'وجود دارد آنارشیست ها': مینه سوتا مقامات می گویند "خارج از آشوبگران' در حال ربودن تظاهرات مسالمت آمیز

ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:51 PM EDT مه 30 سال 2020مینیاپولیس — دست خوش پیشامد میشه از سای

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

مینیاپولیس — دست خوش پیشامد میشه از سایه ها در گروه های کوچک در حمل سپر و پوشیدن زانوبند آنها سر به سمت خط مقدم اعتراض. کلاه و ماسک گاز محافظت و پنهان کردن چهره خود را و آنها را حمل بطری شیر برای مقابله با گاز اشک آور و اسپری فلفل.

بسیاری از آنها به نظر می رسد به سفید است. آنها حمل و هیچ نشانه و نمی خواهید به صحبت با خبرنگاران. Trailed تعیین شده توسط "پزشکان" با صلیب سرخ ضبط خود را به لباس این گروه ها سر راست برای خط مقدم جنگ است.

شب پس از شب در این ویران شهر, این گروه های کوچک انجام نبرد با پلیس و گارد ملی, لگد زدن و دور کپسول های گاز اشک آور و پرتاب پشت فوم-پروژه های لاستیکی شلیک در آنها. در اطراف آنها, آتش سوزی شکستن. پنجره ها شکست. اتومبیل های پارک شده نابود شده است. ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران باید شاهد این گروه در چندین شب در مکان های مختلف. گاهی اوقات آنها را تهدید می کند آن دسته از روزنامه نگاران که عکس آنها را از بین بردن اموال.

شهردار و فرماندار می گویند در خارج از آشوبگران در حال ربودن تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید و به معنای واقعی کلمه برگرفته شعله های آتش از تخریب. و کارشناسان می گویند همه چیز خواهد شد به احتمال زیاد بدتر در مینیاپولیس و در دیگر شهرستانها شاهد مشابه تظاهرات مسالمت آمیز که به خشونت کشیده شد مانند لس آنجلس; لوئیزویل, کنتاکی; Des Moines, آیووا; دیترویت آتلانتا و واشنگتن ،

"واقعی سخت هسته ای این است که کار خود را: آنها درگیر در این مبارزه گفت:" آدم Leggat سابق ارتش بریتانیا عملیات افسر که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور امنیتی متخصص در مدیریت جمعیت برای Densus ، "آنها نیاز به تظاهرات در خیابان به آنها پوشش به حرکت در."

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

شنبه زنده به روز رسانی: مینه سوتا مقامات به ساکنان خانه بمانند

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: تظاهرات در شهر شنبه شد تا حد زیادی مسالمت آمیز و سازمان یافته توسط ساکنان محلی اما که "پویا اتحادش را تغییر طول چند روز گذشته."

"من می خواهم خیلی روشن: افرادی که در حال انجام این کار هستند مینیاپولیس ساکنان" فری گفت شنبه.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بدون ارائه جزئیات گفت که او معتقد است 80 درصد از مردم در حال حاضر در نظر گرفتن بخشی در یک شب شورش از خارج مینه سوتا است.

"وجود مخالفان. وجود دارد سفید supremacists. وجود دارد و آنارشیست ها" سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان گفت: بعد از ظهر شنبه.

Leggat امنیتی مشاور گفت: گزارش های اطلاعاتی از همکاران خود را نشان می دهد بسیاری از سخت هسته معترضان در مینیاپولیس در حال دور چپ و آنارشیست ها و راست را محاصره کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده قابل توجه ظاهر. او گفت: غارت است که به طور معمول انجام شده توسط مردم محلی – معمولا افراد با سابقه کیفری که فقط در حال حاضر.

اما درگیری مستقیم با مقامات آمده از ترکیبی از هر دو مردم محلی و خارج از گروه که این درگیری ها به عنوان بخشی از هسته ماموریت خود را. بسیاری از آنارشیست ها گفت: هدف بانک های زنجیره ای-نوع کسب و کار و حتی اتومبیل های لوکس به عنوان نمادهای فاسد موسسات. او گفت: حتی یک اعتراض مسالمت آمیز می تواند به نوبه خود خشونت اگر در خارج از آشوبگران تصمیم به شرکت ربودن پیام.

"مشکل این است که شما هیچ کنترل بیش از که تا نوبت" او گفت:. "اگر این بود به ادامه بروید بیشتر مردم خواهد آمد. و به طور بالقوه می تواند مردم را در حق تبدیل کردن که همه چیز را بسیار پیچیده تر است. اگر آن بچه ها به نوبه خود آنها را ادعا می شود وجود دارد برای محافظت از کسب و کار. اما این بدان معنی است که پلیس باید دو گروه را از هم جدا نگه دارید. و است که با استفاده از مقدار زیادی از منابع پلیس."

بسیاری از معترضان در مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران را تقبیح خشونت اگر چه برخی آن را گفته بود predicable نتیجه نسل از خشم و درد و رنج. صحبت کردن به زیادی جمعیت در بعد از ظهر جمعه مینیاپولیس فعال کن جانسون, 45, گفت: افرادی که اسیر برای مدت طولانی در نهایت شلاق است. او گفت که خشونت به حداقل بدست جهان مورد توجه است.

"آنچه در آن است را به مردم به گوش؟" جانسون گفت. "به آنها بگو: آیا تحریک خشونت" اما هیچ کس گوش دادن. چه آن را برای آنها را به گوش دادن ؟ منظورم این است که آیا ما باید این را به حومه? به پایتخت ؟ چه آن را به آنها را به گوش دادن ؟ ما نمی تواند نگه داشتن سوختن مسائل را."

جانسون یک فعال سیاسی و مجری گفت: دستگیری از درک چوین مامور پلیس دیده می شود بر روی زانو های خود در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه اولین گام خوب است. چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. اما او گفت این تنها اولین گام به سوی ارائه عدالت به جامعه است.

"من نمی خواهم به رایت کردن sh-یا. من اصلا" جانسون گفت. "اما حدس بزنید چه ؟ این قراره اتفاق می افتد اگر این احمق نیست که با زندگی در زندان است."

8 دقیقه, 46 ثانیه و 'ذاتا خطرناک': آنچه در شکایت کیفری در جورج فلوید مورد

پاملا الیور یک کارشناس جامعه شناسی از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون و متخصص در تظاهرات گفت: سیاستمداران گاهی سرزنش بیگانگان برای ایجاد مشکل به عنوان یک راه از تظاهر هیچ مشکل واقعی در درون یک جامعه است. این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا او گفت: رهبران سیاسی اذعان فلوید مرگ متمرکز تیز توجه به مشکلات دیرینه.

او گفت: بسیاری از مینیاپولیس ساکنان ممکن است شورش و تخریب به عنوان یک راه مشروع به عقب براند در پلیس سرکوب.

"هنگامی که پلیس به شدت تنبیه کردن تظاهرات مسالمت آمیز با شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور معترضان اغلب تشدید تاکتیک های خود را. در زمینه های که در آن پلیس یا مقامات دیگر شده اند اقدام سرکوبگرانه راه به سوی جوامع وجود دارد می تواند یک جشن هوا هنگامی که شورش رخ می دهد در آنچه که به نام یک شورش" او گفت:. "من قطعا خواندن ادعاهای مینیاپولیس ساکنان که پلیس شده اند به طوری که یک باغی پاسخ مناسب است."

اما بسیاری از مینیاپولیس ساکنان به نظر می رسد رشد خسته از خشونت و تخریب در حالی که هنوز هم حمایت از تظاهرات صلح آمیز است. پاکسازی آوار از یک سوخته-Walgreens در شنبه Daniel Braun, 34, گفت که او غمگین بود برای دیدن آسیب به محله خود را.

"در آنجا حقوق مدنی و سپس سوزاندن همه چیز را گفت:" براون یک وکیل. "در طول روز همه چیز صلح آمیز است. آن را تنها در شب زمانی که همه چیز اتفاق می افتد. هنگامی که شب می افتد, لطفا بروید صفحه اصلی. هنگامی که آن را تاریک و شما وجود دارد شما نمی ساخت هر چیزی بهتر است."

معترضی است که در خارج برخی از شدید ترین صحنه های این هفته -- Minnehaha بازار در سمت جنوب در روز پنج شنبه و بالای شهر در روز جمعه – گفت: تجارب خود را با شورش و تظاهرات منجر به او را به باور بسیاری از خشونت تظاهرکنندگان نیست از مینیاپولیس و یا سنت پل.

Arsonists و مردم به ساختمان در حال "قطعا" نه از محله آنها مضر آگوستین صهیون لیوینگستون گفت.

"آیا هیچ فرد سیاه و سفید سوزاندن پایین هیچ لعنت آرایشگری در هود" Livingstone, 23, گفت:. "ما در حال انجام آن است."

برخی از مردم در حال شرکت در غارت یک بار ساختمان است نقض شده است اما او گفت که آنها در اقلیت که در مقایسه با معترضان مسالمت آمیز.

"ما در حال از بین بردن ساختمان های ما در حال سوختن ساختمان" گفت: Livingston, که همچنین یک بلندگوی اصلی در طی روز جمعه و راه پیمایی و تظاهرات در Hennepin County Government مرکز.

کمک: Tyler Davistinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن