حداکثر Scherzer ریپ MLB: بازیکنان نمی خواهد مذاکره دوم پرداخت برش’

اگر بازیکنان و صاحبان در حال اجرا خارج از زمان به راه اندازی مجدد 2020 فصل بیس بال در اوایل ماه جولای آنها مطمئن به نظر نمی رسد به در حال اجرا از کلمات.

زمان مذاکرات منفجر شد و یک بار دیگر شنبه شب هنگامی که اتباع جانباز پارچ حداکثر Scherzer عضو لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط اجرایی فرعی توییتی که این بازیکن را نمی خواهد بود متمایل به قطع پرداخت فراتر از خود سرشکن حقوق.

“پس از بحث در مورد آخرین تحولات با بقیه بازیکنان وجود دارد هیچ دلیلی برای تعامل با MLB در هر بیشتر جبران کاهش” Scherzer سه بار Cy جوان برنده جایزه در توییتر نوشت. “ما قبلا مذاکره قطع پرداخت در این نسخه از سرشکن حقوق و هیچ توجیهی برای قبول یک 2nd قطع پرداخت بر اساس اطلاعات فعلی اتحادیه دریافت کرده است.

“من خوشحالم که بازیکنان دیگر ابراز همان دیدگاه و باور MLB اقتصادی استراتژی را به طور کامل تغییر دهید اگر تمام اسناد و مدارک شد و تبدیل به اطلاعات عمومی است.”

Max Scherzer
حداکثر ScherzerAP

در روز سه شنبه, MLB ارائه شده به بازیکنان sliding-scale پیشنهاد است که در آن بازیکنان بیشتر پول از دست می دهند بالاترین درصد خود را پرداخت. PA نداشت که ایده و Scherzer با بیان این که احساسات کاملا با زور و اجبار و publicly. یک ضد پیشنهاد, رود تا پایان هفته خواهد شد از ویژگی های یک برنامه با بیش از 100 بازی های قابل ملاحظه افزایش دهد و از صاحبان پیشنهاد 82 بازی. بسیاری از اعضای اتحادیه نیز به نظر می رسد متمایل به تعویق انداختن حقوق بازیکن.

به عنوان Scherzer اشاره شده در پایان ماه مارس دو طرف مذاکره یک معامله است که تضمین شده به بازیکنان $170 میلیون یکجا پرداخت و همچنین زمان سرویس حتی اگر بیماری همه گیر کوروناویروس لغو نجومی — و سرشکن پرداخت اگر ساحل پاک به صورت کوتاه در مبارزات انتخاباتی. که توافق را نیز برجسته زبان که به نام برای تجدید نظر از بازیکنان حقوق اگر شرایطی مانع پرداخت طرفداران از حضور در این بازی ها در حال حاضر به عنوان مورد و تجدید نظر منجر به این بن بست.

بازیکنان شده اند و تمایلی به ثبت نام در بیشتر کاهش درآمد بدون گرفتن اساسی نگاهی به تیم امور مالی به عنوان Scherzer نیز اشاره شده; این بوده است که استخوان مشاجره زمانی که اتحادیه وجود داشته است.

به منظور شروع فصل در اوایل ژوئیه به عنوان زمان مورد نظر و رسیدن بهار آموزش آماده برای اواسط ماه ژوئن بازیکنان و صاحبان امر به احتمال زیاد برای پیدا کردن زمینه های مشترک تا پایان هفته آینده.

— با جوئل شرمن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>