هدف مذاکرات کریسمس در ماه جولای با خرید تعطیلات اعلام

هدف شرکت این است که در حال حاضر صحبت کردن در مورد تعطیلات اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی فصل تعطیلات معامل

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

هدف شرکت این است که در حال حاضر صحبت کردن در مورد تعطیلات اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی فصل تعطیلات معاملات در ماه اکتبر.

مانند Walmart, Inc. WMT, -0.02% هدف TGT, -0.82% می گوید فروشگاه ها بسته خواهد شد در روز شکرگزاری است. و هدف خواهد ساخت 20,000 بیشتر موارد از جمله مواد غذایی در دسترس از طریق آن وانت و تحویل سفارش به خدمات است.

هدف این است که گرفتن یک پرش در یک سال است که کارشناسان می گویند فصل خرید تعطیلات خواهد بود به جلو کشیده تشکر در بخشی به بعد نخست رویداد روز. نخست روز Amazon.com Inc. AMZN, +1.53% دو خرید روز, رویداد معمولا در تابستان است اما انتظار می رود در این سال را در بر می گیرند.

Coresight داده های پژوهش نشان می دهد که 48 درصد از خریداران در انتظار به صرف کمتر در این فصل تعطیلات. و 28 درصد می گویند که آنها در حال رفتن به شروع به خرید خود را زودتر از معمول است.

ببینید: Walmart, CVS, لاو در میان خرده فروشان نیاز به پوشش صورت

یک منطقه که در آن مصرف کنندگان در انتظار کاهش هزینه های است که در رستوران ها و کافه ها و کاباره ها. دو سوم می گویند هزینه های سفر به بازدید از دیگران نیز کاهش خواهد یافت.

ما هنوز در آنچه که معمولا back-to-school فصل خرید.

Wedbush مدیر عامل مایکل پچر در حال حاضر پیش بینی back-to-school ورزشها با بسیاری از مدارس هنوز در حال کار کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه – و یا اگر دانش آموزان را به کلاس های درس برای ترم جدید. با مقدار هنوز هم در هوا, پدر و مادر, برگزار شد, در خرید لوازم و سایر دنده مدرسه.

جزئیات: The back-to-school فصل خرید خواهد بود 'من' در تحلیلگر می گوید اما NRF است و پیش بینی یک رکورد شکن

با توجه به مخرج کسر را بازگشت به مدرسه شاخص تنها 78 درصد از خانواده ها انتظار می رود به خرید back-to-school supplies این سال برابر با 94 درصد در سال 2019.

این فدراسیون ملی خرده فروشی از سوی دیگر پیش بینی فوق العاده ای برای فصل فروش به لطف افزایش خرید از رایانه ها و فن آوری های دیگر از راه دور و یادگیری است.

Coronavirus همه گیر منتقل شده چه بخشی از مدرسه عرضه رده با ماسک صورت نور آبی عینک به دلیل افزایش زمان روی صفحه نمایش و بهداشت فناوری و ساختگی به عنوان بزرگ گرایش به تماشای با توجه به بازار خرده فروشی اطلاعات شرکت فن آوری و ویرایش شده است.

"ترویج کالا است که می تواند در هر دو کلاس درس و یا در خانه بوده است فراگیر, تم با خرده فروشان مانند شکاف macy's و dick's Sporting Goods خیاطی ایمیل صحبت می کنند که به والدین از فرستادن کودکان خود به مدرسه و یا حمل با آموزش آنلاین" ویرایش نوشت: در گزارش.

ویرایش یادداشت ها که آمازون میزبانی یک "بزرگ سبک فروش" در ماه جولای که سوار یک مطلب تبلیغاتی پوشاک چشم انداز اگر چه تخفیف نیست, به عنوان عمیق به عنوان آنها در سال گذشته به عنوان خرده فروشان سعی کنید برای حفظ حاشیه.

هدف سهام پایین است 4.3% در سال به تاریخ در حالی که SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, +1.10% است تا 1.4% و S&P 500 شاخص SPX +0.74% دارای لبه 0.3%.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب