وال استریت ژورنال: SiriusXM آماده برای به دست آوردن Stitcher پادکست واحد از Scripps

Sirius XM Holdings, Inc. در نزدیکی یک معامله برای خرید E. W. Scripps Co.'s SSP, +1.44% Stitcher, Inc. پادکست و

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

Sirius XM Holdings, Inc. در نزدیکی یک معامله برای خرید E. W. Scripps Co.'s SSP, +1.44% Stitcher, Inc. پادکست واحد برای حدود 300 میلیون دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

ماهواره-رادیو غول پیکر در حال کار برای گسترش به سرعت در حال رشد پادکست صنعت زیر مشابه حرکت توسط رسانه ها و شرکت های فن آوری از جمله Spotify تکنولوژی SA نقطه -4.13% و iHeartMedia, Inc. IHRT, -0.28%

Stitcher اجرا می شود رایگان پادکست گوش دادن برنامه و حق بیمه $4.99 ماهانه سرویس است که به مشترکین امکان می دهد گوش دادن به پادکست ها بدون تبلیغات. آن همچنین دارای پادکست شبکه از جمله Earwolf و Stitcher پادکست با 50 را نشان می دهد از جمله "کونن اوبراین نیاز به یک دوست" و "Freakonomics رادیو." در همکاری با خارج از شبکه و نشان می دهد Stitcher توزیع و فروش تبلیغات برای بیش از 250 پادکست — از جمله "مورد علاقه من قتل" "تکواندو با مارک مارون" و "اپرا SuperSoul مکالمات" — از طریق Midroll تبلیغات رسانه ای واحد است.

شباهنگ سیری +0.51% تولید بسیاری از درآمد خود را از اشتراک به رادیو ماهواره ای سرویس اما در سال 2018 به توافق خرید اینترنتی رادیو پخش آنلاين شرکت Pandora Media, Inc. برای 3 میلیارد دلار — اضافه کردن یک کسب و کار بیشتر متکی به تبلیغات و با پادکست آرمان های خود را به صف خود را.

ایالات متحده درآمد تبلیغات از پادکست رز حدود 42 درصد به $678.7 میلیون دلار در سال گذشته, با توجه به دفتر تبلیغات تعاملی و پیش بینی افزایش به $863.4 میلیون در این سال و بیش از 1 میلیارد دلار تا سال 2021.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

کشورهای هدف را در افراد با طرح بازنشستگی.

ایالات متحده گروه های کسب و کار نیاز چین به 'دو چندان کردن تلاش برای پیاده سازی تجارت و معامله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن