غول' خط دفاعی سوالات فراتر از لئونارد ویلیامز

بخش شش در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants. گرفته شده به صورت جداگانه وجود ندارد و یک بازیکن در Giants' خط

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

بخش شش در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

گرفته شده به صورت جداگانه وجود ندارد و یک بازیکن در Giants' خط دفاعی است که می تواند هر کسی. هیچ مرد بزرگ به خاطر حمله هماهنگ در شب بدون پرقدرت ورزشکار به علت linemen توهین آمیز به شکستن عرق سرد.

به عنوان یک گروه هر چند این کار ممکن است. حداقل وجود یک برنامه ریزی منسجم است که به نظر می رسد برای ایجاد حس. همچنین انتظارات برای این واحد باید خو بر اساس آنچه که جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام می خواهد به خارج شدن از خط خود را. پایه نگاه آمار و ارقام به 3-4 مقابل با استفاده از سه پایین linemen در پایین و سپس تنظیم بر اساس پایین و فاصله. کلمه روز هر زمان که غول جدید-نگاه دفاع است مورد بحث است و "چند" و در نتیجه وجود خواهد داشت بار زمانی که غول های استفاده از چهار و پنج مرد خط.

سه مرد خط انتظار می رود که Dalvin تاملینسون در وسط flanked توسط لئونارد ویلیامز و دکستر لارنس. این سه نفر جوان است. تاملینسون در 26 است که در واقع چهار ماه از ویلیامز حتی اگر تاملینسون بیرون آمد و از سال 2017 پیش نویس NFL و ویلیامز گرفته شد توسط جت در اوایل 2015 پیش نویس است. برای یک بازیکن با پنج فصل در رزومه جالب توجه است که ویلیامز روشن نمی 26 تا ژوئن 20.

Giants
Dexter لارنس و لئونارد ویلیامزAP

این است گیری از برجسته اجرا توقف ، برای همه می زند در ویلیامز در 71 بازی های انجام شده برای جت و هشت او برای غول فصل گذشته هیچ یک از سوالات خود توانایی مقابله با مسدود کننده و پشت در حال اجرا. لارنس را می توان فیزیکی تهدید هنگامی که بدن بزرگ خود را توسط NFL سخت و تاملینسون جامد است و تحت کنترل کارگر.

برای مشخص ویلیامز به عنوان پلاریزه است که به نوعی. وجود ندارد بسیار استقبال و یا درک درستی از تجارت دیو Gettleman هم قرار دادن ارسال یک سوم و پنجم-دور پیش نویس انتخاب به جت برای ویلیامز که می تواند امضا کرده اند و در بازار آزاد پس از فصل. Gettleman معتقد بودند در زمان داشتن ویلیامز در ساختمان برای هشت بازی تست اجرا خواهد بود مفید در گرفتن او قفل شده است تا با یک قرارداد بلند مدت. هنوز که اتفاق افتاده و ویلیامز در کتاب برای حق رای دادن برچسب 16.1 میلیون دلار. که بیش از حد به صرف یک بازیکن با 17.5 حرفه ای, کیسه, یک بازیکن که موفق به دریافت تنها یک نیم گونی در 15 بازی در سال 2019. فکر می کنم ویلیامز را به طور ناگهانی به تکامل را به یک پاس-حمله کننده است و بی پروا. به فکر می کنم او می تواند فشار جیب از داخل کشور به عنوان طولانی وجود دارد کافی است فشار اعمال شده در خارج است.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اگر Gettleman می شود بسیار با دوام ویلیامز به توافق بر سر یک قرارداد چند ساله است که باعث می شود احساس های مالی تجارت می تواند توجیه زمانی که ویلیامز به خوبی ایفا می کند. در بسیاری از راه های داشتن ویلیامز قفل شده است تا با انگیزه و آماده به اثبات اشتباه تمام شک کلید موفقیت خط دفاعی به عنوان طولانی به عنوان لارنس طول می کشد پیش بینی آینده گام رو به جلو است. غول او را گرفت و با شماره 17 کلی انتخاب در سال 2019 پیش نویس — انتخاب آنها به دست آورد و از قهوه ای به عنوان بخشی از Odell بکهام جونیور مگا معامله است. وجود فشار بر لارنس چیزی از یک خرس عروسکی بزرگ مرد به زندگی می کنند تا این همه.

این نیز یک سال از تصمیم برای B. J. Hill, حتی اگر او دارای یک سال باقی مانده بر روی قرارداد خود را پس از این فصل است. هیل به عنوان یک تازه کار در سال 2018 نگاه به عنوان اگر او ممکن است تبدیل به یک سرقت گرفته شده در دور سوم این پیش نویس است. او شروع به 12 بازی و تولید 32 پردازد, و, تحت, 5.5 کیسه. او در آغاز تنها پنج بازی در سال 2019 به حال تنها یک گونی و سقوط به فرعی در بازی چرخش پس از ویلیامز وارد در midseason. تپه نشان داد برخی از عبور عجله توانایی دو سال پیش و کارکنان مربیگری برای تحت تاثیر قرار دادن.

Austin جانسون پس از چهار سال و 58 بازی با تایتان ها, یک 314 پوند اجرا-چوب پنبه که باید به این تیم و ارائه عمق برای تاملینسون. کریس Slayton (هفتم دور 2019) و RJ مک اینتاش (پنجم دور 2018) در اواخر دور میدارد به دنبال ایجاد یک تصور جدید دفاعی کارکنان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب