MLB بسته تمام 30 بهار اردوگاه های آموزشی برای coronavirus تمیز کردن

MLB دستور داد تمام 30 بهار اردوگاه های آموزشی بسته برای تمیز کردن و ضد عفونی و تمام پرسنل که می خواهید به ادام

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

MLB دستور داد تمام 30 بهار اردوگاه های آموزشی بسته برای تمیز کردن و ضد عفونی و تمام پرسنل که می خواهید به ادامه غیر رسمی تمرینات هنگامی که سایت های بازگشایی خواهد که به تحت COVID-19 غربالگری.

لیگ شد و در واکنش به افزایش تعداد موارد در آریزونا و فلوریدا — ایالات متحده که در خانه همه 30 بهار سایت — اما همچنین که حداقل چهار تیم گزارش یا coronavirus موارد و یا علائم در اردوگاه های خود را. سه فیلیز جیز آبی و غول — بسته خود را به اردوگاه های خود را قبل از MLB تصمیم. فیلیز که قطار در ویکی Fla., اذعان کرد که هشت کارمند به حال پایین آمدن با کروناویروس از شنبه, از جمله پنج بازیکن.

بازیکنان شده بود مجاز به بازگشت به بهار امکانات و یا صفحه اصلی استادیوم ها در هفته های اخیر به کار کردن با کمک پشتیبانی محدود از کارکنان. هر تیم ایجاد پروتکل های. اما بدون توافق بین MLB و بازیکنان ارتباط بر سلامت و ایمنی وجود نداشت مفرد سیاست نظارت بر این رسمی تمرینات. بنابراین بازیکنان بودند که آمدن و رفتن بدون تست رژیم.

MLB امید آن می توانید بازگشایی اردوگاه اوایل هفته آینده پس از پاک کردن. حکومت این ورزش ایجاد شده است که پرسنل باید یک تست منفی برای این ویروس اجازه داده می شود برای از سرگیری تمرینات خود را. MLB خواهد علاوه بر خواهم برای ادامه تست هر دو روز.

این اولین مورد شناخته شده به سطح پس از تیم ها شروع به بازیکنان اجازه بازگشت به امکانات. حتی قبل از وقوع این فیلیز برنامه ریزی شده بود به نگه داشتن خود را در بهار آموزش در فیلادلفیا. آبی جیز هر چند به احتمال زیاد رفتن به در Dunedin, Fla.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب