شود."

ممیزی دوشنبه منتشر شد گفت: این مرکز پرداخت Favre شرکت $500,000 در دسامبر 2017 و $600,000 در ژوئن 2018 و او قرار بود به سخنرانی برای حداقل سه رویداد. حسابرس گزارش گفت که "بر اساس یک بررسی سرسری از آن تاریخ حسابرسان قادر به تعیین که فرد قرارداد صحبت نمی کنم و نه او در حال حاضر برای کسانی که وقایع است."

Favre زندگی می کند که در می سی سی پی, چهره بدون اتهامات جنایی. حسابرسی گزارش لیست پرداخت به او را به عنوان "سوال" هزینه های که سفید گفت به معنی "حسابرسان هم دیدم روشن misspending یا نمی تواند تایید پول شده بود قانونی به سر برد."

سفید گفت که پول بازپرداخت شده توسط Favre ارسال خواهد شد به وزارت خدمات انسانی.

Favre بازگشته است چند متن پیام های ارسال شده به او توسط آسوشیتد پرس از دوشنبه. مدیر, اتوبوس, طبخ, گفته اسوشیتد پرس گفت: "ما باید چیزی بگویم."

در ممیزی سفید گفت: کارکنان خود را شناسایی $94 million سوال در هزینه های سازمان از جمله پرداخت برای فعالیت های ورزشی با هیچ اتصال روشن برای کمک به مردم نیازمند در یکی از فقیرترین متحده آمریکا

ممیزی منتشر شد ماه پس از سابق خدمات انسانی مدیر و پنج نفر دیگر تحت تعقیب بودند در دولت به اتهام اختلاس حدود 4 میلیون نفر است. آنها التماس کرد گناه نیست و در انتظار محاکمه در چه سفید است به نام یکی از, می سی سی پی بزرگترین فساد دولتی موارد در دهه.

"اگر وجود دارد یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر کردم و سعی کردم آن را" سفید گفت.

جان دیویس شد مدیر اداره خدمات انسانی از ژانویه تا جولای 2016 2019 منصوب شد پس از آن رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت — یک جمهوری خواه که او نیز منصوب سفید به دفتر هنگامی که یک حسابرس قبلی پا به پایین. دیویس یکی از افراد تحت تعقیب; یکی دیگر نانسی جدید بود که مدیر می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش. دیویس و دیگران را متهم باید التماس کرد گناه نیست و در انتظار محاکمه است.

AP چپ یک پیام تلفن چهارشنبه در می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش جکسون با سوال در مورد پرداخت به Favre. وجود دارد هیچ پاسخ فوری.

حسابرس گزارش گفت: خدمات انسانی رهبران به خصوص دیویس "در شرکت گسترده و فراگیر توطئه برای دور زدن کنترل های داخلی, دولت, قانون و مقررات فدرال" به طور مستقیم اعطای پول به برخی افراد و گروه ها. دیویس دستور دو گروه که دریافت کمک های مالی می سی سی پی و جامعه آموزش و پرورش مرکز و خانواده مرکز منابع از شمال می سی سی پی به صرف پول با برخی دیگر از افراد و یا گروه حسابرس گزارش گفت:.

سفید گفت که این دو گروه غیر انتفاعی دریافت بیش از $98 میلیون نفر در بخش خدمات انسانی کمک های مالی در طول سه سال به پایان رسید که در 30 ژوئن. بسیاری از این پول از کمک های موقت به خانواده های نیازمند.

ممیزی خواهد شد و فرستاده شده به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مقامات فدرال تصمیم خواهد گرفت که آیا به تحریم دولت برای misspending سفید گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب