پنج عاملی که قبل از انتخاب یک تامین کننده فولاد باید در نظر بگیرید

    داشتن تامین کننده مناسب برای هر کسب و کاری، به ویژه برای تولیدکنندگان، حیاتیه. تول

توسط NEWSAMINS در 29 شهریور 1401
 
 
داشتن تامین کننده مناسب برای هر کسب و کاری، به ویژه برای تولیدکنندگان، حیاتیه. تولید کننده ها بر اساس کیفیت شناخته می شن و کار ساخت و ساز سنگین نیاز به مواد اولیه با کیفیت و بی عیب و نقص برای ساخت یک سازه با طول عمر طولانی داره.
پیدا کردن یک تامین کننده مناسب، یک هدف اصلی برای هر نوع کسب و کاریه، عدم دسترسی به یک تامین کننده قابل اعتماد فولاد می تواند بر راندمان کار، تاخیر تولید و دوباره کاری مداوم تاثیر بگذارد.
حالا سوال اینه که چگونه می توانید بفهمید که کسب و کار شما به چه نوع تامین کننده فولادی نیاز داره؟ برای کمک به شما در درک قیمت ورق فولادی امروز و اینکه هنگام انتخاب تامین کننده فولاد روی چه عواملی باید تمرکز کنید، چند نکته مهم را می گیم.
 
1. رتبه بندی کسب و کار
بررسی نظرات مصرف کننده های واقعی برای هر شرکتی که از اینترنت استفاده می کنه بسیار آسونه. با این حال، اگر می خواید به اعتبار سازنده توجه کنید، حتماً از سایت های معتبر خرید کنید. همچنین می‌توونید از سازمانی که در اونجا مشغول به کار هستید بخواید که با توصیه‌هاشون به شما کمک کنن. جدیدترین کارایی که آنها انجام دادن رو بررسی کنید تا ببینید کالاها و خدمات آنها چقدر قابل اعتماده.
 
2. نرخ پایین برگشت کالا
به طور طبیعی، اگر یه تامین کننده، قطعات و مواد بدی را تولید کنه شما باید آنها را برگشت بدین. تحویل سریع، قابل اعتمادبودن و یک رویه ثابت خیلی مهمه. قطعات و مواد با کیفیت پایین که تحمل تولید شما را برآورده نمی کنه ممکنه بدتر از نداشتن قطعات باشه زیرا تجهیزات و کالاهای تولیدی شما را در معرض خطر قرار می ده.
برگشت دادن و عودت سفار ش قبلی و ارسال سفارش مجدد قطعات یا مواد می تونه زمان تموم شدن و تکمیل پروژه رو طولانی کنه و استفاده از لوازم نامرغوب در فرآیندساخت و ساز ممکن است منجر به آسیب های پرهزینه س.
بنابراین، زمانی که به دنبال تامین‌کننده‌ای برای کسب‌وکار خودتون هستین، سوابق آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا اونا برگشتی و عودت غیرمعمول زیادی برای قطعات یا مواد نداشته باشن.
 
3. کیفیت ثابت
مهمترین عنصری که باید در نظر گرفت کیفیت مواد فولادیه. فولاد با عیار بالاتر به ساخت سازه های بادوام تر کمک می کنه. تامین کننده فولاد شما نه تنها باید یک محصول باکیفیت به شما بده، بلکه باید به دنبال ارتقای اون هم باشه.
 
4. تجهیزات پردازش
داشتن ابزار مناسب برای کار، ممکنه به ارائه‌دهنده کمک کنه تا محصولات با کیفیت بالا رو تحویل بده.
موقع بررسی تامین کنندگان احتمالی، بررسی کنید که آیا تجهیزات مورد استفاده برای پردازش اجزا و مواد به روز هستن یا نه.
به عنوان مثال، آیا تامین کننده هنوز هم اغلب به فرآیندهای دستی برای پردازش و شکل دادن به اشکال فلزی وابسته س؟ اگر اینطور باشه، اونا برای ارائه نتایج دقیق و به موقع مشکل خواهند داشت، چون شکل دادن به فلز با دست، دشوار، وقت گیر و گاهی اوقات اصلا کار دقیقی نیست.
 
5. مدیریت پروژه
ساخت و ساز یک روش زمان بره. فقط یک مدیر پروژه عالی می تونه نتایج بی عیب و نقصی را ارائه بده که برای مدت طولانی از اون استفاده کنید. یک مدیر پروژه هوشمند همچنین ضرب‌الاجل‌ها و جدول‌های زمانی واقعی را تعیین می‌کنه. مدیر پروژه باید اطمینان حاصل کنه که پروژه طبق برنامه پیش بره و نتیجه آن چیزی بشه که شما می خواید. قیمت فولاد امروز در حال افزایشه و این فقط به دلیل تقاضای بالا نیست، مدیر پروژه ها می خوان مواد اولیه رو به بهترین شکل و بهترین مواد در پروژه هاشون استفاده کنن..
حالا که اهمیت ارتباط با تامین کننده فولاد مناسب و نحوه یافتن آنها را فهمیدید، یه چیز دیگه که نقش مهمی داره داشتن خدمات کلی قابل اعتماد به مشتریه. تامین کننده باید خدمات خود را به موفقیت پروژه اختصاص دهد. تیم باید رضایت مشتری را به عنوان اولویت اصلی خود حفظ کنه. یک تیم اختصاصی که رضایت مشتری را در اولویت اول خود نگه داشته باش، راه طولانی را طی کرده.
هنگامی که پشتیبانی مشتری هدف اصلی باشه، ثبات تامین کننده و قدرت آنها در موفقیت معامله را توضیح می ده. رضایت مشتری نقش مهمی در ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان داره.
شرکت همراه فلز یه تامین کننده معتبره که می تونید هر نوع ورق فولادی، لوله، پروفیل ، تیرآهن و هاش، میلگرد و نبشی و ناودونی رو از اونجا تهیه کنید.
 
آخرین مطالب