MLB-اتحادیه بازگشایی مذاکرات: هفت کلید پاسخ سوالات

در روز سه شنبه بالا رتبه بندی نمایندگان از لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان کانون برگزار شد یک جلسه مجازی برای آغاز مذاکرات رسمی برای یک طرح را به بازی برگشت. مطمئنا شما برخی از سوالات است. این پست کن Davidoff است پاسخ خود را.

Q: بنابراین راب مانفرد و معاونان او ساخته شده خود را برای اولین بار فروش زمین به تونی کلارک و معاونان او. چه اتفاقی می افتد ؟

یک: به عنوان پست Joel شرمن در گزارش آنچه به طور معمول میباشیم در این فرایند این است که تشکیلات مردمی گوش دادن به MLB را ارائه امیدوارم به یاد داشته باشید با تشکر از شرکای خود/دشمنان و یک دوره کوتاه از زمان به ازدحام قبل از راه اندازی یکی دیگر هم در آن آنها موضوع counterproposal.

س: چه نوع جدول زمانی هستند که ما در اینجا به دنبال?

یک: به منظور شروع فصل در اوایل ژوئیه به عنوان زمان جاه طلبی آنها می خواهم واقعا باید به شرکت تا یک طرح تا پایان مارس به آماده شدن برای اواسط ماه ژوئن بهار آموزش. به طوری که آنها باید در مورد 2 1/₂ هفته برای این کار اگر آنها واقعا می خواهید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

س: چه چیزی خواهد بود که بزرگترین مانع برای ساخت یک معامله ؟

که آسان است. حصول اطمینان از ایمنی در این زمان بی سابقه و اقامت در بازیکن جبران. به یاد داشته باشید, آن را نه تنها ماده از حصول اطمینان از سلامتی ورزشکاران حرفه ای در 20s و 30s. آن را نیز حفاظت از مربیان و کارکنان پشتیبانی در 60s و 70s بیش از حد و همچنین مردمی مانند رانندگان اتوبوس و هتل های کارکنان که باید به تابع به این طرح قابل دوام. این موضوع که مورد بحث قرار گرفت تنها در شرایط گسترده سهشنبه اصلی بحث مربوط به اواخر مارس توافق بین دو طرف است که ادعا بازیکنان را سرشکن بخشی از حقوق و دستمزد سال 2020 اگر بازی کرده است ، استخوان از مشاجره این است که آیا این توافق نامه تحت پوشش این سناریو هیچ هواداران در ورزشگاه است که در نتیجه در کمتر درآمد برای همه برای لذت بردن از آن — از صاحبان’ نقطه نظر — باعث سرشکن قابل دفاع است.

س: چه آمار و ارقام به بیش از یک نقطه چسبیده به مسائل مالی و یا بازیکن-مسائل ایمنی?

یک: مسائل مالی چون 1) نه طرف می خواهد به بسیار در یک سناریو که هر دو طرف در حال حاضر در حال گرفتن خرد شده; و 2) این بتن بیشتر از ایمنی. بیایید آن روبرو هستند حتی کارشناسان پزشکی هنوز هم مجبور باشید در تاریکی برخی از زمانی که می آید به بهترین coronavirus-اجتناب از شیوه های. اما یک دلار یک دلار است.

س: اگر دو طرف می توانید پیدا کنید کافی زمینه های مشترک در تمام جبهه ها چگونه خواهد که قرارداد باید به تصویب رساند?

A: 30 صاحبان امر را مستقیم با رای اکثریت غالب. در اتحادیه طرف به احتمال زیاد 30 بازیکن نمایندگان خواهد رای و همچنین هشت نفر از اعضای تشکیلات اجرایی کمیته با اکثریت غالب.

Tony Clark and Rob Manfred
تونی کلارک و غارت مانفردAP

س: چه اتفاقی می افتد اگر دو طرف نمی تواند به یک توافق ؟

یک: پس از آن خواهد بود وجود دارد هیچ بیس بال در حال حاضر. در عین حال به خاطر داشته باشید که هیچ چیز — خوب علاوه بر مقامات دولتی و خود ایمنی/بهداشت حکم را متوقف و آنها را از دور تا بحث برای یک فصل به طور منظم شروع در ماه اوت و اکتبر و با یک ماه نوامبر postseason.

س: صبر کنید, اجازه دهید به بازگشت به ذکر است که مقامات دولتی و خود ایمنی/بهداشت مقرر. می تواند این گرم پر مخاطره بحث تبدیل به مسئله? می تواند این باد تا که بیس بال معادل یک دبیرستان بحث باشگاه ؟

یک: شما بهتر است آن را باور خواهر. مانفرد Clark مربوطه همکاران مرکز پلیس در این سناریو. در حالی که آنها می توانید کنترل از نظر خود بازگشت و آنها نمی توانند کنترل واقعی خود بازگشت. که اتفاق می افتد تنها با نعمت فدرال و ایالتی و مقامات محلی است. و با توجه به غیر قابل پیش بینی از COVID-19 آن را به سختی شرط بندی امن است که ما باید بیس بال در سال 2020 حتی اگر بازیکنان و صاحبان کار می تواند از طریق تفاوت های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>