متس' Jed زن lowrie رنج می برد یکی دیگر از آسیب شکست

Jed زن lowrie دوم, نظر, نمی, نظر خود را تغییر دهید در مورد اینکه آیا شما فکر می کنم شما او را گام به جعبه خمیر

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

Jed زن lowrie دوم, نظر, نمی, نظر خود را تغییر دهید در مورد اینکه آیا شما فکر می کنم شما او را گام به جعبه خمیر را در هر زمان به زودی.

آسیب زده متس infielder تشخیص داده شد با PCL سستی در سمت چپ خود زانو به گفته مدیر کل برودی ون Wagenen که در توصیف این آسیب به عنوان پايگى در مفصل باعث بی ثباتی. زن lowrie بازگشت تاریخ نامشخص باقی مانده است.

"در این گزارش ما رو به عقب بود واقعا همه که مغایر با آنچه که ما در حال حاضر آموخته ام" ون Wagenen گفت: قبل از شنبه را 4-2 به زیان Red Sox. "PCL سستی چیزی است که ما شناخته شده است بخشی از ریشه مشکل خود را برای چند ماه. ... سستی در آن PCL باعث شده است او را درد."

ون Wagenen نمی رد امکان عمل جراحی برای بازیکنی که گرفته فقط هفت hitless در خفاش ها پس از امضای دو سال 20 میلیون دلار در مقابله با متس قبل از سال گذشته است.

"[این] خیلی زود به بگویید" مدیر گفت. "دو پزشک جاوا قرار داده و سر خود را با هم همراه با بازیکن و تعیین بهترین روش عمل به عنوان ما رفتن به جلو."

Jed Lowrie
Jed زن lowrien. y. پست: چارلز Wenzelberg

قبل از بازگشت به مجروح شدن لیست در جولای 20, زن lowrie شده بود با بزرگ پا بند که محدود جنبش خود را.

"هنگامی که او می پوشد که بزرگتر بند که درد کاهش و هنگامی که او در نقش یک کوچکتر بند که درد را افزایش می دهد" ون Wagenen گفت. "او شده است قادر به احساس اگر نه 100 درصد در حالی که با پوشیدن بزرگتر برمیداریم. چالش گرفتن است که همان قدرت و ثبات زمانی که او با انتقال به دیگر پرانتز."

حتی اگر زن lowrie است قادر به جلوگیری از عمل جراحی 36 ساله در کمتر از دو ماه به بازگشت به قبل از پایان کوتاه فصل به طور منظم. که به طور فزاینده سناریو بعید است که در آن به استراحت و بازسازی با موفقیت به ارمغان بیاورد زن lowrie به اندازه کافی سلامت infielder نیاز به ریختن زنگ از رفتن دو سال بدون بازی در هر نقش دیگر از خرج کردن hitter وظیفه.

"چالش خواهد بود می تواند او را به یک نقطه که در آن او می تواند اجرا و پایگاه دفاع بازی در سرعت و کارایی در سطح است که نیاز به اتفاق می افتد به یک بازیکن لیگ اصلی" ون Wagenen گفت. "کسانی که این دو چالش اما اگر ما به آن نقطه من فکر نمی کنم آن را برای او آماده کنید زیرا این قابلیت تهاجمی."

زن lowrie را در خفاش ها در طول زمستان آموزش 2.0 ارائه ون Wagenen با امید که Wilpons پول نمی خواهد شده اند به طور کامل از دست رفته است.

"آنچه که ما در اردوگاه تابستانی حتی با اخراج شد که او در لیگ برتر آماده هجومی از هر دو سمت چپ صفحه و سمت راست صفحه" ون Wagenen گفت. "او تا به حال به صورت حرفه ای و به عنوان بسیاری از با کیفیت در خفاش ها به عنوان هر بازیکن تا به حال در اردوگاه. ما بسیار خوشحال بودند که برای دیدن.

"ما فکر می کنیم این بازیکن می تواند به ما کمک کند و ما آن را در کمپ تابستانی که ادبانه او می تواند یک ارزش به تیم بنابراین هدف خواهد بود برای به دست آوردن او را به عقب و کمک اما مکالمات است که در آینده از پزشکان بیش از چند روز آینده تعیین خواهد کرد چه زمانی است, بر اساس این دوره از عمل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب