راب مانفرد تحت بررسی با MLB در coronavirus مشکل

فیلادلفیا — لیگ اصلی بیس بال عصر احساسات خوب در مورد بازی از طریق coronavirus به طول انجامید در مورد زمانی که

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

فیلادلفیا — لیگ اصلی بیس بال عصر احساسات خوب در مورد بازی از طریق coronavirus به طول انجامید در مورد زمانی که یک پارچ استراحت بین شروع می شود.

فقط در روز پنجم از آن فصل به طور منظم MLB به تعویق افتاد یک جفت از مسابقات برنامه ریزی شده برای دوشنبه شب — یانکی-فیلیز شهروندان در بانک پارک و آرام-Marlins در Marlins پارک در میامی — به عنوان یک نتیجه از یک COVID-19 شیوع آن نهفته 11 Marlins بازیکنان و مربیان دو تماس به سوال در لیگ توانایی به حرکت در 60 بازی فصل به طور منظم و پس از آن postseason. روز سه شنبه آرام-Marlins بازی نیز به تعویق افتاد, کمیسر راب Manfred در مصاحبه با گفت: MLB Network.

مارلین که باقی مانده در هتل خود را در اینجا پس از بازی فیلیز بیش از آخر هفته (از این رو یانکی ها-فیلیز سری نهفته) بودند "انجام برخی از تست اضافی" مانفرد گفت. "قابل قبول" نتایج کمیسیون افزود که منجر به Marlins از سرگیری فصل خود را شنبه شب مقابل آرام در بالتیمور.

در کنفرانس هفتگی تماس با مانفرد تیم صاحبان نمی بحث در مورد لغو نجومی و کمیساریای بیان bullishness در این ورزش کوتاه مدت آینده.

"ما در انتظار ما بودند رفتن به مثبت در برخی از نقطه در زمان" مانفرد گفت. "من خوشبین باقی می ماند که این پروتکل ها به اندازه کافی قوی است که آن را اجازه می دهد تا ما را به ادامه بازی حتی از طریق شیوع مانند این و کامل فصل ما."

Rob Manfred
راب مانفردAP

مانفرد خوش بینی ثابت بطور قابل توجهی کمتر عفونی از coronavirus. اتباع مدیر دیو مارتینز که تیم برنامه ریزی شده است برای دیدار Marlins این آخر هفته خود را توصیف به عنوان "ترس" به خبرنگاران در روز شنبه و افزود: آرزو می کنم که MLB "آیا درست" و نمی وادار باشگاه خود را برای سفر به COVID-19 نقطه داغ است که در میامی.

اضافه شده مارتینز: "من سطح نگرانی رفت از هشت به 12."

داجرز left-hander و سابق Cy جوان برنده جایزه دیوید قیمت که تصمیم گرفتند از این فصل توییتی "در حال حاضر ما واقعا برای دیدن اگر MLB است رفتن به قرار دادن بازیکنان در سلامت ، به یاد داشته باشید زمانی که مانفرد گفت: بازیکنان بهداشت برترین بود?! بخشی از دلیل من در خانه در حال حاضر است چرا که بازیکنان بهداشت نیست قرار داده ، من می توانید ببینید که تغییر نکرده."

پاسخ مانفرد: "من مخالف با دیوید نظرات. من فکر می کنم هر دو برای MLBPA و برای ما موضوع سلامت بود که تا به حال به حل و فصل شود. آن را یکی از مهم ترین برای همه ما است. از نظر فعالیت های است که باید اتفاق افتاده در چند روز گذشته ... ما به دنبال پروتکل T. ما رفت و فراتر از آن پروتکل این معنا است که ما لغو بازی دو برای Marlins تا کنون. ما باز به داشتن به لغو بازی اضافی اگر ما احساس می کنید لازم است به نگه داشتن بازیکنان ما امن است."

فیلیز, داشتن شده است در معرض مارلین تحمل دور دیگری از آزمون در روز دوشنبه در نتیجه انتظار می رود اواخر دوشنبه شب. یانکی ها ماند در شهر به عنوان فیلیز امیدوار به برگزاری doubleheader تا زمانی که آنها دریافت لازم پزشکی ترخیص کالا از روز شنبه در ورزشگاه; دو باشگاه هستند و سپس برنامه ریزی برای هر یک از دیگر بازی چهارشنبه و پنج شنبه در استادیوم یانکی ایجاد فرصت های بیشتر برای makeups باید طرح نه گرد هم می آیند به عنوان مورد نظر.

مانفرد دارای قدرت های گسترده ای با مبهم پارامترهای وقتی که می آید به گزینه های هسته ای از لغو فصل; ما در حال حاضر می دانیم که یک ضربه شدید به یکی از لیگ های پایین مشخصات تیم ها نمی توانید آن را انجام. مارلین به سادگی باید شیب به 60-man رزرو و مارس به جلو است.

پرسید که آیا وجود دارد خواهد بود یک نقطه از جرم بحرانی است که می تواند در لیگ به توقف مانفرد گفت: "من فکر می کنم که یک تیم از دست دادن تعدادی از بازیکنان که ارائه آن را به طور کامل غيررقابتي خواهد بود مسئله ای است که ما را مجبور به آدرس و باید به فکر ساخت یک تغییر چه بود که خاموش کردن یک قسمت از این فصل تمام فصل — که به شرایط بستگی دارد. همان چیزی که با توجه به لیگ. شما رسیدن به یک نقطه خاص لیگ گسترده ای که در آن نشانی از تبدیل شدن به یک تهدید بهداشت و ما قطعا تعطیل در آن نقطه است."

مانفرد که در زمان ضرب و شتم در لیگ های مالی مذاکره با بازیکنان برای راه اندازی مجدد این ورزش در بر داشت خود را دریافت دسته ای جدید از نظارت به عنوان یک نتیجه از تصمیم Marlins و فیلیز به بازی بعد از ظهر یکشنبه در CBP با وجود این دانش که چهار Marlins بازیکنان در حال حاضر آزمایش مثبت است.

"من فکر می کنم واقعا چه اتفاقی افتاده بود وجود دارد تست در جمعه یکی مثبت در شنبه تست دوباره در روز شنبه و سه اضافی مثبت روز یکشنبه" مانفرد گفت. "آنچه پس از آن اتفاق افتاد تحت پروتکل ما تماس ردیابی در تمام چهار مثبت. وجود دارد من فکر می کنم تعداد کمی از بازیکنان که ملاقات CDC دستورالعمل [برای تماس نزدیک]. آنها قرنطینه. ما دستور تست اضافی. ما علامت چک. ما متوسط چک. و تصمیم به ادامه بازی در روز یکشنبه."

با فیلیز' بازدید از محل باشگاه وانجمن کارکنان قرنطینه به عنوان یک نتیجه از Marlins' شیوع یانکی ها وارداتی خود را clubhouse مسئولین از نیویورک در مورد آنها انجام بازی فیلیز در اینجا.

این راهپیمایی از این قسمت — "من قرار نیست در این کابوس دسته" مانفرد گفت: — باید خود را نشان می دهد زودتر از بعد. بیشتر بازیکنان انتخاب کردن ؟ خواهد بازی های بیشتری دریافت به تعویق افتاد ؟ خواهد مانفرد صورت سوالات بیشتر در مورد MLB اولویت? چگونه بسیاری از شیوع بیماری رخ خواهد داد و کدام یک خواهد بود این بازی نقطه شکستن? به عنوان یک گیلاس در بالا از این بستنی و مغز گردو از MLB بدبختی دوشنبه, White Sox مدیر ریک alexandria pro uk بود و نه رفتن به مدیریت بازی این تیم در برابر سرخپوستان در کلیولند تحت آزمایش پس از گزارش "کمی سرفه و احتقان بینی" را به عنوان در هر تیم. این بازی بارید ،

با بسیاری از شک و تردید های در حال ظهور تنها پس از پنج روز در اینجا در سال 2020 MLB در حال حاضر می ایستد در تعداد.

— با جوئل شرمن و George A. King IIItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب