نرخ وام مسکن ایجاد ثبات در نزدیکی پایین ترین سطح خود — اما نرخ پایین تر سقوط می تواند در این سال

نرخ وام مسکن در ادامه به شناور در اطراف تمام وقت پایین — و اگر اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus خاموش شدن ناگهانی طولانی مدت است نرخ حرکت می تواند حتی پایین تر است.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.28% در طول هفته پایان مارس 14, نمایندگی یک چشم انداز مثبت از دو واحد از یک هفته پیش Freddie Mac FMCC, +5.33% گزارش پنج شنبه. یک سال پیش این 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 4.07%.

نرخ متوسط برای 30 سال وام مسکن کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از 3.23% در اوایل این ماه به عنوان مدعیان به دلیل شیوع کروناویروس نصب شده است.

5-سال خزانه-نمایه ترکیبی قابل تنظیم نرخ وام مسکن افزایش یافت یک, اساس نقطه بیش از این در هفته گذشته به طور متوسط 3.18%. 15 سال با نرخ ثابت وام مسکن, در ضمن, سقوط یک پایه و اساس نقطه به طور متوسط 2.72%.

همچنین نگاه کنید به: وام مسکن تخلفات ناشی از کروناویروس را فراتر از رکود بزرگ سطح با توجه به این پیش بینی

مسیر نرخ وام مسکن می تواند یک بار دیگر تعیین می شود جهت عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه اقتصاددانان گفت. رابطه بین بازده اوراق قرضه و نرخ وام مسکن رو به وخامت گذاشته است بیش از این دوره از COVID-19 بحران تا حد زیادی به دلیل استرس در سراسر صنعت وام مسکن.

به عنوان افراد دارای شغل خود را از دست و یا درآمد زیادی داشته اند برای ورود به تحمل توافق برای جلوگیری از از دست رفته ماهانه پرداخت وام مسکن. اما قرار دادن استرس در صنعت وام مسکن به میلیون ها نفر از مالکان در حال حاضر پرش پرداخت. در حالی که وام دهندگان را کاهش نرخ به پایین در طول این قسمت نرخ وام مسکن کاهش یافته و به شدت به عنوان 10 ساله خزانه داری.

اما به عنوان بهبود اقتصادی از coronavirus گستراند وام دهندگان می تواند نگاه به آنچه که در بازار اوراق قرضه ، فدرال رزرو صندلی جروم پاول نشانه آن است که بازیابی از COVID-19 می تواند سنگی یک و اشاره کرد که “دامنه و سرعت از این رکود بدون, مدرن, سابقه, به طور قابل توجهی بدتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است.”

از دست ندهید: اگر شما پرش پرداخت وام مسکن خود را, مراقب این اشتباه پرهزینه

“غم انگیز سخنان رهبری سرمایه گذاران به دنبال ایمنی از خزانه حرکات که به طور کلی فشار وام مسکن نرخ پایین تر” گفت: Zillow ZG, +2.99% اقتصاددان متی Speakman.

سنگی recovery همراه با ثبات در بازار وام مسکن — با تشکر از اقدامات فنی می و فردی مک در بخش — اجازه می دهد وام مسکن نرخ پایین باقی بمانند.

“به دنبال به جلو در حالی که نرخ ممکن است افزایش از هفته به هفته انتظار داریم که به طور کلی روند نزولی با نرخ کشویی زیر 3 درصد تا پایان سال 2020 گفت:” دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com.

اگر این نرخ به طور متوسط در 30 سال وام مسکن می کند کمتر از 3 درصد است که علامت یک تغییر قابل توجهی از تنها چند ماه پیش زمانی که وام کارشناسان استدلال می کنند که چنین اتفاق نمی افتد.

اما نه همه وام گیرندگان خواهد شد لذت بردن از آن نرخ پایین. استانداردهای اعطای وام خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند تنگ حتی به عنوان وام مسکن نرخ پایین حرکت می کند و یا باقی می ماند و در نزدیکی تمام وقت پایین به این معنی است که وام گیرندگان با کاهش اعتبار نمره و یا کسانی که به دنبال وام ادم تنومند و بدقواره است که نمی توان به فروش می رسد Fannie Mae FNMA, +5.73% یا فردی مک را در یک زمان سخت گرفتن یک وام مسکن.

“نرخ همراه با ریسک وام مسکن بعید به سقوط حد” Speakman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de