در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد تهمت و پیشنهاد این ایده به تأخیر انداختن انتخابات نوامبر

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:15 PM EDT Jul 30, 2020واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب س

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه مطرح شده این ایده به تأخیر انداختن انتخابات ماه نوامبر به دلیل مسائل ناشی از جاری coronavirus بیماری همه گیر.

این پیشنهاد از یک صدای جیر جیر که در آن او گفت: جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند بسیاری از "تقلب در انتخابات در تاریخ است."

"این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور به تأخیر انداختن انتخابات بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری کارشناسان حقوقی می گویند که قدرت استوار با کنگره

آنچه به دنبال آن بود که بعد از واکنش های از کارشناسان حقوقی و سیاسی متحدان و رقبای, و یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او به نظر می رسد را به برخی از اظهارات قبلی خود.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تهمت را صدای جیر جیر واکنش و برخی از حقوقی مکالمات است که در محل به روز آشکار شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد ادعا جیر بود برای شروع بحث

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد پنج شنبه, نوشتن, "خوشحالم که من قادر به دریافت بسیار نادرست LameStream رسانه ها در نهایت شروع به صحبت کردن در مورد خطرات به دموکراسی ما از خطرناک جهانی پست الکترونیکی-در-رای گیری (نه رای گیری غایب که من کاملا پشتیبانی!)."

"آیا من می خواهم برای دیدن یک تاریخ را تغییر دهید ؟ نه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه "اما من نمی خواهم برای دیدن یک کج انتخابات است."

"من نمی خواهم تاخیر': مغلوب ساختن پیشی جستن ردیف پشت در به تأخیر انداختن انتخابات اما نه در پست الکترونیکی-در برگه های رای

Sen John Cornyn R-تگزاس به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل در اوایل روز شنبه که برنده انتخابات-تاخیر صدای جیر جیر یک شوخی بود تا "همه شما بچه ها در مطبوعات سر خود را منفجر خواهد شد و شما در مورد آن بنویسید."

برخی از کاربران در توییتر اشاره کرده اند که این پیشنهاد ممکن است یک حواس پرتی از دو گریم نقاط عطف: بیشترین انقباض اقتصادی در تاریخ آمریکای مدرن و بیش از 150 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

پیت Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار و دموکرات نامزد ریاست جمهوری پرسیدم ایالات متحده آمریکا برگزار می شود انتخابات در طول جنگ داخلی و ما را نگه دارید و یکی در 96 روز. هیچ حواس او را پرت—بیایید به کار می کنند."

فقط چند دقیقه قبل از تهمت, صبح, صدای جیر جیر, اخبار شکست که سهام سقوط وال استریت پس از ایالات متحده آمریکا ارسال شده یک رکورد انقباض اقتصادی در سه ماهه دوم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کتک اقتصاد منجر به گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

بیشتر: داو اسلاید 200 امتیاز پس از تماس با ما پست رکورد اقتصادی کاهش در سه ماهه دوم

مراتع: 'کشور' در COVID-19 محرک معامله به عنوان قانونگذاران بحث بیکاری افزایش

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 32.9 درصد سالانه (آوریل-ژوئن دوره آن بدترین سه ماهه در تاریخ تا کنون. همچنین با اضافه کردن به فشار پنجشنبه یکی دیگر از 1.4 میلیون گذاشته و آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری که به طور رسمی منقضی جمعه.

کریس لو سابق دولت اوباما کابینه, وزیر پرسیدم چه تهمت است که نشان می دهد خطرناک است, اما آن را نیز یک انحراف عمدی."

MoveOn یک مترقی سیاست عمومی گروه حمایت توییتی که "تهمت ظالمانه پیشنهاد که انتخابات به تعویق افتاد فقط یک حواس پرتی از امروز فاجعه اقتصادی اخبار. برای آن نمی افتد — و ایجاد یک طرح برای رای دادن!"

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: اکثریت شلاق جیم Clyburn D-S. C. در مجازی جمع آوری کمک که برنده انتخابات-تاخیر توییت شد و تلاش برای منحرف کردن اذهان از مراسم تشییع جنازه مرحوم Rep., John Lewis گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "نمی خواهید به تمرکز بر روی آنچه که در امروز ما با دوستان و دوست نزدیک خود را جیم که شما فقط به خاک سپرده شد."

بیشتر: عکس از کاپیتول در صفوف منظم از Rep. John Lewis

پست الکترونیکی-در برگه های رای در مقابل رای غیابی

مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت او بارها و بارها برافراشته در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری به طور خاص به سمت نوامبر تماس آنها را ناامن و غیر قابل اعتماد به عنوان COVID-19 نیروهای بسیاری از آمریکایی ها به ماندن و رای دادن از خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به دنبال جلب تمایز بین رای گیری غایب – ارائه شده به سالمندان نظامی افراد معلول و کسانی که قادر به رای دادن در فرد در روز انتخابات و جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری که در آن برگه های رای که از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان. تنها چند متحده در طول تاریخ استفاده کرده اند جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری.

نظر:مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr در حال ساخت ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری برای ترساندن ما از رای گیری

با توجه به انتخابات خبرگان غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری هستند اساسا همان چیزی که – رای گیری از صفحه اصلی.

و در حالی که وجود برجستگی در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در مورد رای گیری-با-پست کمی وجود دارد به هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه نوامبر منجر به گسترده رای دهندگان تقلب.

بیشتر: "او موجب ترس خود ما رای دهندگان: جمهوری خواهان اجرا به یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل به آنها فشار پست الکترونیکی رای گیری

رئیس جمهور توییتی در اوایل ماه جولای که پست الکترونیکی-در برگه های رای که "فقط یک فرمول برای تقلب در انتخابات" اما "رای غیابی خوب هستند چرا که شما باید برای رفتن از طریق یک فرآیند دقیق به شما رای دادید. نه چندان با ایمیل-Ins. تقلب در انتخابات!!!"

اما همانطور که دیوید بکر بنیانگذار حزبی مرکز برای انتخابات نوآوری و پژوهش توضیح داد: به ایالات متحده آمریکا امروز "وجود دارد که در اصل هیچ تفاوتی بین غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری" و این که برای هر دو غایب و پست الکترونیکی-در آراء مختلفی وجود دارد که شناسایی امکانات موجود برای حفاظت از یکپارچگی از رای گیری از جمله مطابق رأي دهندگان را امضا می کند.

بکر همچنین با اشاره به تقلب انتخابات نیست یکی از بزرگترین مشکلات بالقوه با ایمیل آراء اما نه "سردرگمی در مورد درخواست رای گیری پر کردن انتخابات یا پاکت یا بازگشت رای گیری می تواند منجر به برخی از رای دهندگان نداشتن رای خود را شمارش."

بیشتر: 'Do-or-die لحظه به افزایش رای-با-ایمیل برای انتخابات نوامبر. اما سیاست سخت تر و سخت

به عنوان یک واکنش به حال همه گیر متحده سست قوانین و محدودیت های در مورد چگونه شهروندان می توانند دریافت پستی, رای گیری, رای گیری با برخی فعالانه ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان با توجه به همه گیر.

"حدود 1 در 4 رای دهندگان رای دادند از طریق پست در سال 2016 از جمله بیش از 1 در 4 در فلوریدا که رئیس جمهور در حال حاضر آرا" بکر ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است رای توسط ایمیل چندین بار از جمله در فلوریدا, مارس 17 اولیه ریاست جمهوری.

به تأخیر انداختن انتخابات چهره مسائل مربوط به قانون اساسی

تاریخ انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده توسط قانون فدرال معنی کنگره و نه رئیس جمهور است و قدرت آن را تغییر دهید با توجه به ادوارد فولی یک استاد حقوق از دانشگاه ایالتی اوهایو و قانون انتخابات ،

به تأخیر انداختن انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود بی سابقه – ملت نمی کنم حتی در طول جنگ های داخلی و جنگ جهانی دوم است.

بیشتر: "ما نمی خواهد به شما اجازه می دهد': فرمانداران با شدت بهم زدن تهمت به صورت شناور تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری

حتی اگر رئیس جمهور و کنگره می خواستم برای به تاخیر انداختن انتخابات آن خواهد بود بسیار دشوار است قانونی است. قانون اساسی نیاز به انتخابات کنگره هر دو سال. به برگزاری کنگره و ریاست جمهوری با هم به تعویق افتاد انتخابات ریاست جمهوری هنوز هم نیاز به کار را در سال 2020 است.

بدون در نظر گرفتن دوره چهار ساله رئیس جمهور در این مورد تهمت به پایان می رسد در ظهر در Jan. 20 با توجه به 20th اصلاح قانون اساسی ایالات متحده. اگر انتخابات ریاست جمهوری بودند به نحوی برگزار نمی تهمت نمی خواهد به سادگی ادامه به برگزاری با توجه به فولی.

رئیس جمهور بعد پرسیدم باید بدانید که نتایج انتخابات در شب انتخابات و نه روز و ماه و یا حتی سال بعد!"

این است که یک نیاز برای هر انتخابات در ایالات متحده است.

او همچنین تصریح کرد: این نکته را چندین بار در طول کنفرانس مطبوعاتی گفت: نتایج ممکن است با تاخیر توسط "هفته ها و حتی ماه."

ایران پاسخ

حتی برخی از رئيس جمهور وفادار ترین هواداران تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده که در انتخابات خواهد بود نقل مکان کرد.

بیشتر: مک کانل دیگر بالا جمهوریخواهان در انتخابات بعد در حال حرکت نیست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور تاخیر

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه و تهمت حامی توییتی "اشتباه نکنید: این انتخابات اتفاق خواهد افتاد در نیوهمپشایر در نوامبر 3rd. پایان داستان. ما سیستم رای گیری در NH امن است و امن و قابل اعتماد است. ما آن را انجام داده اند حق 100% از زمان برای 100 سال به این سال خواهد بود."

سناتور. چاک Grassley, R -, آیووا, ذکر شده در قانون اساسی و گفت: "ما یک کشور مبتنی بر حاکمیت قانون است. هیچ کس در حال رفتن به تغییر هر چیزی تا زمانی که ما این قانون را تغییر دهید."

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. که یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در کاپیتول هیل گفت: رئیس جمهور در تماس با به تاخیر انداختن انتخابات است "به خصوص یک ایده خوب است."

سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., رد تهمت ایده در مصاحبه با WNKY تلویزیونی گفت: "هرگز در تاریخ این کشور از طریق جنگ افسردگی و جنگ داخلی را که ما تا کنون نداشته فدرال برنامه ریزی انتخابات در زمان ما پیدا کردن یک راه برای انجام این کار دوباره این Nov. 3."

سنسور. تد کروز از تگزاس و مارکو روبیو از ایالت فلوریدا که هر دو نشان دهنده بحرانی متحده در سال 2020 انتخابات رد این ایده است که انتخابات می تواند تغییر کند.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به مختصر خبرنگاران پس از شناور ایده به تأخیر انداختن انتخابات

روبیو اظهار داشت: "ما در حال رفتن به یک انتخابات آن را برای رفتن به مشروع آن را برای رفتن به معتبر آن را به همان است که همیشه بوده است"

کروز توافق گفت: "من فکر می کنم تقلب در انتخابات یک مشکل جدی است اما ما نباید به تاخیر انداختن انتخابات است."

دموکرات ها پاسخ

در سمت چپ راهرو دموکرات خود را ابراز استرن در مخالفت با این پیشنهاد.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا توییتی زبان از قانون اساسی ایالات متحده در پاسخ به: "کنگره ممکن است تعیین زمان انتخاب کرده و بعد از آن آنها باید رای خود را; که بعد باید همان در سراسر ایالات متحده است."

بیشتر: اوباما را محکوم کرد رای دهندگان سرکوب در, John Lewis, مداحی به عنوان تهمت حملات پست الکترونیکی-در رای گیری

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا که مطرح شده به عنوان یک مدعی برای اجرا به presumptive نامزد بایدن را در حال اجرا همسر توییتی "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وحشت زده است. او می داند که او را به رفتن به از دست دادن به @joebiden."

"ما شما را در صندوق های رای در ماه نوامبر 3rd, realDonaldTrump" او ادامه داد.

'نمی کینه نگه دارید': بایدن یادداشت آشکار چند نکته صحبت کردن در مورد کامالا هریس

سناتور. Tim Kaine, D-Va., ابراز ناباوری که وزیر امور خارجه مایک Pompeo – یک دانشگاه هاروارد تحصیل وکیل حاضر به رد این ایده که تهمت می تواند تاخیر انتخابات در سنا در جلسه روز شنبه اشاره کرد آن است که به وضوح ثابت شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد که قدرت.

"من فکر نمی کنم آن است که سخت یک سوال ... است که باید منجر به هر گونه ابهام با کسی که چهارم در خط جانشینی برای رئیس جمهور ایالات متحده" Kaine گفت.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در جان لوییس در مراسم تشییع جنازه: "او برای همیشه زنده خواهد ماند در دل آمریکایی ها'

اندرو بیتس بایدن مدیر از پاسخ سریع توییتی یک مقاله از آوریل که در آن بایدن گفت: تهمت سعی خواهد کرد برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

"تلفن خانه" او با نقل قول-توییتی در پاسخ به تهمت کمپین سپس با بیان یک پیشنهاد از بایدن "سوخت انتخابات تئوری توطئه در حالی که رسانه ها نگه می دارد و آرام است."

کمک: David Jackson جوی پادگان جان Fritze نیکلاس وو کورتنی سوبرامانیان بارت یانسن, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب