مایک تایسون بازگشت به بوکس با هشت دور نمایشگاه در مقابل روی جونز جونیور سپتامبر. 12

جاش پیتر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:06 PM EDT Jul 23, 2020مایک تایسون به رهبری بازگشت به حلقه بوکس.ت

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

مایک تایسون به رهبری بازگشت به حلقه بوکس.

تایسون پنج شنبه اعلام کرد او را به مبارزه روی جونز جونیور سپتامبر. 12 در شأن و سلامت ورزشی پارک در جنوب کالیفرنیا.

مبارزه خواهد بود هشت دور نمایشگاه کشمکش با توجه به انتشار اخبار.

تایسون, 54, مبارزه کرده است و نه حرفه ای پس از 11 ژوئن 2005 زمانی که او حاضر به بیرون آمدن برای ششمین دور در برابر کوین مک براید. در مه, او, نوشته شده در Instagram تصویری از تمرین است که در آن او مناسب, سریع و قدرتمند است.

روی جونز جونیور 51 و سابق سنگین وزن جهان قهرمان, آخرین مبارزه Feb. 8, 2018 زمانی که او به ضرب و شتم اسکات Sigmon با تصمیم به اتفاق آرا.

مبارزه در دسترس خواهد بود با پرداخت به ازای هر مشاهده شده است و تحریم ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون با توجه به انتشار اخبار.

تایسون بازگشت به بوکس کمک خواهد کرد که راه اندازی جدید افسانه تنها در لیگ که از ویژگی های نه تنها بوکسورهای اما همچنین بیس بال, بازی بسکتبال و فوتبال بازیکنان تایسون گفت: در طول در یوتیوب.

"هر کسی که تصمیم می گیرد به گفتن آنها بیش از حد پیر, آنها بیش از تپه است اما در آن آنها می آیند با ما" تایسون گفت. "خود را عامل خود را دریافت کنید, مدیر بیا با من و شما زندگی خود شکوه سال برای بار دوم."

این undercard در تایسون-جونز مسابقه نمایشگاه می تواند ویژگی های یک بازنشسته NBA گارد Nate Robinson و YouTuber جیک پل با توجه به یک گزارش از کریس Mannix از ورزش نشان داده شده است.

تایسون باقی مانده جوانترین بوکسور را به نفع خود یک عنوان سنگین وزن انجام آن در سن 20 سالگی زمانی که او به ضرب و شتم Trevor Berbick توسط TKO دور دوم در سال 1986. او بی چون و چرای قهرمان سنگین وزن از سال 1987 تا 1990 در شد اولین بوکسور سنگین وزن به برگزاری WBA WBC و IBF عناوین به طور همزمان.

جونز برنده مسابقات قهرمانی جهان در چهار وزن کلاس -- میان فوق العاده, میان, نور, سنگین وزن و سنگین وزن. اما خود را با بهترین بوکس سال در پشت سر او نیز کار کرده است به عنوان یک بازیگر پروموتر ورزشی مفسر و خواننده رپ است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن