خارج از جعبه: coronavirus همه گیر شکستگی است ما مفهوم واقعا ایالات متحده در امریکا

پس از شیوع کروناویروس در این جنگ سیاسی بین کاخ سفید و ملت دموکراتیک فرمانداران شده اند تقریبا به عنوان شدید به

توسط NEWSAMINS در 15 اردیبهشت 1399

پس از شیوع کروناویروس در این جنگ سیاسی بین کاخ سفید و ملت دموکراتیک فرمانداران شده اند تقریبا به عنوان شدید به عنوان ویروس حمله به این کشور است. با شانس ما این ویروس را تحت کنترل با درمان های جدید و موثر واکسن. اما آسیب به ملت را حس وحدت ملی است که مطمئن شوید که به مقدار بیشتر در طولانی مدت.

هر ملتی در جهان مواجه شده است و این چالش بی سابقه از انجام نبرد در برابر این قاتل نامرئی. اما هیچ مهم دیگر دموکراسی دیده می شود این نوع از باطل اختلافات میان دولت خود را.

مهم نیست که چه کسی برنده در ماه نوامبر اختلافات بین آمریکا مطمئن هستند که به تعمیق — حداقل به منطقه ای schisms و شاید به شکستگی جدی برای ما مفهوم واقعا ایالات متحده آمریکا.

از همان ابتدا COVID-19 شده است بیشتر سیاسی از یک مشکل بهداشت عمومی. رئیس جمهور تهمت بود و شرط خود را از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در افزایش بازار سهام و کاهش نرخ بیکاری است. زمانی که ویروس آنها را منفجر دو تا او counter-پانچ با ساخت آبی-دولت فرمانداران خود را هدف. بازگشت در ماه فوریه او برچسب کروناویروس جدید "جعل" از حزب دموکرات و استدلال کرد که "مطبوعات است که در حالت هیستری." او گفت: فرمانداران شد صرف زمان بیش از حد شکایت و تهدید کرد که او می خواهم خودداری لوازم مورد نیاز اگر آنها درمان نیست او حق است.

هنگامی که آن را به بازگشایی این کشور رئیس جمهور تهمت اشاره به طور مستقیم در برنداشته است. مسئولیت استراحت با آنها او توییتی.

فرمانداران مقابله است که آنها نمی تواند به دنبال رئیس جمهور طرح بدون تعداد بسیار بزرگتر از آزمایش و که آنها نیاز به کاخ سفید را به کمک به آنها را دریافت کنید. آن را "مرتب کردن بر اساس مانند بازی های گرسنگی" با کشورهای مبارزه با یکدیگر برای کمیاب لوازم مخالفت جانز هاپکینز بهداشت دانشگاه محقق جنیفر Nuzzo.

جزئیات:متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات — در هر یک از راه های مختلف

بهداشت عمومی استراتژی برای حمله به این ویروس شد و به ناچار به رفتن به یک تحریک شدید سیاسی نبرد. آن بوده است که فوق العاده بد شانس برای انتخابات ریاست جمهوری به برخورد با Covid-19 شیوع. اما جنگ بین واشنگتن و ایالات متحده باعث شده چنین عمیق schisms در دموکراسی آمریکایی است که آنها نمی خواهد برود هنگامی که ویروس متهم و انتخابات ریاست جمهوری گذشته است ما.

که به دلیل شکستگی خطوط در حال حاضر توسعه یافته قبل از ویروس شیوع و بخشی از یک مقدار بزرگتر از جنگ.

بیشتر از ایالات متحده است که برای اولین بار شروع به پریدن کرد به قفل کردن اقتصاد خود در ماه مارس نیز شده بود ایالات متحده است که تا به حال بیشتر با شور و شوق در آغوش Obamacare — 28 از 32 اوایل مستند متحده در حال گسترش مدیکید برنامه به کاهش درآمد ساکنان تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. و برای کشورهای دیگر که نمی قفل کردن در مارس? بسیاری از آنها را -- 11 از 18 — نمی گسترش مدیکید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر بوده است در جنگ علیه کالیفرنیا هوای پاک و استانداردهای اوباما-دوران مقررات در قدرت طرح توجیهی تولید گازهای گلخانه ای. اگر تهمت برنده دومین دوره او خواهید بود بدون شک مبارزه بریده بریده تر از این قوانین. و اگر جو بایدن ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در سقوط او خاص به فشار قوانین و برگشت به محل تنها به قرمز-دولت فرمانداران مبارزه با عقب. وجود هرج و مرج پیش رو, مهم نیست که چه کسی برنده است.

پس از آن وجود دارد در حال رشد جنگ بین دولت و به طور کلی وکیل. یک زمان وجود دارد زمانی که آنها با هم متحد نسبت به اهداف مشترک. اما این مقامات به طور فزاینده ای شکسته به اردوگاه های جداگانه و از طریق این انجمن آنها برپا جنگ در هر یک از دیگر در مورد مهاجرت و حقوق باروری داده ها و نظارت و تصویب اصلاحیه حقوق برابر همراه با مشخصات بالا اختلافات در مراقبت های بهداشتی و سیاست های زیست محیطی.

جزئیات:رئیس جمهور تهمت را از تماس جورج دبلیو بوش برای 'صحبت کردن در برابر بزرگترین جعل در تاریخ آمریکا!'

ما استفاده می شود به wringing دست ما در مورد حزبی بحران در واشنگتن است. اما رشد اختلافات میان ایالات متحده—جدایی از ایالات ما به mini-اتحادیه های کارگری— دقیقا تفکیک وحدت ملی که پدران بنیانگذار بیشتر می ترسید. این درگیری را فلج جنگ ما در برابر COVID-19 و آنها به احتمال زیاد به مجموعه ای از صحنه حتی بزرگتر جنگ آمده است.

در خداحافظی خود را به آدرس کشور جورج واشنگتن جشن چگونه "هر بخشی از کشور ما می یابد ترین فرمانده انگیزه برای دقت پاسداری و حفظ این اتحادیه از کل است." او خواهد بود دل در عمیق تقسیم ویروس ایجاد می شود.

Donald F. Kettl است سید ریچاردسون استاد در LBJ دانشکده امور عمومی در دانشگاه تگزاس در آستین. او نویسنده "تقسیم متحده آمریکا: چرا فدرالیسم کار نمی کند." او را دنبال کنید در توییتر @DonKettl.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب