مغلوب ساختن پیشی جستن امروز: داروسازی سهام سقوط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اهداف قیمت دارو با دستور اجرایی

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر جمعه گفت: او با امضای چهار دستور اجرایی با هدف

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر جمعه گفت: او با امضای چهار دستور اجرایی با هدف کاهش قیمت دارو, دارویی, شرکت سهام بسته با ضرر و زیان است.

سیاست قیمت گذاری

دستور هدف قرار دادن قیمت دارو "ممکن است نشان دهنده تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای افزایش حمایت از یک کلید رای دهندگان موضوع را با رئیس جمهور تهمت و دیگر جمهوری خواهان از دست دادن حرکت پیش از انتخابات گفت:" Height تحلیلگران بازار سرمایه در یک توجه داشته باشید جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اولین سفارش "نیاز فدرال مراکز بهداشتی و درمانی به تصویب غول تخفیف دریافت می کنند از شرکت های دارویی انسولین و EpiPens به طور مستقیم به بیماران خود" در حالی که دوم اجازه می دهد تا برخی از دارو واردات و سوم را تخفیف به دور از واسطه ها از جمله مزایای داروخانه مدیر و آنها را به بیماران است.

چهارمین سفارش نیاز خواهد داشت که مدیکر خرید مواد مخدر در همان قیمت به عنوان کشورهای خارجی پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. آن را "به پایان خواهد رسید جهانی freeloading در پشت آمریکایی بیماران و آمریکا سالمندان," او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از دستورات سران عمده مواد مخدر شرکت کرده اند درخواست جلسه روز سه شنبه برای بحث در مورد چگونه به کاهش قیمت مواد مخدر و خارج از جیب هزینه برای آمریکایی ها رئیس جمهور اضافه شده است. اگر مذاکرات موفق هستند, دولت ممکن است نیاز به اجرای چهارمین اجرایی, منظور, او گفت:.

داروسازی سهام به عنوان ردیابی توسط Invesco پویا داروسازی ETF PJP, -1.62%, به پایان رسید 1.6% پایین تر در حالی که گسترده S&P 500 شاخص SPX -0.61% کاهش یافت و فقط 0.6% جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال اغلب اعلام کرده است که شرکت های دارویی در حال "دور شدن با قتل" قیمت ها "خارج از کنترل" هر چند در این سال او شده است در جلسه با داروسازی مدیران خود را به عنوان شرکت های کار بر روی یک coronavirus واکسن.

از آرشیو:داروسازان' لابی صرف در 10 سال اخیر به واشنگتن اهداف افزایش قیمت

و بخوانید:Pelosi مبارزه با مواد مخدر-قیمت گذاری لایحه می گذرد اما داروسازی سهام هستند تا آن را به عنوان بعید است برای تبدیل شدن به قانون

مدال RYUN BARSTOOL ورزشی مصاحبه

مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز جمعه اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری را به دونده افسانه ای و سابق جمهوری خواه کانزاس در کنگره جیم Ryun.

رئیس جمهور شده است صحبت کردن در مورد نقش ورزش در ایالات متحده بازیابی و کاخ سفید سخنگوی توییتی در اواخر روز پنجشنبه که او نشستم برای مصاحبه در آن موضوع با Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal که به تازگی به دست آورده پس به عنوان یک معامله گر در روز.

مرتبط با:بیس بال عقب — در اینجا این است که چگونه ایالات متحده ورزشی لیگ در حال بازگشت در طول همه گیر

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه بود نه میله میله برای انجام یک 5 p. m. به وقت شرق coronavirus جلسه پس از برگزاری یک به مدت سه روز در یک ردیف. او اعلام کرد در روز پنج شنبه در این جلسه بود که او دور انداختن فلوریدا جزء از ماه آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به عنوان COVID-19 موارد افزایش آن کشور است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب