کسب و کار در عصر COVID-19: گوگل در حال فشرده توسط نرم ad بازار است که کاهش بیش از 8 میلیارد دلار از فروش انتظارات

این مقاله بخشی از یک سری ردیابی اثرات COVID-19 همه گیر در عمده کسب و کار و به روز خواهد شد. این در اصل منتشر ش

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

این مقاله بخشی از یک سری ردیابی اثرات COVID-19 همه گیر در عمده کسب و کار و به روز خواهد شد. این در اصل منتشر شده در مارس 8.

الفبای Inc.'s تسلط تبلیغات آنلاین در زمان ضربه عمده ای در شروع coronavirus و همه چیز می تواند واقعا gnarly زمانی که گوگل شرکت مادر گزارش نتایج پنج شنبه.

نرم شدن تبلیغات بازار در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر آمار تمام بازیکنان اصلی از جمله حروف الفبا GOOGL, +1.40% " GOOG +1.21% . "ما در ماه مارس تجربه یک کاهش قابل توجهی در درآمد آگهی" الفبای رئیس امور مالی اموزش Porat گفت: طی سه ماهه اول درآمد تماس در اواخر ماه آوریل است.

این روند نیست در پایان به سه ماهه دوم شروع و در واقع ممکن است به پایین آن در طول دوره باعث Monness Crespi Hardt تحلیلگر برایان سفید هفته گذشته برای هشدار دادن به "الفبای ادامه خواهد داد به مبارزه با ضعیف دیجیتال هزینه تبلیغات و مبارزه با ضد تراست و تحقیقات است." Hardt پیش بینی Q2 فروش $36.8 میلیارد و پایین 6 ٪ در سال بیش از سال و به طور قابل توجهی خجالتی $37.3 میلیارد مدل توسط تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

"به عنوان COVID-19 بحران و نابسامانی بیشتر در بخش هایی از ایالات متحده در اکثر نابکار و غیر قابل پیش بینی از راه ما باور کسب و کار کمتر خواهد بود مایل به خرج کردن در تبلیغات" سفید گفت: در جولای 24 توجه داشته باشید که نگهداری و خرید امتیاز و قیمت هدف $1,420.

گوگل هسته اصلی کسب و کار از الفبا دستورات تقریبا 28 درصد از $332.84 میلیارد دیجیتال-تبلیغات بازار در سراسر جهان است و انتظار می رود برای حفظ که منجر به 2021 و فراتر از آن با توجه به eMarketer. یوتیوب یک دلیل بزرگ چرا — ویدئو-جریان سایت است که انتظار می رود به حمل و نقل در $8.42 میلیارد دلار در سال 2020 و $14.1 میلیارد دلار در سال 2022 با توجه به eMarketer. در اواخر آوریل الفبا گزارش آن را در آورده 4 میلیارد دلار در تبلیغات از طریق یوتیوب در سه ماهه اول و $2.78 میلیارد دلار از طریق Google Cloud.

سفید و دیگران باقی می ماند خوش بینانه در مورد حرکت صعودی از Google Cloud و حروف الفبا را در دراز مدت موقعیت در جهان است که تبدیل خواهد شد بسیار بیشتر دیجیتال پس از این بحران است.

"اعتقاد ما این تغییرات را اعلام کرد [July 23] به گوگل خرید سازگار هستند با این شرکت بیشتر استراتژی تهاجمی برای جذب تجار لیست محصول و مصرف کنندگان به گوگل خرید نرم افزار/تب" بیرد تحلیلگر Colin Sebastian گفت: در یک یادداشت جولای 23 که حفظ یک بهتر امتیاز و قیمت هدف $1,650. "ما معتقدیم که این 'رایگان' طرح می تواند در جذب بیشتر هزینه تبلیغات به جستجو در یوتیوب و صفحه نمایش."

کسب و کار در عصر COVID-19: جزئیات پروفیل چگونه شرکت های بزرگ تحت تاثیر قرار خواهد شد coronavirus

گوگل شده است در اینجا قبل از زمانی که آن را به نام الفبا. در طول رکود اقتصادی برانگیخته توسط subprime وام بحران یک دهه پیش فروش باقی مانده در تک رقمی رشد برای پنج محله در یک ردیف. درآمد گوگل برآورد کاهش حداقل 15 درصد در سال 2009 و 2010 با حاشیه بیشتر درآمد آمار با توجه به تجزیه و تحلیل توسط MKM همکاران.

اما گوگل تا به حال در این زمینه همه را به خود بیش از یک دهه پیش و قبل از Facebook Inc. FB +1.20% ضربه محکم و ناگهانی , Inc. ضربه محکم و ناگهانی +3.11% و توییتر, Inc. TWTR, -1.83% عنوان آگهی آنلاین رقبا.

پس از رکود اقتصادی گذشته گوگل نیز عمل کرده و برای تنوع بخشیدن به کسب و کار خود را فراتر از جستجو, تبلیغات, با, یوتیوب و ابر حسابداری برای بیش از 40 درصد از افزایشی رشد MKM همکاران گزارش شده است.

چگونه اعداد در حال تغییر

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات برای سه ماهه دوم شد $45.86 میلیارد دلار در پایان سال 2019 اما کاهش یافته است به $37.3 میلیارد دلار در جولای 27. تخمین می زند برای گوگل, وب سایت, که حساب برای بسیاری از الفبای درآمد کاهش یافته است از $32.09 میلیارد دلار 24.98 میلیارد دلار در آن دوره زمانی با توجه به FactSet. برای سال کامل تحلیلگران انتظار می رود درآمد حاصل از $169.7 میلیارد دلار است.

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات از FactSet شد $13.38 هر سهم در پایان سال 2019. در جولای 27, آنها $7.95 هر سهم. برای سال کامل تحلیلگران انتظار درآمد از $41.49 هر سهم.

سهام حرکت: جمعه کلاس سهام بهبود 14%. گوگل کاکل در $1,564.85 در جولای 19 و بسته در $1,534.60 در جولای 27.

آنچه این شرکت گفت:

جولای 27: گوگل می گوید کارکنان آن را به گسترش کار خود را-از-خانه سفارش حداقل تا جولای سال 2021 به دلیل همه گیر به گزارش وال استریت ژورنال.

جولای 23: گوگل باعث می شود یک پیشنهاد را بیشتر فروشندگان و محصولات به سایت خرید توسط waiving کمیسیون فروش و اجازه استفاده از خرده فروشان محبوب شخص ثالث و پرداخت و مدیریت سفارش خدمات مانند Shopify, Inc. فروشگاه +5.01% به جای خود شرکت سیستم های. کمیسیون در گوگل خرید طیف وسیعی از 5 درصد به 15 درصد کاهش بسته به محصولات.

مارس 28: گوگل سود سوراخ شد و حتی بیشتر از حد انتظار به عنوان COVID-19 اپیدمی ناشی از "یک کاهش قابل توجهی در درآمد آگهی" شرکت مادر الفبا افشا در گزارش درآمد سه ماهه. "عملکرد قوی بود در طول دو ماه اول از سه ماهه اما پس از آن در ماه مارس ما تجربه یک کاهش قابل توجهی در درآمد آگهی" الفبای رئیس امور مالی اموزش Porat گفت. "ما در حال جوش تمرکز ما بر اجرای موثر تر در حالی که در ادامه به سرمایه گذاری در دراز مدت ما فرصت است."

مارس 23: گوگل تایید کرد این است که کاهش آن بودجه بازاریابی به میزان نیم در نیمه دوم سال و تحمیل استخدام یخ به صورت تمام وقت و قرارداد کارکنان به منظور کاهش هزینه های بقیه سال.

همچنین نگاه کنید: گوگل به کاهش در استخدام سایر هزینه های ناشی از coronavirus الفبا مدیر عامل می گوید:

آنچه تحلیلگران می گویند

• "ما در حال انتظار برای دیدن ادامه کاهش در گوگل جستجو در آگهی درآمد در Q2 هر چند ما انتظار Q2 به پایین آن بازار است. ما به دنبال هر رنگ آنها را به عنوان اینکه آیا آوریل بود که نقطه کم و هزینه های آینده را کمی در ماه مه و ژوئن. یوتیوب در ضمن به احتمال زیاد همچنان به رشد دو رقمی نرخ سراسر Q2 (هر چند که هنوز هم به نمایندگی از جمع و جور کردن به قبل از COVID رشد انتظارات). در اینجا ما به دنبال نظرات اضافی در مورد اینکه آیا با نام تجاری/پاسخ مستقیم تبلیغ مخلوط در حال تغییر است و در همه به نفع پاسخ مستقیم تبلیغ — منطقه ای گوگل امیدوار بودم به رشد این سال است." — eMarketer تحلیلگر نیکول پریندر ژوئیه 23.

• "گوگل نیز ممکن است مشاهده شود به عنوان یک laggard با آنچه به نظر می رسد کم-نوار 2Q درآمد اما ما انتظار آن P/E حق بیمه به FB (در حال حاضر 2-نوبت) ادامه خواهد داد به ساییده شدن به عنوان رشد حق بیمه گسترش و FB رشد می کند بسیار سریع تر است. ما بر این باورند که گوگل تجارت در بالاتر متعدد از آن تاریخی اخیر محدوده. ما فکر می کنم آنتی تراست خطر بازگشت به عنوان بهبود اقتصاد اما دیگر نمی خواهد تمرکز از انتخابات آینده. ما فکر می کنیم تمام سیستم عامل های دیجیتال بهره مند خواهند شد با رفتار تغییر پست-COVID و انتظار می رود که فرصت های سراسر گوگل و دیگر شرط خواهد بود شتاب." — حلقه تحلیلگر بازار سرمایه راب Sandersonنگهداری شده خود را نگه دارید و امتیاز و قیمت هدف از 1500 دلار در جولای 20.

• "در مقایسه با سال 2008 و پس از آن بهبودی ما نمی بینیم هزینه تبلیغات این چرخه حذف مادی به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی اما نه بطور گسترده و برگزاری آن به اشتراک بگذارید. این است که بر اساس سازنده تر از نظر عملکرد تبلیغات بر اساس سیستم عامل مانند Facebook, Snapchat, یوتیوب و آمازون است." — تحلیلگر مورگان استنلی بنیامین Swinburneدر ارزیابی تبلیغات دیجیتال آب و هوا در جولای 20.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب