نزدیک به 25 درصد از آمریکایی ها هیچ پس انداز اضطراری

Coronavirus همه گیر ترکیبات در حال حاضر وضعیت وخیم مالی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

یک سوم از مالکان کمتر از $500 یا بدتر هیچ چیز را کنار بگذارند برای مواقع اضطراری تعمیر خانه با توجه به گزارش منتشر شده در روز شنبه و که شامل 50 درصد از مالکان با درآمد سالانه خانوار کمتر از $50,000.

وجود نگرانی رو به رشد در میان بسیاری از آمریکایی ها — به خصوص کسانی که بیشترین نیاز به چک و در حال حاضر اسکناس, piling up — که اقتصاد نمی خواهد راه اندازی مجدد در زمان برای نجات آنها از پرداخت اجاره, وام مسکن خود را و رفتن گرسنه است.

این بررسی نشان داد که بیش از نیمی از مالکان (53 درصد) را تجربه کرده اند یک خانه تعمیر اضطراری در 12 ماه گذشته. نظرسنجی انجام شده توسط هریس نظرسنجی از طرف HomeServe صفحه اصلی-شرکت تعمیر, سوال 1,400 مالکان است.

برخی از 38 درصد از آمریکایی ها نمی تواند آمد تا با قیمت 500 دلار به صورت نقدی و بدون فروش چیزی و یا گرفتن یک وام دیگر گزارش منتشر شده روز شنبه از SimplyWise یک وب سایت که به مشاوره در تامین اجتماعی; 1 به 10 در حال برنامه ریزی برای برداشت از پس انداز اضطراری به پرداخت صورتحساب.

همچنین نگاه کنید به: میلیون ها نفر از مردم از رنگ هیچ دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و یا کیفیت آموزش و پرورش — و 2 میلیون آمریکایی از کمبود آب در حال اجرا

بیشتر چه, نزدیک به 25 درصد از همه آمریکایی ها تا به حال هیچ پس انداز اضطراری و 16 درصد گرفته اند بدهی بیشتر و نزدیک به یک سوم از خانوارهای گزارش درآمد پایین تر از زمان شروع این بیماری همه گیر در یک گزارش جداگانه توسط Bankrate.com به این نتیجه رسیدند.

“این بیماری همه گیر است که عمیق تر شدن مشکلات مالی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها” Bankrate تحلیلگر ارشد مالی گرگ مک براید گفت. “مالی میراث این بیماری همه گیر خواهد شد افزایش بیکاری و کاهش درآمد خانوار بیشتر بدهی و حتی کمتر پس انداز.”

این بیماری همه گیر است و آمار باد از شرق با 36 درصد از Northeasterners گزارش کاهش درآمد در مقایسه با 31% در غرب 29 درصد در میانه و 28 درصد در جنوب. مردم در غرب نیز بیشتر احتمال دارد به افزایش بدهی از کسانی که در آن مناطق دیگر.

این $1,200 محرک چک پول نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای حدود 40 میلیون نفر از مردم که از کار هستند و دیگران نگران صورتحساب و اجاره. آنها همچنین می توانید دریافت 600 $در هر هفته اضافی در بیمه بیکاری به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

دفعات بازدید: همچنین: محرک چک صرفا یک گروه کمک برای آمریکایی ها — ترس از حتی بزرگتر بحران اقتصادی از رکود بزرگ

گالوپ آمار منتشر شده در دوشنبه, اضافه کردن پشتیبانی بیشتر به پژوهش های قبلی که کمتر تحصیل کارگران در دستمزد کم آبی یقه نقش شده اند سخت ترین ضربه COVID-19 و نشان می دهد این بیماری همه گیر است که “تشدید نابرابری درآمد وجود داشته است که قبل از ورود خود را.”

برخی از 95 درصد از کارگران در خانواده های کم درآمد — ساخت کمتر از $36,000 هر سال — یا گذاشته شده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus (37%) و یا تجربه کرده اند از دست دادن درآمد (58%). یک چهارم از کارگران درآمد بین $90,000 و $180,000 یک سال شاهد از دست دادن درآمد.

“این الگوها شد پیش بینی کرد در مراحل اولیه این بیماری همه گیر و پیشنهادات برای تسکین نام به صورت هدفمند و متناسب با بودجه” جاناتان رتهولل اصلی اقتصاد در گالوپ گفت. سه در 10 ایالات متحده فرصت های شغلی ناپدید شد از ماه مارس استخدام شرکت Glassdoor اضافه شده است.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +3.15% و S&P 500 SPX +2.62% بودند به پایان رسید و بالاتر جمعه در بهتر از حد انتظار اشتغال اعداد که یک شگفتی بزرگ برای بسیاری از تحلیلگران و همچنین امکان پیشرفت در COVID-19 واکسن پژوهش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de