Neiman Marcus و J. Crew ممکن است زنده ماندن روند ورشکستگی به لطف دارایی های مانند به رسمیت شناختن نام و مطلوب store locations, به گفته کارشناسان.

هر دو خرده فروشان اعلام ورشکستگی براده طی هفته گذشته. آنها قربانی بدهی های سنگین و بارهای کهنه و مدل های کسب و کار است که موفق به نگه دارید تا با تغییر سلیقه مصرف کننده خرید و رفتارها.

اما Neiman Marcus و J. Crew می تواند با استفاده از تشکیل پرونده ورشکستگی به زمینه سازی برای قوی تر و پست-COVID-19 باز گشت.

“فیچ اشاره می کند که در حالی که یک تناسب تعداد خرده فروشی ورشکستگی در نتیجه انحلال مقایسه با بخش های دیگر هم از این خرده فروشان می تواند ظهور به عنوان رفتن نگرانی با توجه به ترکیب خوب برند نسبتا قوی املاک و مستغلات موقعیت بهتر در مراکز خرید و مناطق و معقول جریان نقدی ویژگی های قبل بدهی هزینه” به گفته دیوید سیلورمن Fitch, مدیر ارشد.

نگاه کنید به:J. Crew دچار مشکل شد و حتی قبل از COVID-19 با توجه به بدهی و یک شکست به نگه دارید تا با روند

“هر دو Neiman Marcus و J. Crew تا به حال بدهی های قابل توجه بارهای زیر اهرمی buyouts و پس از آن قادر به حمایت از خود و ساختار سرمايه با عامل رشد است. هر دو شرکت اعدام بدهی های مضطرب مبادلات در سال های اخیر به آدرس بار بدهی و آینده سررسید اما این بار بدهی در نهایت ثابت غیر قابل عبور به خصوص با توجه کوتاه مدت عامل چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

Neiman Marcus می تواند به نوبه خود فصل 11 پرونده به یک راه برای تمیز کردن آن در امور مالی و ساده کردن عملیات خود می گوید: یوسف Acosta, شریک در تمرین ورشکستگی در شرکت حقوقی بین المللی دورسی & Whitney.

“Neiman Marcus می توانید با استفاده از این ابزار در یک فصل 11 مراحل را برای ریختن به کمتر سودآور مکان و deleverage ادامه ترازنامه خود را از میلیاردها دلار بدهی از طریق یک فرم از کمکهای ترک آن بسیار قوی شرکت که آن را ظهور از ورشکستگی” او گفت:.

و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد وخیم Jonathan Treiber, مدیر اجرایی RevTrax می گوید: J. Crew تصمیم درست.

“حرکت توسط J. Crew, مانند بسیاری دیگر از خرده فروشان به دنبال ورشکستگی حفاظت از بدهکاران و صاحبخانه است و حکیم است” او گفت:.

جزئیات:Neiman Marcus است که به احتمال زیاد فقط شروع: تحلیلگران انتظار دارند 100,000 فروشگاه به سال 2025

“آنها پوشش هوایی برای انجام این کار در حال حاضر در حالی که هر کس دیگری در همان قایق است. هیچ اتاق و یا نیاز به غرور دیگر اینجا. سوال این خواهد بود که آیا J. Crew می توانید متقاعد کردن دادگاه ورشکستگی که آنها قابل دوام به عنوان یک کسب و کار خرده فروشی پوشاک رفتن به جلو. اگر نه فروش برای قطعات و یا کامل انحلال ممکن است بدشانسی سرنوشت برای این یاد برند.”

این محیط آماده برای خرده فروشی ورشکستگی بسیاری از کارشناسان انتظار دارند بیشتر به آمده است. وجود دارد گزارش های رسانه ها در روز جمعه که مرحله Stores, Inc. SSI -23.95% که دیده است سهام خود را غرق 95 ٪ در سال به تاریخ مارس فایل برای ورشکستگی در هفته آینده.

“این بیماری همه گیر است که شتاب تغییرات در کسب و کار خرده فروشی و عمده فروشی و دیجیتال است که در حال حاضر به خوبی در راه” گفت: Brien Rowe, مدیر عامل برای سرمایه گذاری بانکی در D. A. Davidson. “ورشکستگی براده انتظار می رود به افزایش به عنوان مستند همچنان ادامه دارد و بسیاری از خرده فروشان در حال مبارزه است.”

همچنین:بهترین خرید فروشگاه بازگشایی استراتژی به هر مشتری یک سرویس

فروشگاه های بزرگ که در تلاش برای ارتباط قبل از همه گیر به ویژه آسیب پذیر به این تغییرات گسترده و خاص تر فشار از COVID-19.

“در مواجهه با یک بی سابقه ای و جهانی تا حد زیادی بسته شدن فروشگاه در سراسر ایالات متحده بسیاری از این شرکت ها ادعا باید با یک درآمد پایه است که تا حد زیادی خشک شده” نوشت مودی. “با چند گزینه دیگر در سمت چپ تقریبا هر کس است که به دنبال افزایش نقدینگی به سوار شدن از بحران است.”

تحلیلگران رهبری کریستینا Boni, معاون رئیس جمهور در مودی می گویند کسانی که با قوی تر اعتبار موقعیت مانند Nordstrom, Inc. JWN, +3.55% و kohl’s Corp. KSS, +0.89% آیا قرار است برای بیرون آمدن از طرف دیگر از coronavirus در یک موقعیت بهتر.

در ضمن بحث تبدیل کرده است منفی ها برای خرده فروشان مانند J. C. Penney Co. Inc. JCP, -9.14% و macy’s, Inc. M +4.33%

مودی می گوید حاشیه را به تپش به عنوان اقلام در حال حاضر رفتن unsold در آن زمان تحت فشار قرار دادند را آنلاین نگه داشته و بر روی زمین برای یک دوره دیگر و یا بسته بندی شده.

از دست ندهید:آمازون می تواند در صورت تمدید آنتی تراست بررسی با توجه به COVID-19 فروش تحلیلگر می گوید:

“فروشگاه های بزرگ نیز رو به یک نبرد تن به تن برای سهم بازار بیشتر مصرف کنندگان انطباق با خرید مجازی,” مودی گفت. “این تغییر شتاب و سرعت آنلاین خرده فروشی رشد و باعث سخت ارزیابی مجدد در مورد چگونه بسیاری از فروشگاه های فیزیکی مورد نیاز خواهد بود در آینده.”

عوامل دیگر به نظر خواهد بالا رفتن سرسام آور بیکاری و غرق شدن ضریب اطمینان مصرف کننده.

این SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, +4.07% پایین 15.5 درصد بیش از سال گذشته است. به تقویت خرده فروشی آنلاین ETF IBUY, +3.15% صعود کرده است 19.5%. این ProShares کاهش از فروشگاه های خرده فروشی ETF EMTY, -5.53% به عنوان بسیج 11.6% برای دوره. و S&P 500 شاخص SPX +1.41% است تا 1.3 درصد در 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de