Miami Marlins تعویق بازی مقابل Baltimore Orioles میان COVID-19 شیوع در محل باشگاه وانجمن

اسکات Gleeson و باب Nightengale ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:32 AM EDT Jul 27, 2020میامی مارلینز باید

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

میامی مارلینز باید حداقل 14 از خود بازیکنان و اعضای کادر تست مثبت برای coronavirus بالا رتبه بندی MLB رسمی گفت: USA TODAY Sports, و آنها را به تعویق خانه خود بازی امشب در میامی در برابر Baltimore Orioles, MLB روز دوشنبه اعلام کرد. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل ماهیت محرمانه اطلاعات.

"امشب در برنامه ریزی بازی ها بین میامی مارلینز و Baltimore Orioles در Marlins پارک و فیلادلفیا فیلیز و نیویورک یانکیز در شهروندان بانک پارک شده اند به تعویق افتاد در حالی که لیگ اصلی بیس بال انجام اضافی COVID-19 تست" MLB گفت: در آن بیانیه است. "اعضای Marlins' سفر به حزب خود quarantining در محل در حالی که انتظار نتیجه از نتایج آن. لیگ اصلی بیس بال بوده و هماهنگی با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان اساسنامه; Marlins; آرام; Marlins' آخر هفته حریف فیلیز; و باشگاه های پزشکی کارکنان و همچنان به ارائه به روز رسانی به عنوان مناسب.

این تیم باقی مانده در فیلادلفیا به ادامه تحت تست با شیوع در سراسر محل باشگاه وانجمن. بسته به مثبت آزمایش Marlins را به خود منزوی کردن هر MLB و بازیکنان در انجمن بهداشت و پروتکل های ایمنی.

Marlins مدیر همین Mattingly گفت: این باشگاه خواهد بود ماندن در فیلادلفیا. جمعه این تیم قرار می گیرد گیر Jorge آلفارو در مجروح لیست بدون دلیل داده شده است. یکشنبه, آنها خراشیده شروع پارچ خوزه Urena 90 دقیقه قبل از او شروع به برنامه ریزی شده خود را, سری آخر در فیلادلفیا. این باشگاه را نمی دهد دلیلی برای Urena را حذف اما MLB شبکه گزارش داد که Urena آزمایش مثبت برای COVID-19. DH گرت کوپر و outfielder هارولد رامیرز نیز از یکشنبه صف.

این امکان وجود دارد که عفونت رخ داده است چهارشنبه این تیم را در سفر به و از آتلانتا که در آن Marlins بازی بریوز در نمایشگاه بازی.

"ما در حال گرفتن خطرات هر روز" Mattingly به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه ، "(GM) مایکل هیل به من گفت که در اوایل ما بودند رفتن به نیاز به تنظیم بیمار است. ما خودمان را برای مقابله با تعداد زیادی. ما در حال گرفتن تست اولیه. امیدوارم ما بعد از تست شده."

کمک: Gabe Lacquestinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب