مایکل جردن بدنام رقیب در دادگاه همیشه به دنبال لبه, مهم نیست چقدر دقیقه. شش بار قهرمان NBA شد و همان راه را در خانه هل دادن بچه های خود را به بهترین خود را. او نتوانست آن را به راحتی بر روی آنها را در بسکتبال ،

“او درمان ما دقیقا همان است که هر بازیکن بسکتبال او در حال بازی” یکی از اردن پسران مارکوس گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد به بحث در مورد مستند “آخرین رقص” که تواریخ افسانه ای پدر نهایی فصل را با گاو نر.

اردن و دو پسرش مارکوس و جفری که اغلب یک بازی one-on-one-on-one در برابر هر یک از دیگر. هر کس به ثمر رساند کردم به نگه داشتن توپ.

“بازی کردم تا رقابتی [یک بار] به نظر من به معنای واقعی کلمه تا به حال به تماس من مادر [و به او], ‘پدر چیدن روی من’ ” مارکوس گفت. “من یک دانشجوی سال اول در مدرسه بالا است. وجود دارد هیچ چیز داده شده است. شما تا به حال برای به دست آوردن همه چیز است.”

Michael Jordan
مایکل جردنNBAE/گتی ایماژ

مارکوس بازی سه بسکتبال کالج در مرکز فلوریدا از 2009-11, به طور متوسط 12.3 امتیاز 2.9 ریباند و 2.7 کمک در بازی. جفری همچنین در کالج برای ایلینوی و مرکزی فلوریدا از 2007-12 به طور متوسط 1.6 امتیاز در هر بازی بین دو برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de