نوح Syndergaard بزرگترین شکل از رقابت بیش از چند ماه آینده ممکن است در تلاش برای بازگشت به متس هر چه زودتر به جای بعد.

صحبت کردن با یک گروه از جوانان بیس بال بازیکنان این هفته در یک زوم چت کردن right-hander گفت هدف او این است که نه تنها برای زمین در سال 2021 اما برای شروع فصل با این تیم است. Syndergaard تحت تامی جان عمل جراحی در مارس 26, پس از بهار آموزش معلق شده بود برای COVID-19 شیوع.

“من فکر می کنم این بهترین زمان برای [نوتوانی] با توجه به وجود بیس بال در حال حاضر, اما من به طور کامل قصد آماده برای روز افتتاحیه, اما انجام آن را در راه های هوشمند” Syndergaard گفت. “نوتوانی است 12-15 ماه و من می بینم که به عنوان یک رقابت است.”

این متس به خوبی آگاه از ناتوانی را تغییر طبیعت است. در میان موارد شدید بود زاک ویلر که پاره خود را اولنار وثیقه رباط در آموزش بهار 2015 و از دست رفته دو فصل پر rehabbing از تامی جان عمل جراحی است. مت هاروی پاره خود را UCL و در ماه اوت سال 2013 برگزار شد و چند هفته قبل تحت عمل جراحی به دلیل به باشگاه اطلاع بود او نمی خواهد اجازه به زمین فصل آینده بدون در نظر گرفتن. هاروی به حال وزن امکان تبادل با پاره شده رباط.

Noah Syndergaard
نوح SyndergaardAnthony J. باعث تخریب جهانی

به عنوان کسی که می تواند تبدیل به یک عامل آزاد پس از 2021 فصل Syndergaard اضافه کرده است انگیزه برای بازگشت به سرعت به عنوان امکان پذیر است و افزایش ارزش خود را. Syndergaard, 27, فصل گذشته رفت 10-8 با 4.28 عصر و 1.234 شلاق بیش از 34 شروع می شود. او اجتناب داوری در طول زمستان با موافقت $9.7 میلیون دلار قرارداد برای این فصل است.

در زوم چت Syndergaard نشان داد او در حال استراحت در خانه در فلوریدا استخر بسکتبال و “بسیاری از چپ دست اسب” در برابر هم تیمی رابرت Gsellman.

“من انجام بسیاری از چپ دست چیزها” Syndergaard گفت. “من تا به حال خوب واقعی قرنطینه صادقانه میگویم. من واقعا تا به حال بسیار cabin fever. من از دست بیس بال. متاسفانه من قادر به رقابت در این سال است. امیدوارم در برخی از نقطه ما خواهد شد برخی از مرتب کردن بر اساس حالت عادی بازگشت.”

باید وجود داشته باشد یک فصل متس هنوز پنج تجربه شروع کوزه — یعقوب deGrom مارکوس بود استیون Matz ریک Porcello و مایکل Wacha — اما کوتاه خواهد شد در چرخش عمق. Syndergaard ورود در چرخش اجازه داده اند متس برای حفظ Wacha یا Matz در اغل گاو یا حشم به عنوان یک پتانسیل نقطه استارت.

“بدون شک از دست دادن نوح را به یک اثر بر ما” تبادل مربی جرمی Hefner گفت: در یک ایمیل. “او فوق العاده است ورزشکار با بسیاری از ابزار در اختیار خود. ما را حمایت و یاری ناتوانی سفر و نگاه به جلو به او تبادل نظر در کوئینز دوباره.”

این متس’ شروع تبادل عمق شامل نام هایی مانند تست نشده جزئی leaguers دیوید پترسون Franklyn Kilome و توماس Szapucki همراه با واکر Lockett و کوری Oswalt هر دو از آنها را منعکس بین سه گانه-A سیراکیوز و متس فصل گذشته.

“وجود دارد یک گروه جامد از کوزه که از آن ما می توانید تماس بگیرید بر” Hefner گفت. “پیشنهاد من این نیست هر یک از آنها نوح در این نقطه, اما ما با اعتماد به نفس در ما player توسعه سیستم و همچنین توانایی ما برای توسعه در سطح لیگ برای پر کردن جای خالی که بهترین ما می توانیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de