MLB coronavirus پروتکل شامل محدود کردن تف بالا سپاس

MLB پزشکی/پروتکل های ایمنی برای بازگشت به بازی را شامل تلاش برای تضعیف بازیکنان از تف بالا fiving و سوار خدمات

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

MLB پزشکی/پروتکل های ایمنی برای بازگشت به بازی را شامل تلاش برای تضعیف بازیکنان از تف بالا fiving و سوار خدمات مانند Uber به ورزشگاه.

MLB مورد بحث و بررسی انواع این مسائل با بازیکنان در ارتباط است, اما از شنبه شب تا به حال نه به طور رسمی ارائه شده کامل پزشکی/ایمنی سند به اتحادیه.

حتی قبل از MLB تعطیل در اواسط ماه مارس مقامات کمیساریای اتاق شد و اطلاع رسانی به بازیکنان چگونه برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس به عنوان مثال با استفاده از طرفداران' نوشتن پیاده سازی به امضا.

ایالات متحده آمریکا امروز اولین گزارش بسیاری از این عناصر است.

MLB امید وجود دارد خواهد بود یک فرایند آموزشی برای بازیکنان راحت و پشت انواع استانداردهای جدید طراحی شده است به منظور کاهش احتمال هر دو متعاهد ویروس و/یا پخش آن است. به رسمیت شناختن است که برخی از این همیشگی عمل می کند که ممکن است سخت به شکستن مانند تف. اما تف به عنوان مثال در حال حاضر ممنوع شده است در هر دو لیگ بیس بال است که دوباره در کره جنوبی و تایوان است.

Rob Manfred
راب مانفردگتی ایماژ

کره بیس بال سازمان در نظر گرفته شده سوم بهترین لیگ در جهان پشت MLB و ژاپن Nippon حرفه ای بیس بال است که در خدمت به عنوان یک پیشرو از آنچه انتظار می رود با MLB. در KBO وجود دارد دستورالعمل برای بازیکنان, برای مثال, نه به تف و یا بالا پنج. هیچ بازیکن خواهد بود پرتاب یک بازی برای هر دو عمل می کنند, اما آنها به شدت دلسرد شده است.

علاوه بر این بازیکنان و کارکنان پشتیبانی محدود به یک ورود/خروج در آن آنها به لحاظ اجتماعی فاصله در خط و صبر به خود درجه حرارت گرفته شده و راه رفتن را از طریق مادون قرمز اسکن که چک حرارت بدن. این بود بخشی از KBO 44-صفحه دستی که فرستاده شد به همه آن 10 تیم.

MLB پزشکی پروتکل گفته می شود که حدود دو برابر طول حاوی بسیاری از فرآیندهای در حال حاضر در حال مستقر در کره جنوبی و شامل یک تماس به طور منظم (اما نه روزانه) آزمایش خون نیز هست.

MLB امیدوار است برای مقابله با چگونه به بازگشت بازیکنان و حمایت از کارکنان با خیال راحت چون 1) این یک مسئله حیاتی برای بازیکنان ارتباط و 2) وجود دارد به مقابله با مسائل دیگر — یعنی نحوه پرداخت بازیکنان — اگر نمی خرید که به بازگشت امن است.

MLB ترین تهاجمی امید است که مذاکرات با اتحادیه کامل و تمام چراغ سبز لازم از سازمان های دولتی و مقامات پزشکی به راه اندازی مجدد بهار آموزش در اواسط ماه ژوئن و فصل به طور منظم در هفته اول جولای.tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب