نیکز کیسه مراسلات پستی: جیمز دولان تصویر تغییر نکرده تحت نام تجاری جدید مشاور

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

چه اتفاقی افتاد به استیو Stoute? از او شنیده از آنجا که بحث ESPN مصاحبه. — رابرت

در حال حاضر در ماه پنجم Stoute هنوز هم در حال کار به عنوان یک نیکز برندسازی مشاور مسئول بهبود تصاویر جیمز دولان و نیکز. اما او نمی تواند جلوگیری اخیر Statementgate.

Stoute که آفریقایی-آمریکایی درگیر است و تا به حال یک دست در دولان در نهایت آزاد روز سه شنبه بیانیه مربوط به زندگی مهم جنبش — که به عمد توزیع شده در روز جورج فلوید مراسم تشییع جنازه.

این بیانیه پس از تمام دیگر تیم NBA گفته بود قطعه خود را هنوز هم مشاهده شد در برخی از محافل به عنوان بیش از حد دیر شده و مالیده دولان را مخالفان راه را اشتباه بودن بیش از حد مختصر و مبهم است. این لنز که از طریق آن دولان مشاهده شده است. او می تواند هیچ چیز حق را حتی زمانی که او شده است NBA رهبر آفریقایی آمریکایی-جبهه-دفتر استخدام.

استخدام در Jan. 23, Stoute ساخته شده است که هیچ پیشرفت و نه او انجام می شود تا خود را هر نعمت. خود را ظاهر مارس در ESPN که در آن او اظهار داشت نیکز را در کادر مربیگری برای توسعه بازیکنان جوان بود یک پاس faux. نیکز منتشر شد بیانیه در تناقض Stoute. شما نمی توانید آن را تشکیل می دهند. موقت مایک میلر هنوز است در نظر گرفته به باقی می ماند به عنوان سر مربی.

تحت Stoute را تماشا دولان تصویب امتیاز غرق بیشتر با او نیازی تف با اسپایک لی در مارس 2. Stoute هدف این بود که به چارلز اوکلی بازگشت به باغ و همه چیز در بن بست هستند. اولین "فروش تیم" شعارهای زد بیرون در باغ در فینال بازی های خانگی تحت Stoute را تماشا کنید. Stoute تنها می تواند بالا رفتن از اینجا.

آیا شما مشاهده بالقوه استخدام Thibs در همان راه به عنوان زمانی که غول های استخدام (تام) کولین? — تیم

آن را به نظر می رسد زمان مناسب برای ضعیف نیکز را در یک ناهنجار کارفرما که پشتیبانی طولانی شیوه و سبک قدیمی مدرسه از رهبری و نظم و انضباط. اما در نور از رویدادهای تاریخی از دو هفته گذشته Tom Thibodeau بی امان سبک حداقل می تواند شما را به تامل در آن زمان. وجود حساسیت و مدرسه جدید در حال ظهور. به یاد داشته باشید Thibodeau در نظر گرفته شد بیش از حد خواستار از بازیکنان جوان در مینه سوتا است. شاید کنی اتکینسون کمتر-مالیات رویکرد بیشتر در رواج است. Rookie جمهور لئون رز به احتمال زیاد اعتماد به غرایز خود را اگر او معتقد است که یک نظامی از نوع disciplinarian از کولین است ilk و فوق العاده برنده پس زمینه مورد نیاز است با یک جوان فهرست.

Tom Thibodeau
Tom Thibodeauگتی ایماژ

چرا Mark Jackson بودن به عنوان مربی. او یک برنده ثابت در حالی که ساخت (رزمندگان) که امروز آنها. او برای نیکز و بومی نیویورکر. جکسون باید مربی و پاتریک اوینگ باید دستیار او. — رالف Decasseres

به خصوص در این لحظه از تاریخ Queens محصول به نظر می رسد یک انتخاب واضح برای دریافت یک مصاحبه در سال 2018 است. جکسون پاسخ نمی دهند به یک تلفن همراه پیام. جکسون سزاوار دیگر سر مربیگری فرفره پس از موفقیت خود را در حالت طلایی. به دست کشیدن بر روی جکسون است که او در زمان راه آسان را پس از رزمندگان اخراج او با رفتن به رادیو و تلویزیون غرفه به جای تلاش دست خود را به عنوان یک سرب دستیار.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

من عاشق مایک Woodson به عنوان مربی اما چرا او اخراج ؟ و در طول تصدی خود او شناخته شده نیست بازی بازیکنان جوان? — داریل واکر

این یکی از فیل جکسون بزرگترین اشتباهات — نگه داشتن نیست Woodson پس از 2013-14 فصل است. جکسون در زمان بیش در مارس 2014 و Woodson باشگاه ساخته شده بزرگ اجرا پایین کشش نزدیک به سرقت حذفی اسکله. که فصل بعد از 54-پیروزی نقطه عطفی سال بود مبهم با صدمات قبل از Woodson righted کشتی. Woodson مایل بود به مربی مثلث اما جکسون هرگز حتی به او صحبت کرد یک بار در این فصل بود. جکسون استخدام بی تجربه Derek Fisher درست پس از بازنشستگی اش به عنوان یک بازیکن و پس از Steve Kerr حمایت می شود. Woodson احتمالا ترجیح جانبازان در آن برنده-حالا حالت اما نبود مخالف به بازیکنان جوان در همه. Woodson کردم بیشتر از هر مربی از کارملو آنتونی. وجود دارد کمی منفی برای گفتن در مورد Woodson را از روی لئامت دادن به عنوان او به پایان رسید با سومین درصد برنده شدن در تیم تاریخ (.580, 109-79).

ما یک ستاره جوانه زدن در Mitchell رابینسون. چرا ما نیاز به کارل-آنتونی شهرهای? — مایک

چرا شما فکر می کنم ما نیاز شهرهای? (او هزینه های) بیش از او ارزش است و به سادگی حتی بدست تیم خود را در هر نقطه! — BB

به طور جدی ؟ میچل رابینسون گرفته, پنج عکس پرش در دو فصل. آن را آسان به دست کشیدن از شهرهای در حال حاضر پس از یک آسیب دیدگی برق در فصل وحشتناک تیمبرولوز باشگاه. اما سابق شماره 1 انتخاب در پیش نویس یک گل میخ — او به دست آورده خود را برای اولین بار All-Star اسکله تحت Thibodeau را تماشا کنید. او یک حرفه ای 22.7 ppg گلزن با متوسط 11.4 ریباند — هنوز هم بهتر از Kristaps Porzingis. رز سابق خود عامل بیش از حد. اما همانطور که ما ذکر Thibodeau گرفتن کار می تواند مانع شهرها به عنوان یک آینده هدف است. فیلم رابینسون تخلیه 3s در حال نشاط بخشی, اما, داشتن اعتماد به نفس به انجام آن در یک بازی متفاوت است. امیدوارم فصل آینده رابینسون خواهد بود انداخته و در سبد خرید زمانی که او توپ را از 15 فوت کردن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن