برخی از کالج ورزشکاران می تواند بیش از $100K به عنوان رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها مطالعات نشان می دهد

NCAA توافق ماه گذشته به حرکت به جلو با برنامه ریزی برای دانشجو-ورزشکاران برای به دست آوردن پول برای تاییدیه و

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

NCAA توافق ماه گذشته به حرکت به جلو با برنامه ریزی برای دانشجو-ورزشکاران برای به دست آوردن پول برای تاییدیه و یک میزبان از دیگر فعالیت های.

با توجه به مطالعات تعداد انگشت شماری از ورزشکاران می تواند بیش از 100.000 دلار از رسانه های اجتماعی بر اساس تعداد پیروان آنها و ارزش پست های خود را.

کالج فوتبال و بسکتبال کالج بازیکنان می تواند مقدار زیادی از پول اضافی با توجه به OpenDorse مطالعات منتشر شده توسط megyn kelly و Axios.

این بازیکنان عبارتند از: Clemson را ترور لارنس, ایالت اوهایو است, جاستین زمینه تگزاس' سام Ehlinger LSU را Ja'Marr تعقیب دوک تره جونز و در ایالت میشیگان را Cassius وینستون.

رقبا در سایر رشته های ورزشی نیز می تواند دستمزد مناسب و معقول.

ورودی UConn بسکتبال زنان دانشجوی سال اول پیج Bueckers در نظر گرفته شده است یکی از بهترین دبیرستان بازیکنان بسکتبال در کشور است. او می تواند به طور بالقوه کسب بیش از $670,000 با رسانه های اجتماعی و تعامل با توجه به این که او بیش از 502,000 followers on Twitter و Instagram.

هیلی Cruse یک ستاره اورگان و سافتبال بازیکن بیش از 290,000 followers on Instagram و توییتر. او می تواند به طور بالقوه کسب بیش از $117,000 در رسانه های اجتماعی و تعامل.

فلوریدا, ژیمناستیک مورگان هرد و رایلی McCusker می تواند کسب بیش از 40 ، 000 $در هر یک داده شده است که آنها بیش از 125,000 پیروان به ترتيب در رسانه های اجتماعی.

با توجه به NCAA پیشنهاد کالج ورزشکاران خواهد بود و نه مجاز به استفاده از خود را در مدرسه آرم یا نشانه گذاری در هر پتانسیل حمایت مالی می پردازد. آنها می توانند با استفاده از یک عامل به مذاکره می پردازد.

پرداخت نیز نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان استخدام مشوق به دبیرستان ورزشکاران است.

تصویب قانون را به اثر بعد از 2021-22 فصل است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب