"چه کسی است که پول کمک به?': کنگره می پرسد چرا خزانه فدرال را صرف کمی از $500B برای coronavirus

بارت یانسن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:23 PM EDT مارس 18 سال 2020واشنگتن – دو حزبی کنگره پانل سوال که

توسط NEWSAMINS در 30 اردیبهشت 1399

واشنگتن – دو حزبی کنگره پانل سوال که چرا وزارت خزانه داری و فدرال رزرو باید قرض داده کمی از 500 میلیارد دلار تعیین شده در سال های اخیر هزینه های لایحه اقتصادی برای رهایی از این رمان coronavirus.

کنگره نظارت کمیسیون ایجاد شده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته است که کنگره تصویب شده برای کمک به افراد و کسب و کار و دولت های محلی و آب و هوا از فاجعه اقتصادی از ویروس.

روز قبل از خزانه, منشی, Steven Mnuchin برنامه ریزی شده است برای شهادت دادن در مجلس سنا به کمیسیون گزارش داد که هیچ یک از $46 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر کسب و کار حیاتی برای امنیت ملی شده است پرداخت نشده است.

از باقی مانده $454 میلیارد دلار در دسترس برای اعطای وام اضطراری این کمیسیون متوجه شد که خزانه داری پرداخت تنها $37.5 میلیارد دلار به فدرال رزرو در بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری برای حمایت از شرکت های بزرگ اوراق قرضه.

"آیا خزانه داری و فدرال رزرو انجام با 500 میلیارد دلار از پول مالیات دهندگان ؟" گزارش خواست. "کسی که با پول کمک به?"

وزارت خزانه داری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته را برگزاری یک جلسه سهشنبه با Mnuchin و جروم پاول رئیس فدرال رزرو سیستم.

کمیسیون فاقد یک رئیس که باید منصوب شود به طور مشترک توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.

اما چهار نفر از اعضای کمیسیون – مظنونان حمله به دانشگاه " تپه فرانسوی, R-ارک., و دانا Shalala, D-Fla.; بهارات Ramamurti یک مدیر عامل برای شرکت های بزرگ قدرت در موسسه روزولت و یکی از دستیاران سابق بهداشت ، الیزابت وارن د-جرم.; و از سوی دیگر ، پت Toomey R-Pa. – منتشر شده در 17 صفحه گزارش تا حد زیادی ترسیم سوالات برای ارزیابی چگونه به 500 میلیارد دلار است استفاده می شود. وارن و Toomey هر نشستن در کمیته بانکداری.

"هدف ما برای پاسخ به این سوال و سوالات دیگر در این گزارش" Ramamurti روز دوشنبه گفت: در یک صدای جیر جیر با گزارش بعدی انتظار می رود در اواسط ماه ژوئن.

این کمیسیون اشاره کرد که تسکین قانون آمد و در بدترین سقوط اقتصادی پس از رکود بزرگ. وزارت کار گزارش داد 20 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در ماه آوریل به عنوان نرخ بیکاری به 14.7%. قیمت فروش کاهش یافت $46 میلیارد دلار در ماه مارس و نزدیک به 80 میلیارد دلار در ماه آوریل است.

به 500 میلیارد دلار است که این کمیسیون متمرکز در نظر گرفته شده برای وام به "کسب و کار واجد شرایط ، دولت و شهرداری ها مربوط به ضرر و زیان وارده به عنوان یک نتیجه از coronavirus."

خیابان اصلی برنامه اعطای وام در نظر گرفته شده است برای کمک به کسب و کار با 10 ، 000 کارگران و یا $2.5 میلیارد دلار درآمد سالانه

شهرداری تسهیلات وام در نظر گرفته شده است برای کمک به ایالات و استان ها با بیش از 500 ، 000 ساکنان شهرهای با بیش از 250 ، 000 ساکنان.

بازار اولیه و ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری در نظر گرفته شده برای حمایت از کسب و کار از طریق خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و یا وام های سندیکایی.

نظارت کمیسیون و اعضای کمیته بانکداری خواسته خواهد شد که چگونه به ارزیابی اینکه آیا این برنامه یک موفقیت است.

"چگونه خواهد خزانه داری و فدرال رزرو ارزیابی موفقیت یا شکست این برنامه ؟" گزارش خواست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de