متس’ ادوین دیاز آماده نیست به نزدیک نقش بدون مبارزه

ادوین دیاز شبیه نیست خیلی از نزدیک برای متس فصل گذشته اما در بهار آموزش در این سال نشان داد او هنوز هم تا به حال ایمان کار او بود. بازگشت به تمرینات 3½ ماه بعد که طرز فکر تغییر نکرده.

“ذهنیت من بوده است که من نزدیک حتی با وجود آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته” دیاز گفت: از طریق یک مترجم پس از یک بعد از ظهر جمعه تمرین در سیتی زمینه است. “این offseason من در رفت و آموزش سخت من مشغول به کار بر روی چیزهای مختلف است که به من اعتماد به نفس ساخته شده است که من احساس می کنم که من می تواند به نزدیک تر از این تیم است.

“در حال حاضر رفتن به این بهار دوم آموزش من قصد دارم به سعی کنید تا ثابت کند در طول این دو بعدی به سه هفته است که من می تواند به نزدیک تر از این تیم است.”

دیاز که تن به تن به 5.59 عصر با هفت دمیده موجب صرفه جویی در 33 تلاش فصل گذشته گفت که او کار می کرد در یک ورزشگاه در نزدیکی خانه اش در پورتوریکو در طول اخراج رو بازیکنان مانند Kennys وارگاس که بازی در فصل گذشته برای دوقلوها.

Edwin Diaz
ادوین Diaz, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

Jed زن lowrie وضعیت باقی می ماند یک رمز و راز است.

“Jed نشده در حالی که” مدیر لوئیس Rojas گفت. “ما در حال رفتن به ببینید که در آن پیشرفت است, این چیزی است که من نیاز به ارزیابی از عملکرد کارکنان به ببینید که در آن او است.”

زن lowrie که 2019 فصل شامل هفت سپتامبر در خفاش وارد در بهار آموزش در ماه فوریه با پوشیدن یک بریس است که گسترش از سمت چپ را ران اواسط تقریبا به مچ پا. Rojas نشان داد که بند شده بود نگه داشتن زن lowrie از گرفتن راحت در تمرینات.

Dellin Betances
Dellin Betancesn. y. پست: چارلز Wenzelberg

Dellin Betances تاثیر عمیقی بر مدیر در طول صبح خود را پرتاب نمایید. Right-hander که در حال بازگشت از یک پاره چپ آشیل شد و هنوز هم ساخت تا قدرت بازوی وقتی بهار آموزش به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس است.

“او بازخورد عالی بود در چه چیز و چگونه خود را در تمرینات رفتن” Rojas گفت. “آنچه که او مانند نگاه او نگاه واقعا خوب چگونه توپ بیرون آمدن دست خود را, هر دو از شکستن توپ میاد بیرون واقعا خوب فقط چیزهای خوب.

“من به تماشای از زاویه پشت گیر و شما می بینید که هیولا بر روی تپه, من می توانید ببینید که چرا strikeout نسبت بالا است با او. او واقعا خوب امروز احساس واقعا خوب و سپس بعد از آن من تو را دیدم او را در ورزشگاه و او بسیار پمپ مورد روز رفتن را از طریق جلسه.”


Rojas نمی خواهد فاش اگر هر یک از بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول متس’ مصرف تست به این نتیجه رسیدند که در این هفته. قبلا مدیر کل برودی ون Wagenen نشان داد یک بازیکن در 40-مرد فهرستی حال آزمایش مثبت است.


مارکوس بود و Amed روساریو دو غایب تمرینات است. این متس نیست ارائه یک توضیح برای هر شرایطی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de