MLB 2020 فصل در راب مانفرد دست پس از دیگری اتحادیه رد

2020 فصل بیس بال است که در کمیساریای دست در حال حاضر. MLB بازیکنان ارتباط رای دادند 33-5 در مقابل لیگ پیشنهاد

توسط NEWSAMINS در 3 تیر 1399

2020 فصل بیس بال است که در کمیساریای دست در حال حاضر.

MLB بازیکنان ارتباط رای دادند 33-5 در مقابل لیگ پیشنهاد روز دوشنبه برای بازی در 60 بازی فصل در سرشکن پرداخت با توجه به پست Joel شرمن.

این به این معنی سرنوشت این فصل به احتمال زیاد تصمیم توسط کمیسیون راب مانفرد که در رابطه با صاحبان داشته باشند و در مجموع سودا مناسب برای پیاده سازی یک فصل از ظهر خود را انتخاب.

رای عقب رانده شد از 3 بعدازظهر به حدود 5 بعد از ظهر دوشنبه پس از پایان لیگ با ارسال توضیح بیشتر موقعیت خود را به اتحادیه.

تصمیم به رد این طرح پس از آن اتحادیه در ابتدا شمارنده ارائه شده MLB 60-پیشنهاد بازی در نرم افزار تاریخ پرداخت با یکی از 70 بازی که در لیگ برتر را رد کرد. یکی از تغییرات دیر در روز گذشته بود MLB ابراز تمایل برای از بین بردن گسترش 2021 برگشتی و با استفاده از یک hitter وظیفه تعیین شده در NL در سال 2021 اگر کمتر از 50 بازی ها در این سال است. یک پیشنهاد نیز ساخته شد که هر دو حزب می تواند موافق به حذف آن در حال حاضر.

همه از این تصمیم گیری اتفاق می افتد به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش در کلید بیس بال متحده و اعلام شده است در میان تعدادی از تیم های لیگ از جمله یانکی ها. آن را مجبور MLB به تمام بهار امکانات آموزشی در هفته گذشته به طوری که آنها می تواند تحت و coronavirus تمیز کردن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب