پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری ظهور چین به عنوان سوخت بورس جهانی-بازار تجمع

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده رز دوشنبه به عنوان چینی روند صعودی ریخته به بازارهای سهام جهانی وزن در اشت

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده رز دوشنبه به عنوان چینی روند صعودی ریخته به بازارهای سهام جهانی وزن در اشتها bank.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.691% افزایش 1.8 اساس امتیاز به 0.689% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, 0.160% لبه 0.6 اساس نقطه بالاتر به 0.161%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.458% افزایش 1.9 اساس امتیاز به 1.452%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

چه رانندگی Treasurys?

چینی سهام به دست آورد به شدت پس از این کشور در رسانه های دولتی زد سرمقاله و مقالات تشویق سرمایه گذاران به خرید سهام برای حمایت از بازارهای داخلی. CSI 300 شاخص 000300, +5.66%, چین معیار سهام سنج تشکیل شده از سهام ذکر شده در شانگهای و شنژن مبادلات به دست آورد 5.7% رانندگی آن را تا 13.8 درصد در سال به تاریخ.

آمریکا و بازارهای سهام اروپا پیوست و در صعودی معاملات با قیمت های آتی برای شاخص S&P 500 SPX +0.45% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.35% سیگنالینگ سود در آغاز روز تجاری.

هنوز هم سرمایه گذاران هنوز هم رقیب با بالا رفتن شمارش جدید COVID-19 نفر در ایالات متحده متمرکز در چند نقطه داغ ایالت از جمله آریزونا و فلوریدا. نگران است و ترس از این ویروس می تواند مانع مصرف کننده و هزینه های کسب و کار در چند ماه آینده پس از فعالیت های کسب و کار بازگشت به شدت در سه ماهه دوم سال جاری با توجه به تهاجمی تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

در داده های اقتصادی Markit خواهد شد و انتشار آن در ماه ژوئن بخش خدمات شاخص مدیران خرید در 9:45 صبح به وقت شرق آمریکا پس از بیشتر از نزدیک دنبال گزارش موسسه مدیریت عرضه را در خدمات 10 صبح

چه فعالان بازار می گویند ؟

"با وجود این افزایش در موارد گرچه از آن خطری که ما شروع نیمه دوم به رهبری چین و اروپا. های آتی سهام ایالات متحده با اشاره به قوی باز با نرخ نسبتا بالاتر" گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده نرخ در AmeriVet اوراق بهادار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب