S&P 500 درآمد شده اند به عنوان بد ترسید حتی به ضرب و شتم رای بهبود یافته

شرکت های در حال ضرب و شتم انتظارات نسبتا با سرعت خوب اما سرمایه گذاران نباید نگاهی که به معنی درآمد نجومی شده

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

شرکت های در حال ضرب و شتم انتظارات نسبتا با سرعت خوب اما سرمایه گذاران نباید نگاهی که به معنی درآمد نجومی شده است بهتر می ترسید با سال بیش از سال کاهش در سود و فروش تقریبا مشابه به عنوان قبل از آن بود فصل لگد کردن.

که با 127 شرکت ها در شاخص S&P 500 یا حدود 25 درصد داشتن گزارش نتایج از طریق پنج شنبه. چشم انداز درآمد نجومی می تواند به نوبه خود در هر دو جهت پس از هفته های آینده که در آن 184 یا حدود 36 درصد از شاخص گزارش نتایج. که شامل سه چهار تا از بزرگترین شرکت های ایالات متحده توسط بازار سرمایه — Apple Inc. AAPL -0.49%, آمازون.com, Inc. AMZN, +0.49% و, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, -0.83% — همه گزارش پس از ژوئیه 30.

پایین نوار تنظیم COVID-19 pandemic اجازه داده است بیش از 80 درصد از شرکت ها گزارش تا کنون به ضرب و شتم درآمد هر سهم برآورد با توجه به JPMorgan Chase & Co. سهام استراتژیست Mislav Matejka که در مقایسه با 65 درصد شرکت هایی که در صدر انتظارات در سه ماهه اول.

متوسط ضرب و شتم رای بیش از پنج سال گذشته بوده است حدود 72 درصد FactSet ارشد درآمد تحلیلگر جان Butters گفت: در تحقیقات اخیر توجه داشته باشید.

از دست ندهید: S&P 500 درآمد را به شیرجه رفتن به coronavirus مورد همه بخش ها -- با وال استریت شمارش گزاف گویی است که ممکن است می آیند.

بازار سهام بوده است بسیار آمرزنده و مهربان از درآمد کاهش يافته اند به شدت تحت تاثیر COVID-19 بحران به عنوان S&P 500 شاخص SPX -0.72% به دست آورده است نزدیک به 2 درصد از درآمد نجومی غیررسمی لگد کردن در جولای 14. برای فردی سهام سرمایه گذاران را تشویق می تپد و jeered نتواند کمتر از حد معمول است.

با توجه به کردیت سوئیس تحلیلگر Jonathan گلوب سهام شرکت ضرب و شتم هر دو خط پایین و بالای خط انتظارات باید عملکرد بهتری نسبت به بازار به طور متوسط 1.2 درصد در مقایسه با میانگین تاریخی 1.6% است. و کسانی که از دست رفته در هر دو دیده می شود سهام خود را underperform 0.7% در مقایسه با تاریخی منصه از 3.1 درصدی گلوب گفت.

در اینجا به طور کلی اعداد برای درآمد سه ماهه و عملکرد فروش از S&P 500 شرکت تا کنون و چشم انداز برای سه ماهه سوم:

• جریان مخلوط در طول دو سال گذشته رشد برآورد سود هر سهم که شامل نتایج که در حال حاضر گزارش شده است و متوسط تحلیلگر برآورد آینده نتایج است 42.4% تا جمعه با توجه به FactSet. که شامل یک 43.2 درصد کاهش در حال حاضر گزارش نتایج. کاهش است و در مسیر بزرگترین پس از سه ماهه چهارم سال 2008 در میان بحران مالی است.

در حالی که درآمد نرخ رشد معمولا بهبود می بخشد به عنوان درآمد فصل پیشرفت فعلی سرعت کمتر از میانگین پنج ساله بهبود حدود 4.7 درصد FactSet را Butters گفت.

• از 11 S&P 500 در بخش 10 در حال نشان دادن منفی درآمد نرخ رشد که در مقایسه با تمام 11 بخش نشان دادن کاهش می یابد قبل از شروع فصل گزارش.

انرژی XLE, -0.45% شده است بدترین عملکرد با زمان مخلوط برآورد منفی 156.4% با توجه به FactSet بدتر از قبل برآورد درآمد از 152.6%. این مخلوط برآورد برای مصرف کننده اختیاری XLY, -0.05%, که شامل آمازون منفی 116.5% کمی بهتر از قبل برآورد درآمد از 118.0%. تنها 4 از 26 شرکت های انرژی و 13 از 60 مصرف کننده اختیاری شرکت در حال حاضر گزارش نتایج.

بخش آب و برق XLU, -0.97% در حال حاضر نشان دادن مخلوط برآورد رشد 1.0 درصدی در مقایسه با قبل از برآورد درآمد از پایین 1.8%. اما یک ابزار است که گزارش FirstEnergy Corp. آهن +6.92%, گزارش 4.7% درآمد قطره به گفته FactSet.

• مخلوط برآورد برای فروش است 10.3% کاهش در مقایسه با قبل از برآورد درآمد از پایین 11.0%. ضرب و شتم نرخ فروش بوده است در حدود 69 درصد با توجه به I/B/E/S داده ها از Refinitiv.

• چشم انداز برای سه ماهه سوم سال جاری برای درآمد منفی رشد 23.9% بسیار شبیه به قبل از برآورد درآمد از 24.4 درصد کاهش با توجه به FactSet داده است. فروش در حال حاضر انتظار می رود به سقوط 5.1% در مقابل انتظارات از 5.5 درصد کاهش است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن