2 کشته افسران پليس هرگز شانس " در تگزاس تیراندازی, رئیس می گوید:

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:23 PM EDT Jul 11, 2020دو افسر پلیس بودند که در پاسخ به یک اخت

توسط NEWSAMINS در 22 تیر 1399

دو افسر پلیس بودند که در پاسخ به یک اختلال تماس کشته شدند روز شنبه در جنوب شهر تگزاس پس از یک مظنون ملاقات ماموران در درب و آنها را به گلوله بست, پلیس می گویند.

تیراندازی اتفاق افتاده است به طوری سریع است که "افسران ما نمی رسم سلاح های خود را نمی, آتش هرگز ایستاده شانس – هرگز شانس بود" McAllen, وابسته به تکزاس, رئیس پلیس ویکتور رودریگز گفت: در بیانیه ای به رسانه ها.

اداره پلیس آموخته در مورد تیراندازی مرگبار در زمانی که دیگر ماموران متوقف صحنه به انجام یک روال بررسی رودریگز گفت.

این افسران در پاسخ به گزارش های خشونت آمیز اختلال رودریگز گفت. "آنها کار خود را انجام. این چیزی است که ما قرار است انجام دهد."

ماموران با نزدیک شدن به درب محل اقامت پس از ملاقات با افراد خارج از خانه که گزارش شده است که یک اختلال و یا ضرب و جرح رخ داده در داخل رودریگز گفت.

این McAllen افسران پلیس به ضرب گلوله کشته شدند در ضلع جنوبی این شهر و انتقال به منطقه, بیمارستان گفت: سرهنگ کریستوفر Olivarez سخنگوی وزارت امنیت عمومی تگزاس.

مشکوک درگذشت خودکشی پس از مواجه شدن با پلیس پس از این حادثه رودریگز گفت.

رودریگز شناسایی افسران که کشته شدند به عنوان Edelmiro Garza جونیور 45 و اسماعیل چاوز 39.

"دو نفر از ما بهترین بودند در حین انجام وظیفه در حالی که کار برای حفاظت از ساکنان در جامعه خود" توییتی تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت.

"قلب هر تگزاس شکسته امشب به عنوان دو نفر از ما بهترین ها در #CityofMcAllen اداره پلیس باید پرداخت نهایی قربانی" می خواند جیر از دفتر تگزاس دادستان کل.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب