فا مرکز: در اینجا شانس خود را در بازار سهام بالاتر خواهد بود در دسامبر. 31

وجود دارد دو-خارج-از-سه شانس بازار سهام بالاتر خواهد بود در پایان سال است. خیلی خوب است به جز کسانی که شانس خو

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

وجود دارد دو-خارج-از-سه شانس بازار سهام بالاتر خواهد بود در پایان سال است. خیلی خوب است به جز کسانی که شانس خواهد بود حتی اگر سال 2020 ندارد COVID-19 گیر یک انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و اگر S&P 500 SPX +1.46% تا به حال banked یک سال به تاریخ به دست آورید تا کنون به جای از دست دادن.

این کمک می کند تا ایجاد یک نقطه بسیار مهم در مورد چگونه بازار سهام عمل می کند. از آنجا که سطح آن در هر زمان داده شده نشان دهنده همه شناخته شده اطلاعات تا به آن نقطه شانس سود آینده تقریبا همیشه قابل ملاحظه ای مشابه است. اگر شانس بودند به نحوی بسیار بالاتر یا پایین تر پس از آن بازار را بلافاصله افزایش یا کاهش به منعکس کننده که آوردن احتمال سود آینده بازگشت به تعادل است.

و بیش از هر شش ماه دوره احتمال آن نزدیک به دو نفر از سه. تصور فرضی که بازار سهام همیشه گل رز در نیمه دوم انتخابات ریاست جمهوری سال است. در صورتی که مورد, سرمایه گذاران نمی خواهد صبر کنید تا ژوئیه 1 به افزایش سهام خود را قرار گرفتن در معرض -- آنها می خواهم به انجام این کار در پیش است. که در آینده افزایش خواهد, در نتیجه دریافت ترجمه برای ماه ژوئن انتخابات ریاست جمهوری سال ترک دوم نیمی از این سال با هیچ بهتر از متوسط شانس به دست آوردن.

این فرایند تنزیل آینده متوقف نمی وجود دارد. به عنوان سرمایه گذاران آمد به دانستن در مورد چشمگیر شانس در ماه ژوئن انتخابات ریاست جمهوری سال آنها خواهد پرش تفنگ و ترجمه آن سود به ممکن است, و به همین ترتیب تا زمانی که این شانس بیشتر یا کمتر مساوی در طول زمان.

همراه با نمودار ارائه اطلاعات مربوطه به صورت میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +2.32% از زمان ایجاد آن در سال 1896. در نیمه دوم از 123 تقویم سال پس از آن در بازار افزایش یافته است 82 بار — دقیقا دو سوم از زمان. این نمودار همچنین نشان می دهد که بسته به اینکه چگونه شما قاچ و تاس داده شانس به نظر می رسد کمی بالاتر یا پایین تر از آن. اما هیچ یک از نمودار تفاوت معنیداری در سطح 95 درصد است که آمار اغلب استفاده از زمانی که تعیین اگر یک الگوی واقعی است.

برای مثال تاریخی شانس از بازار رو به افزایش در نیمه دوم سال کاهش به 57 درصد زمانی که بازار زمین از دست داده بیش از نیمه اول سال است. در عین حال در گذشته انتخابات ریاست جمهوری سال بازار از ماه جولای تا دسامبر افزایش یافته است 80% از زمان. هر دو این شانس اعمال می شود به این سال و متوسط خود را قابل ملاحظه ای است نزدیک به دو نفر از سه.

کارایی بازار

این تنزیل روند مشخصه از بازده بازار است. بنابراین آن را به ارزش بررسی شواهد دوره بازآموزی در فروتنی زمانی که فکر کردن در مورد شانس از ضرب و شتم بازار است.

نمایشگاه در این مورد کارایی بازار است که چگونه تا چند از مدیران سرمایه گذاری ضرب و شتم بازار و چقدر کمتر از کسانی که در ضرب و شتم بازار در یک دوره تا پایان انجام این کار در پس از آن یکی است. که شواهد و مدارک است که به طور گسترده ای شناخته شده است.

مدارک من می خواهم به برجسته می آید از ملال انگیز در دنیای واقعی عملکرد سهام-چیدن استراتژی است که در ابتدا دریافت دانشگاهی مهر و موم از تصویب. در نظر گرفتن یک نقطه عطفی مطالعه پیگیری 452 سهام-چیدن الگوهای شناخته شده در جهان آکادمیک به عنوان "ناهنجاری") که در اصل مستند در عمده سرمایه گذاری مجلات (که بیشتر آن داوری). مطالعه "تکرار ناهنجاری" منتشر شد در ماه مه سال 2020 موضوع بررسی مطالعات مالی; نویسندگان آن هستند Kewei هو و لو ژانگ از دانشگاه ایالتی اوهایو و چن ژو از دانشگاه سینسیناتی.

محققان گزارش می دهند که آنها قادر به تکرار اکثریت قریب به اتفاق ناهنجاری در سطح مناسب از اهمیت آماری. آنها علاوه بر این داشت که برای این اقلیت است که آنها می توانند تکرار این ناهنجاری بسیار ضعیف تر از اصل گزارش شده است.

بدون شک بسیاری وجود دارد که فرد در توضیح این که چرا این یا آن ناهنجاری معلوم نیست باقی بماند و پس از اولیه خود را کشف. اما به طور کلی شواهد در بازار بهره وری فوق العاده قوی.

خط پایین ؟ اگر شما یک شیشه نیمه پر گذار شما می توانید جشن که وجود دارد دو-خارج-از-سه شانس بازار سهام بالاتر خواهد بود در دسامبر. 31. شیشه ای-است-نیمه خالی میان شما خواهد شد تمرکز بر روی یکی از سه شانس است که آن را نمی خواهد.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بیشتر: Nasdaq نیست فقط ضرب و شتم شاخص های Dow و S&P 500 در آن است که با داشتن یکی از بهترین اول-نیمه تا کنون در مقابل آن سهام-بازار همسالان

نیز وجود دارد یک 'درست' به انجام زمانی که بازار مخازنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن