MLB در لبه میان Marlins coronavirus هرج و مرج: "من می ترسم'

اتباع مدیر دیوی مارتینز است می ترسم رتبه خود را در سطح نگرانی در 12. داجرز پارچ دیوید قیمت یکی از 14 بازیکن که

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

اتباع مدیر دیوی مارتینز است می ترسم رتبه خود را در سطح نگرانی در 12. داجرز پارچ دیوید قیمت یکی از 14 بازیکن که تصمیم گرفتند از این کوتاه فصل را باور نمی کند ورزش قرار دادن بازیکنان در سلامت ،

کسانی که دو تا از بزرگترین واکنش به خبری که 13 نفر از اعضای Marlins — 11 بازیکنان و مربیان دو آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در آخر هفته اول 60-بازی فصل که منجر به تعویق افتادن دو بازی سه شنبه شب ، پس از سری خود را در برابر فیلیز Marlins باقی مانده در فیلادلفیا برای تست اضافی و خانه خود را بازکن دوشنبه شب در برابر آرام نامیده می شد ، طوری بود که یانکی ها-فیلیز بازی از Marlins تا به حال فقط صرف قبلی سه روز در بازدید از محل باشگاه وانجمن شهروندان در بانک پارک.

30 بیس بال صاحبان حال برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی در روز دوشنبه وجود دارد اما در بحث از لغو فصل پست Joel شرمن گزارش شده است.

"در حال حاضر ما واقعا برای دیدن اگر MLB است رفتن به قرار دادن بازیکنان بهداشت اول" قیمت توییتی در روز دوشنبه. "به یاد داشته باشید زمانی که مانفرد گفت: بازیکنان بهداشت برترین بود?! بخشی از دلیل من در خانه در حال حاضر است چرا که بازیکنان بهداشت نیست قرار داده ، من می توانید ببینید که تغییر نکرده."

در یک مصاحبه در MLB Network, مانفرد خواسته شد تا در مورد قیمت و نظرات. او پاسخ داد: "من مخالف با دیوید نظرات. من فکر می کنم هر دو برای MLBPA و برای ما موضوع سلامت بود که تا به حال به حل و فصل شود. آن را یکی از مهم ترین برای همه ما است. از نظر فعالیت های است که باید اتفاق افتاده در چند روز گذشته ما به دنبال این پروتکل به یک توپ را روی گوه. ما رفت و فراتر از آن پروتکل این معنا است که ما لغو بازی دو برای Marlins تا کنون. ما باز به داشتن به لغو بازی اضافی اگر ما احساس می کنید لازم است به نگه داشتن بازیکنان ما امن است."

مارتینز ابراز نگرانی خود را نه تنها برای خود و خانواده اش اما هر کس که در این بازی. او در برخورد با مشکلات قلبی در سپتامبر گذشته است و نگرانی در مورد آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر شیوع بیماری در Marlins است نشانه ای از آنچه آمده به عنوان بیس بال پرس ، او همچنین نگران سفر به میامی, یک COVID-19 نقطه داغ آخر هفته آینده به صورت Marlins و امید MLB "باعث می شود این تصمیم درست است."

"من صادقانه به شما بگویم من می ترسم. من واقعا هستم," او گفت: در زوم تماس روز دوشنبه با خبرنگاران. "من از اینجا بروید [اتباع پارک] صفحه اصلی به اینجا هر روز. که همه من انجام دهد. من شستن دست های من — من رفتم از 47 بار در روز به احتمالا 99 بار در روز. پوشیدن ماسک من همه جا بروم. اما همیشه وجود دارد که نگرانی. شما نمی دانید که — در حال حاضر شما نمی دانید که به دلیل بیماری قلبی چه اتفاقی می افتد به من اگر من آن را دریافت کنید. بنابراین من به خیلی مراقب باشید."

دیگر مدیران ابراز نگرانی های مشابه با اشعه' کوین نقدی گفت: او را به انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که بازیکنان خود را به لحاظ اجتماعی فاصله در طول بازی و حتی در مورد پیاده روی کردن ، فرشتگان تبادل مربی و سابق متس مدیر میکی Callaway بستری Marlins وضعیت تنها می افزاید: به اعصاب همه ترس از گرفتن ویروس. وجود بازیکنان مانند ببر' جودی مرسر و کامرون Maybin که گفت: آنها انتظار می رود چیزی شبیه به این را و آن را باور یک ماده از هر کس زیر این پروتکل مطرح شده توسط MLB برای جلوگیری از دیگر Marlins وضعیت.

هر کس می تواند توافق Marlins' ویروس شماره یک یادآوری از آنچه اتفاق می افتد به هر تیم.

"من سطح نگرانی رفت از حدود 8 تا 12," مارتینز گفت. "منظور من این چیزی که واقعا می تواند از آن بازدید به خانه در حال حاضر که شما در حال دیدن نیمی از یک تیم آلوده و رفتن از شهری به شهر دیگر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب