پیاز قرمز مقصر سالمونلا در مواردی که بیمار نزدیک به 400 در ایالات متحده یکی دیگر از 114 در کانادا

مایک اسنایدر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:24 PM EDT Jul 31, 2020مقامات بهداشتی در آمریکا در حال بررسی

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

مقامات بهداشتی در آمریکا در حال بررسی شیوع سالمونلا به پیاز قرمز که باعث شده است که نزدیک به 400 مورد گزارش در 34 متحده در این ماه است.

غذا و داروی آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر دولت و مقامات محلی در حال پیگیری شیوع سالمونلا نیوپورت است که به رنگ قرمز و سفید و زرد و شیرین و پیاز از تامسون بین المللی تامین کننده مستقر در بیکرزفیلد کالیفرنیا.

تا کنون مقامات گزارش کرده اند 396 بیماری و 59 بستری شدن در بیمارستان. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

سالمونلا نیوپورت شیوع به پیاز قرمز یک سویه های مختلف از دیگری اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا است که بیمار صدها نفر از مردم در 48 متحده است. دیگر گونه شده است مربوط به طیور مطرح شده در حیاط خانه.

متحده با بسیاری از موارد از سالمونلا نیوپورت شامل اورگان (71) یوتا (61) کالیفرنیا (49), مونتانا (33), میشیگان (23). برای لیست کامل به وب سایت FDA.

یکی دیگر از 114 موارد کشف شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا با این بیماری گزارش شده بیمار شدن پس از خوردن پیاز قرمز در صفحه اصلی در منوی اقلام سفارش داده شده در رستوران ها و مراقبت های مسکونی تنظیمات. هیچ مرگ و میر گزارش شده در کانادا.

بازنشستگی: کارگران دست کم گرفته چقدر درآمد آنها نیاز به جایگزینی در بازنشستگی

شامپاین: نوشیدنی را از دست fizz به عنوان جهانی همه گیر ان فروش

FDA می گوید تامسون بین المللی خواهد بود یادآوری همه انواع آن پیاز است که می تواند به تماس به طور بالقوه آلوده پیاز قرمز با توجه به خطر آلودگی متقاطع. این شرکت هنوز صادر نشده است برنامه ای برای محصول به یاد می آورد.

مصرف رستوران ها و خرده فروشان که نمی تواند بگوید اگر خود پیاز آمد از تامسون International Inc. و یا هر گونه مواد غذایی ظرف حاوی آنها را نباید بخورند, فروش, و یا خدمت به آنها و به جای پرتاب آنها را.

و FDA نشان می دهد تمیز کردن کامل و مطابق با اصول بهداشتی از هر تخته برش سطوح و ظروف که ممکن است در تماس با محصولات برای کاهش خطر آلودگی متقاطع.

CDC می گوید بیماری در بازه زمانی از تاریخ 19 ژوئن-جولای 12. کسانی که بیمار شد در محدوده سنی کمتر از 1 تا 102 سال با متوسط سن 39.

بسیاری از کسانی که مریض از سالمونلا آغاز خواهد شد در حال توسعه نشانه های 12 تا 72 ساعت پس از عفونت است. بیماران ممکن است دچار اسهال و تب و گرفتگی معده. موارد شدید ممکن است شامل درد, سردرد, افزایش تب و بی حالی و خارش خون در ادرار یا مدفوع و در برخی موارد ممکن است کشنده باشد.

این بیماری که به نام سالمونلوز به طور معمول طول می کشد چهار تا هفت روز و اغلب بدون درمان بهبود می یابند. CDC تخمین می زند که حدود 450 نفر در ایالات متحده در هر سال می میرند از حاد بیماری سالمونلوز.

دنبال مایک اسنایدر در توییتر: @MikeSnider.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب