یانکی ها به Giancarlo استانتون ساخت اثر در راه های متعدد

واشنگتن — یانکی ها " نامرئی مرد 2019 شده و خود را قابل رویت ترین بازیکن سال 2020 است. Aaron Boone خدمه دچار آ

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

واشنگتن — یانکی ها " نامرئی مرد 2019 شده و خود را قابل رویت ترین بازیکن سال 2020 است.

Aaron Boone خدمه دچار آن از دست دادن اولین فصل در روز شنبه به عنوان James Paxton های ورزشی کاهش fastball, شمارش تنها سه outs در 9-2 شکست به دفاع از قهرمان اتباع در اتباع پارک. در 1-1 این یانکی ها خواهد رفت bullpenning در برابر پاتریک کربین high-end بازو که بر روی آنها گذشت دو offseasons پیش در اولین لاستیک بازی از Coronavirus توپ.

نمی توانست وجود داشته باشد بسیار دیگری به بحث در مورد از این مسابقه اگر نه برای Giancarlo استانتون که خرد دوم خود را با نوار اندازه گیری هومر به عنوان بسیاری از بازی ها و متصل به مراتب بیشتر عمیقا قبل از بازی زمانی که او پیوست هم تیمی خود هارون هیکس در زانو طول سرود ملی این جفت ارز تبدیل شدن به اولین یانکی بازیکنان را قدرتمند بیانیه ای در این refreshingly بیدار بار.

"فقط به نشان می دهد که ما هنوز در این مبارزه" استانتون گفت: با اشاره به نبرد علیه نژادپرستی نظاممند. "فقط می خواستم به تکرار است که نمی توان آن را از دست داد. آن مهم است برای حفظ این حرکت رو به جلو با یک پیام ساده [سپس] بیرون بروید و بازی. من فکر کردم آن را درست انجام دهید.

"بسیاری از هم تیمی های من را تجربه نکرده برخی از چیزهایی که من باید. ... برخی از اند. فقط آنها را به یک بینش کمی در زندگی روزمره است که ما از طریق رفته در حال رشد است. من می خواهم بگویم آن را کمی متفاوت در حال حاضر چون ما مردمی آگاه تر اما در همان زمان شما می توانید را فراموش کرده ام که چگونه همه چیز به اینجا رسیدیم."

Gary Sanchez (left) and Gleyber Torres celebrate with Giancarlo Stanton after the Yankees slugger's solo home run in their 9-2 loss to the Nationals on Saturday night.
Gary Sanchez (سمت چپ) و Gleyber تورس جشن با Giancarlo استانتون بعد از یانکی ها مشت زن به انفرادی اجرای خانه در 9-2 دست دادن به اتباع شنبه شب.AP

اگر استانتون می تواند به سالم ماندن — کاملا "اگر" مسلما -- او به نظر می رسد آماده به نه تنها بالا تاثیر بازیکن یانکی ها می دانم که او می تواند اما همچنین به عنوان یک خدمت مهم صدا در مهم ملی بحث ما در حال برگزاری در روابط.

بد نیست برای یک مرد که صرف سال گذشته در درجه اول به عنوان موضوع بحث در مورد دوام یا عدم آن و به طور مستقیم در ارتباط است که خود را ginormous قرارداد. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما کسب درآمد $26 میلیون و بیش از یکی دیگر از $200 میلیون به علاوه به شما از طریق 2027 برای بازی در تنها 18 به طور منظم فصل بازی و پنج (از نه) در پلی آف شگفت انگیز افت از خود خوب است اما عالی نیست قبل از ازدواج pinstriped سفر در سال 2018 است. که او را از دست رفته روز افتتاحیه این سال اگر نه برای خاموش کردن تنها تشدید نگرانی ها در مورد توانایی های خود را به ماندن در این زمینه است.

در حال حاضر او نشان داده است که او هنوز توانایی دوره در این زمینه است. با یانکی ها انتهایی 3-1 چهارم زمین باز یافته استانتون ساییده Erick Fedde چهارم-زمین باز یافته 3-و-0 fastball حدود 483 پا به سمت چپ-مرکز زمینه. خروج سرعت 121.3 مایل در ساعت مشخص شده دوم-سخت ترین ضربه ردیابی توسط Statcast از خدمات آغاز شد و در سال 2015 به عنوان در هر سارا Langs از MLB.com; استانتون صاحب سخت ترین ضربه شات هم 121.7 مایل در ساعت در سال 2018 است. وی افزود: دو و پیاده روی به او .667/.714/1.833 اسلش خط برای سال 2020 است.

"او به نظر می رسد بزرگ" Aaron Boone گفت. "من احساس می کنم مثل او فقط در یک قاب از ذهن است. ... من واقعا هیجان زده در مورد جایی که او در حال حاضر است."

بون ابراز مشابه شور و شوق بیش از شجاع نمایش توسط استانتون و هیکس. آنها باید به جلوگیری از سر و صدا به ادامه زانو زدن در طول اين سرود به عنوان مردان گفت: آنها قصد انجام دهید و آنها را با تکیه بر این نوع پشتیبانی که DJ LeMahieu نمایش داده می شود هنگامی که او ایستاده بود در کنار جفت و تماسهای مکرر آنها را بر روی پشت خود را.

"ما یک تیم بزرگ جلسه قبل از روز افتتاحیه" LeMahieu نشان داد. "استانتون صحبت در مقابل [درباره] 60 نفر است. ... [او] گفت: واقعا برخی از کارهای قدرتمند. او می خواست به مطمئن شوید که ما همه در همان صفحه."

استانتون نقش برجسته در متقاعد کردن هم تیمی های خود و همچنین اتباع به زانو زدن کلا برای یک دقیقه قبل سرود پنج شنبه شب پس از آن افزایش هم به عنوان سرود ایفا کرده است. او و هیکس پیشرفته خود باعث در روز شنبه.

"یکی از چیزهایی که من می خواهم به مطمئن شوید که من می خواهم را به گرما می شود و بخشی از این مبارزه" استانتون گفت. او بخشی از آن است. و بیشتر به او برتری در این زمینه بزرگتر از یک پلت فرم او را ساخت به آدرس عمیق تر مسائل است. این یک فرمول برد یانکی ها و بسیاری از ما را در آغوش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب