زن منجر خواهد شد ذخیره ارتش برای اولین بار در تاریخ خود

تام Vanden بروک ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:01 AM EDT Jul 22, 2020واشنگتن – ارتقاء او به سپهبد تایید

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

واشنگتن – ارتقاء او به سپهبد تایید جودی Daniels پاک شده است را به فرماندهی ارتش ذخیره برای اولین بار به انجام این کار در آن 112 سال سابقه.

دانیلز آخرین به شکستن را به نظامی ارشد رتبه که در طول تاریخ شده است تحت سلطه مردان است. کمتر از یک در چهار admirals و ژنرال زنان هستند. حرفه ای هوش افسر Daniels شده است اعزام به عراق و دارای مدرک دکترا در علوم کامپیوتر.

مانند تمام خدمات مسلح ارتش تلاش کرده است برای تنوع بخشیدن به صفوف آن به خصوص آن افسر سپاه. در اوایل این تابستان نیروی هوایی ژنرال چارلز براون به نام سیاه برای اولین بار رئیس خدمات در تاریخ است. هفته گذشته پنتاگون تا حدودی در واکنش به مطالبات به صورت سهام پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس اعلام کرد که دیگر استفاده از عکس ها در هنگام ارتقاء تصمیم گیری.

موانع نظامی برای زنان که حدود 16 درصد از فعال وظیفه نیروی شده است پایین آمدن. در سال 2015 زنان شد واجد شرایط برای خدمت در نقش های رزمی. در سال گذشته ماریا بارت و پائولا لدی شد برای اولین بار در تاریخچه ارتش برای رسیدن به رتبه کلی.

چند زن را به دست آورد ارشد فرماندهی نقش. در میان آنها در سال های اخیر در حال میلر ، رابین براون که منجر نیروی دریایی رزرو و ژنرال Maryanne میلر بود که رئیس نیروی هوایی رزرو.

ارتش ذخیره صفوف شامل سربازان که پشتیبانی واحد مبارزه با. بسیاری از ارتش واحد برای امور مدنی عملیات روانی و تخصص پزشکی در ذخیره. رزرو سربازان به طور کلی متعهد به خدمت 39 روز در هر سال یک آخر هفته در هر ماه و دو هفته از آموزش سالانه. به تازگی 3,000 رزرو سربازان پشتیبانی COVID-19 پاسخ تلاش های سراسر کشور.

در حدود یک در پنج ارتش ذخیره سربازان زن هستند که بالاترین سطح از هر نظامی جزء گفت: علامت Cancian یک مشاور ارشد در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی غیر حزبی فکر می کنم تانک در واشنگتن است. به عنوان فرصت گسترش بیشتر زنان را در رسیدن به رتبه ارشد.

"این است که بازتابی از زنان در ادامه به افزایش از طریق صفوف و رسیدن به بالاترین سطح از هرم" Cancian گفت.

Daniels' صعود به رئیس ارتش ذخیره می آید به عنوان جای شگفتی نیست به علامت Quantock بازنشسته دو ستاره افسر ارتش سابق و بالا هوش افسر برای فرماندهی مرکزی. Quantock شناخته شده دانیلز برای سال.

"او فوق العاده افسر" Quantock گفت. "جودی هوشمند تجربه کرده نزدیک و با استعداد است رهبر. واقعا خوشحال برای دیدن او شکستن یکی دیگر از سقف شیشه ای به عنوان رئیس ارتش ذخیره. او خواهید بود فوق العاده است."

Daniels' حرفه ای نظامی شده است یک ترکیب فعال و رزرو وظیفه. او خودش را یک "ارتش برادر." پدر او بازنشسته به عنوان یک سرهنگ در ارتش سپاه مهندسین حرفه ای که او را دیدم اعزام به ویتنام است.

دانیلز, 58 اشاره کرد پدر مرحوم او به عنوان یک مربی که او و سه خواهر و برادر به عنوان پدر و نه آقا. جان دانیلز به گوش فرزندان خود را بیش از او صحبت کردیم.

"او همه چیز را در و نسبى و سنتز آن" Daniels گفت. "و سپس فکر کردن در مورد چگونه او باید پاسخ دهند. و من امیدوارم که من گرفته ام در برخی از آن."

دانیلز برنده یک ارتش ذخیره مسئول آموزش سپاه دانش و فارغ التحصیل از دانشگاه کارنگی ملون در پیتسبورگ با یک درجه در ریاضیات کاربردی. او در خدمت فعال وظیفه و رزرو تکالیف به دست آورده و کارشناسی ارشد و دکترا در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ماساچوست در امهرست.

به عنوان یک سرباز دانیلز در خدمت به عنوان مدیر اطلاعاتی که ژنرال دیوید پترائوس زد آموزش فرمان برای نیروهای امنیتی عراق. به عنوان یک غیر نظامی دانیلز کارگردانی پیشرفته برنامه های لاکهید مارتین و تکنولوژی پیشرفته و آزمایشگاه. او متمرکز وجود دارد در زبان گفتاری و هوش مصنوعی است.

شوهرش, جان مک کارتی, 57, یک سرهنگ بازنشسته ارتش که هم تخصصی هوش. دو ملاقات در حالی که در حال اجرا با یک گروه و ازدواج شده است بیش از هفت سال است.

دانیلز علمی و تجربه نظامی و اشتیاق به گوش دادن و یاد بگیرند که او را خوب فرمانده مک کارتی گفت.

"او بصری است. او یک مذاکره کننده. و او فقط دستورالعملهای عملیاتی استاندارد کردن اطلاعات مثل هیچ کس, کسب و کار" مک کارتی گفت. "و او یک شماره' گال."

Daniels' ارتقاء و 1000 نفر دیگر از افسران به حال شده است در انتظار نگه داشته تا سن. Tammy Duckworth, D-Ill., منتشر نگه دارید و بر روی آنها هفته گذشته است. Duckworth می خواستم اطمینان که سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman که شهادت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح شنوایی نخواهد بود انتقام در برابر. Vindman ارتقاء تصویب شد وزیر دفاع علامت Esper اما Vindman بازنشسته با استناد به قلدری از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مراسم برای ارتقاء و تغییر فرماندهی, برنامه ریزی شده برای تاریخ 28 ژوئیه در فورت براگ N. C. شده اند محدود به علت COVID-19 بیماری همه گیر. اما Daniels' مادر, ژان "خیاط فوق العاده" ساخته شده است که بیش از 500 ماسک شرکت خواهد کرد.

"ما می خواهیم مطمئن شوید که او استفاده می کند و ما او را مناسب فاصله" Daniels گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن