اعتراض به روز رسانی: ده ها تن از معترضان بازداشت شده در لوئیزویل کنتاکی; مقامات محلی انتقاد فدرال دخالت

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:29 AM EDT Jul 25, 2020تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشو

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس را در مجموعه ای به ادامه این آخر هفته به عنوان ماموران فدرال اعزام به شهرستانها عمده در یک "موج" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که با هدف مهار خشونت اسلحه.

که دخالت جرقه واکنش از هر دو معترضان و مقامات محلی است. صدها نفر از معترضان با تجمع در مرکز شهر برلینگتون ورمونت در شب جمعه به صحبت کردن در برابر ماموران فدرال در حال مستقر در پورتلند اورگان و در سراسر شهرستانها ایالات متحده است.

"رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته است ماموران فدرال از گمرک و مرز گشت و یخ در پورتلند اورگان و آنها به طور فعال بازداشت و حمله به معترضان که در حال ایستاده تا برای زندگی و حقوق بشر" یک نماینده از جامعه صداها برای حقوق مهاجران اعلام کرد به جمعیت در این شهر ساختمان فدرال.

در همین حال برخی از مقامات محلی در حال صحبت کردن در برابر فدرال دخالت به عنوان به خوبی. بالتیمور و فیلادلفیا وکلای تهدید به اتهام فدرال افسران که حمله و یا ربودن معترضین; مقامات در آلبوکرک نیومکزیکو گفت: ماموران فدرال باید احترام این شهر پلیس اصلاحات و سیاتل شهردار به نام استفاده از ماموران فدرال "ترسناک است."

شاهد تحولات مهم:

  • ایالات متحده قاضی در روز جمعه را تکذیب کرد یک به محدود کردن ماموران فدرال اقدامات زمانی که آنها بازداشت مردم در طول شبانه تظاهرات. بود در پی در هفته گذشته توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم بیش ماموران فدرال اقدامات در پورتلند.
  • در لوئیزویل کنتاکی بیش از 100 Black Lives Matter معترضان مواجه شد توسط پلیس پس از مسدود کردن خیابان در Nulu محله در روز جمعه بعد از ظهر و راه اندازی بداهتا بلوک. در مجموع 76 دستگیر شدند.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق افتاده یک شبه و آنچه انتظار می رود روز شنبه در شهرهای مختلف در سراسر کشور:

شیکاگو

پس از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان در هفته گذشته در مقابل کریستوفر کلمبوس, مجسمه, شهر حذف دو مجسمه از پارک در اوایل صبح روز جمعه تا شهرستان تصمیم می گیرد چه اتفاقی می افتد به آنها.

در شب جمعه, جوانان با GoodKids MadCity تعطیل عمده در مرکز شهر شیکاگو تقاطع زیر یک کنفرانس مطبوعاتی در زیر پایه که در آن مجسمه ای که قبلا ایستاده بود. "ما نمی خواهیم این مجسمه ساخته شود تا" شیکاگو جوانان سازمان Alycia کمیل گفت: از مجسمه.

شنبه در اعطای بخشی از یک حرفه ای-اعتراض پلیس است که برنامه ریزی شده در بعد از ظهر و همچنین به عنوان یک ضد تظاهرات و بعد سیاه و سفید زندگی می کنند موضوع اعتراض برنامه ریزی شده است در 5 p. m. به وقت محلی.

لویی

در بعد از ظهر جمعه 76 نفر دستگیر شده بودند پس از راه اندازی بداهتا بلوک و مسدود کردن بازار و خیابان در مرکز شهر لوئیزویل خرید و رستوران های منطقه. اعتراض شده بود سازمان به عنوان یک راهپیمایی برای آزادی و فعالان خواسته های ذکر شده برای صاحبان کسب و کار از جمله استخدام بیشتر متناسب تعدادی از کارگران است.

در همین حال روز شنبه یک راست شبه نظامیان گروه کنتاکی سه Percenters خواستار اعضای آمده به لوئیزویل در پاسخ به یک برنامه ریزی مسلح مارس توسط NFAC (نه F***ing اطراف ائتلاف) سیاه و شبه نظامی.

جدید شهر نیویورک

اعتراض برگزار شد در پاسخ به آنچه که فعالان به نام نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست های Rockland, New York Sheriff لوئیس Falco کشید چند صد نفر به خیابان ها خارج کلانتر مقر بعد از ظهر جمعه.

سخنرانان به نام برای مقامات باید پاسخگو باشند و برای Falco استعفای.

"ما خواهان تغییر است که تغییر آغاز می شود با او. لوئیس Falco باید برود" پاستور اورت نوتون گفت: به یک جمعیت است.

اعتراض آمد و به عنوان یک نتیجه از پست ها در Falco شخصی Facebook صفحه — به تازگی پاک زیر قرار گرفتن در معرض عمومی — که شامل لینک به مقالات در مورد سیاه و سفید از افراد متهم به جرایم خشونت آمیز.

پورتلند

منطقه اورگان, ایالات متحده دفتر دادستان جمعه اعلام کرد که 18 معترضان روبرو خواهد شد فدرال اتهامات از جمله آزار فدرال افسران و عدم تطابق با یک نظم قانونی.

در ضمن مداوم جمعیت از معترضان باقی مانده خارج از دادگاه فدرال به ساعات اولیه روز شنبه به عنوان آتش بازی به ضرب گلوله کشته شدند در ساختمان و plumes از گاز اشک آور, توزیع, توسط ایالات متحده عوامل درنگ بالا.

هزاران نفر از مردم با تجمع در خیابان ساعت پس از ایالات متحده قاضی را تکذیب کرد, اورگان, درخواست برای محدود کردن ماموران فدرال اقدامات زمانی که آنها بازداشت مردم در تظاهرات که roiled شهر و چاله چاله مقامات محلی در برابر تهمت و دولت.

دو ماه پس از مرگ جورج فلوید, تظاهرات در پورتلند شده اند مداوم و تنش های اخیر و پس از تشدید unnamed ماموران فدرال در بینام و وسایل نقلیه شروع به دستگیری معترضان. به تازگی در چهارشنبه شهردار تد ویلر بود اشک آور و گاز کشته فدرال افسران همراه با جمعیت زیادی پس از او تلاش برای ساعت به آرامش عصبانی فعالان خواستار پلیس اصلاحات.

سیاتل

وزارت امنیت داخلی اتحاد اعزام یک تیم از ماموران به سیاتل به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر دور جدید اعتراضات در انتظار این آخر هفته به عنوان دولت فدرال اجرای قانون رد پای همچنان به گسترش در شهرستانها عمده ایالات متحده.

مقامات گفت: تعدادی از افسران حدود ده ندارد و در مقایسه با بیش از 100 اعزام به پورتلند که در آن تظاهرات علیه خشونت پلیس در ادامه از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

با اضافی تظاهرات برنامه ریزی شده روز شنبه و یکشنبه سیاتل شهردار جنی Durkan درخواست برای اعتراض به رد خشونت و تخریب است که خدشه دار نمایش عمومی چهار شنبه و پنج شنبه.

کمک: استیو لیبرمن راکلند/Westchester مجله خبری; Chris Kenning هیز گاردنر و بن توبین لویی پیک مجله فیض Hauck, Trevor هیوز و کوین جانسون, USA TODAY; آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب