NerdWallet: شما تا به حال برنامه های بزرگ برای آن سفر پاداش کارت اعتباری. شما باید آن را لغو?

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NerdWallet.

اگر شما اعمال می شود برای یک سفر جدید کارت اعتباری با برنامه های بزرگ به استفاده از آن برای یک شرکت-لغو سفر شما ممکن است تعجب: من باید همچنین لغو که کارت?

پاسخ بستگی به پتانسیل تاثیر در نمره اعتباری خود را که آیا این کارت هزینه سالانه و چه از دیگر مزایای این کارت اعطا حتی در حالی که شما اقامت در خانه در میان عوامل دیگر. در اینجا مسائل مربوط به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری شما:

1. بسته شدن کارت اعتباری خود صدمه دیده نمرات?

به طور کلی بسته شدن کارت های اعتباری می تواند تاثیر منفی در نمره اعتباری خود را به دلیل آن را کاهش می دهد و کل اعتبار موجود خود. آن را نیز ممکن است بر طول سابقه اعتباری خود را; اگر آن کارت شما را برای یک مدت زمان طولانی تاثیر خواهد شد به احتمال زیاد بزرگتر است.

به همین دلیل بسیاری از کارت های اعتباری کارشناسان نشان می دهد بسته شدن کارت تنها اگر سود بیشتر که تاثیر بالقوه و به دقت فکر می کنم در مورد زمان بندی خود را. “من هرگز پیشنهاد بسته شدن یک کارت قبل از اینکه شما می خواهید به درخواست برای وام و یا کارت دیگر” اعتباری متخصص جان Ulzheimer می گوید. نگه داشتن کارت باز نیز به شما می دهد دسترسی به اعتبار اگر شما نیاز به آن را در شرایط اضطراری مانند بسیاری از بیکاران آمریکایی ها در حال حاضر رو با COVID-19 بیماری همه گیر.

2. آیا کارت شارژ سنگین هزینه سالانه?

برخی از بیمه سفر کارت آمده با هزینه های سالانه شمالی از $500. که هزینه می تواند به سرعت برای خود پرداخت اگر شما یک مسافر مکرر و spender. اما اگر شما در حال اقامت در خانه در حال حاضر شما احتمالا با استفاده از تمام مزایای آن.

همچنین ببینید: این چیزی است که مسافرت هوایی می تواند مانند نگاه در یک پست-coronavirus جهان

“اگر وجود دارد دلار هزینه است که وضع هر سال و شما با استفاده از کارت لغو آن می تواند بسیاری از حس” می گوید: آدم Koos رئیس جمهور Libertas مدیریت ثروت ،

لغو کارت خود را نیز ممکن است به این معنی نیست که شما از دست دادن هر امتیاز تعلق و مایل بنابراین شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از آنها را — به طور بالقوه برای غیر مربوط به سفر redemptions مانند پول نقد به عقب قبل از لغو.

“اگر نقاط به طور معمول منقضی تماس با شرکت های کارت و دیدن اگر آنها هر گونه ملاحظات ویژه در طول همه گیر می گوید:” تیفانی گرانت مالی مربی و پول بلاگر. “شما شگفت زده خواهد شد در چه حال و مجاز در نظر گرفته شود در طول این زمان.”

3. آیا شما برنامه ریزی برای بازگشت به سفر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است ؟

این بیماری همه گیر است به طور موقت متوقف ترین سفر, اما در برخی از نقطه آن محدودیت بلند خواهد شد. اگر شما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای rebook سفر خود را به عنوان به زودی به عنوان شما قادر به سپس شما به خوبی می چرخاند به دریافت بیشتر از سفر خود را کارت به زودی. پس نگه داشتن آن در دست احتمالا حس می کند مگر اینکه انجام این کار می آید با یک هزینه سالانه.

جزئیات: United Airlines پرده coronavirus راهنمای ایمنی در تلاش برای بازگرداندن اعتماد به نفس پس از واکنش بیش از بسته بندی پرواز

“من خواهید بود به نگه داشتن کارت من به ادامه جمع آوری امتیاز وضعیت و مزایای آن و استفاده از مزایای آن برای آینده سفر با خانواده من و برای کار” Koos می گوید.

4. آیا ارائه کارت دیگر غیر مربوط به سفر مزایایی دارد ؟

سفر کارت گاهی اوقات با دیگر قدرت پردازش مانند پاداش برای سفارش از رستوران ها و یا خدمات تحویل مواد غذایی. برخی از کارت ها نیز آویزان حفظ و نگهداری ارائه می دهد و انگیزه های دیگر در پاسخ به همه گیر مانند هزینه سالانه اعتبارات پسوند در پاداش تاریخ انقضا و تمدید خوش آمدید دوره جایزه.

مطمئن باشید به خواندن: بانک خود می تواند پایین تر کارت اعتباری خود را از حد — اگر چه که اتفاق می افتد

اگر صادر کننده کارت خود را ندارد ارائه شده یکی از مزایای آن به شما, شما همیشه می توانید تماس بگیرید و بپرسید.

5. می تواند شما را تبدیل به پول نقد پشت کارت به جای ؟

به جای بسته شدن کارت خود را, ممکن است ممکن است برای تماس با صادر کننده کارت خود را و از آنها بخواهید اگر شما می توانید تبدیل به یک محصول مختلف مانند پول نقد پشت کارت است که همراه با کاهش هزینه و یا بدون هزینه.

“تماس با شرکت کارت اعتباری و درخواست شرکت کنونی خود را تغییر دهید کارت به یکی که حامل هیچ هزینه سالانه” نشان می دهد سام بوید یک برنامه ریز مالی خبره و معاون ارشد رئيس جمهور از سرمایه دارایی مدیریت گروه برنامه ریزی مالی شرکت است. این استراتژی به تازگی برای او کار می کرد.

“کلید این است که به حفظ شماره خود را از کارت های اعتباری به طور متوسط سابقه و اعتبار در دسترس, بنابراین آن را نمی خواهد تاثیر نمره اعتباری خود” بوید می افزاید. کارت جدید را پاداش نیز ممکن است بیشتر تراز وسط قرار دارد را با زمان صرف است که به احتمال زیاد محور بیشتر در اطراف مواد غذایی و لوازم خانگی به جای سفر.

بیشتر از NerdWallet:

کیمبرلی پالمر نویسنده در NerdWallet. ایمیل: [email protected] توییتر: @kimberlypalmer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net